Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

pan z mlotem pnzumatycznym dalej fedruje-w takim tempie jak to robi,nie skonczy do Bozego Narodzenia-moze go poczèstuje kawà z arszenikiem?? :twisted: WKURZA mnie bardzo,bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że nic mi się nie chce!
mnie też wkurza to ,że nic mi się nie chce ;/

 

Nic mi się nie chcę ! Nawet wstać z łóżka, help me... :why:

To mam dzisiaj podobnie jak ty. :silence: Być może jest po prostu za gorąco jak dla mnie. Wieczorkiem jak się ochłodzi będę musiał nadgonić parę spraw. :time: (w tym pomyć naczynia w kuchni). Ale narazie pierd...Obejrzę coś (z resztą niedawno jestem po obiedzie więc lekko osłabłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzajà mnie wszechobecne muszyska-owadziska te sà dzisiaj bardzo agresywne i usilujà zaatakowac moj lapek.Pomyslè nad jakims lepem,bo na areozole jestem uczulona. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle mnie wkurza, co nie znoszę- martwej ciszy. Takiej kiedy słychać spadający papierek. U mnie zawsze musi coś grać...albo telewizor albo muzyka. Rzeczy takich jak wiertarka, czy stukanie młotka u sąsiada w ogóle nie zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to, ze w moim zadupiastym miescie nie ma tak naprawde wielu ludzi z ktorymi mozna pogadac na inne tematy niz dupy i chlanie. No i ewentualnie motoryzacja. Malo osob ma takie poglady tez jak ja (o ile niektorze w ogole je maja). Ja lubie gadac o pierdołach, kobitach i piciu, ale ilez mozna tylko o tym samym. Chcialby znalesc w koncu jakies nowe towarzystwo, ktore nadaje na tych falach co ja.

 

A co do pierdół to wkurza mnie ta reklama gdzie odbijaja tym gosciem nad woda skaczac na te jakies wielkie pontony czy kij wie co to. Mianowicie wkurzaja mnie na niej ludzie, ktorzy ciesza sie, skacza, kreca jak debile jacys i podniecaja sie jakimis pierdołami. Oczywiscie sytuacja w reklamie jest fikcyjna, ale wkurza mnie jak czasami ludzie smieja z jakis niesmiesznych glupot. I daja jakies durne filmiki na jutjub i smieja sie mimo, ze nie ma z czego, ale dlatego, ze inni sie smieja. Jakbym mogl to bym wywalil polowe z nich z serwera :mrgreen: Nie znaczy to, ze mam jakies wybiorcze poczucie humoru, wrecz przeciwnie bawi mnie kupa rzeczy, ale w cholere jest tam takiego dziadostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, włąsnie dziś już miarka sie przebrała, wkur***wia mnie to, że sie ktoś umawia, że będzie za godzine, po czym w ogóle nie przychodzi, nawet nie wysyłając glupiego esa, że jednak nie przyjdzie. Wkurza mnie też to, że ta sama osoba, jak cos potrzebuje to potrafi dzwonić 5 razy pod rząd i i być przed czasem. Koniec, mam to gdzieś już. Olewam i nie będę sie pytac czy wpadnie, czy idzie z gdzieś czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijaki, pijane małżeństwa, pijani na ulicach, bekający jak się obok przechodzi, wygląd tej calej sytuacji jest dramatyczny, słońce a pijoki opalają się na ławkach przed sklepami, aaa kobiety tak samo, opalone na brąz a ledwo idą...to jest jakaś plaga.

 

Ach, ta zazdrość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×