Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

magda nie spinaj posladow, to glupia reklama xd dostalem takie ze 3:

"przekazuje wiadomosc :)

Niesmiala osoba prosila mnei o przekazanie ci specjalnego linka http://tr.im/milosc

No no ktos sie zakochal ? "

"Specjalna wiadomość dla Ciebie

Poproszono mnie żebym Ci wysłał tego linka - http://WIADOMOSCMILOSNA.TK

Ktoś się wstydzi widocznie "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w trosce o moje zdrowie psychiczne uznaję to za reklamę i daję spokój :P Nie będę dochodzenia robić hehe

Idę robić obiad. Na razie :smile:

 

Haha Jacas dzięki :mrgreen: Boże, a ja już w nerwy wpadam :roll: Głupie te reklamy, tylko człowiekowi stresu robią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek tak się przyzwyczaił do tej zimy, do tych mrozów do zimna... aż tu nagle plusowa temperatura idzie odwilż.. Dziś słoneczko ładnie świeciło,pogoda jak bym wiosna szła.. a więc człowiek radosny ze smailem na twarzy (ostatnimi czasy to rzadkość u mnie) wyszedł na spacerek... i tak sobie idę główną ulicą miasta, i sobie przypomniałem jak byłem zdrowy... jak się siedziało na parasolach z piwkiem,jak się bawiło na disco itp. I popatrzałem w to słońce i z tego całego wrażenia dostałem ataku...... ot słońce mi piskusa zrobiło.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslam sie :P grr na lopatce tez pewnie bedzie bolec

 

Ja mam dość duży tatuaż na łopatce i przez 2 godziny bolało tylko chwilami, a chwilami to... było nawet przyjemnie! Nie ma co popadać w panikę. Ludzie tatuują całe ciała i żyją, to tylko tatuaż, a nie operacja na żywca :mrgreen:

 

Mój dzień wczorajszy - przespany calusieńki.

Dzisiaj po walce z sobą udałam się na zakupy i dostałam ataku w sklepie - wniosek dawno znany należy sobie przypomnieć NIE ROBIĆ ZAKUPÓW W SOBOTĘ.

Teraz szykuję się na małe spotkanie i małą imprezę... Na szczęście u siebie w domu, więc w razie kłopotów, będę mogła schować się w sypialni pod kołdrą ;)

Ogólnie - bywało lepiej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda, a co robiłaś na koncie Lubego?? :P

 

Hehe inwigilację :mrgreen: Nie, że nie ufam... :P Nie wiem czy masz dziewczynę czy nie, ale np ja z moim wymieniliśmy sie hasłami i ja np korzystam często z jego poczty :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee odnosnie tatuazu to ja mam na kregoslupie i wcale nie bolalo, tylko troche drapalo po 2och godzinach ;) ale ogolnie to luz

 

pol dnia sie pakuje, w koncu skonczylam. pozegnalam sie z 1 kolezanka i jeszcze mi 1 zostala.

nie lubie pozegnan!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba a jak u ciebie ataki wygladaja?

 

u mnie zle ;-( nie wiem co to

ze grypsko jakies panuje-wszyscy chorzy- dostalam antybiotyk we wtorek i od srody poczawszy... co rano a raczej cale dnie...mdli mnie..a rano najgorzej :evil:

do tego musialam jechac na szkolenie...i dwa dni non stop mdlosci na kursie ..ksozmarnie

dzis od rana mdlosci i...wymioty

i nie wiem czy to nerwica /przy tym mam leki/ czy antybiotyki...koszmar :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :) wcinam się w ten temat bo nie chcę rozpoczynać nowego wątku na tym i tak pełnym forum :) mianowicie... od jakiegoś miesiąca mam nawrót nerwicy lękowej i niestety nie mogę iść do mojego lekarza więc pytam tutaj. Czy ktokolwiek z was miał w nocy, podczas snu, takie bardzo dziwne wrażenie jakby głowa pękała od hałasu? A przy tym towarzyszyło uczucie jakby duszenia się, szybkiego bicia serca i ogromnego lęku? Czytałam w internecie coś na temat "zespołu eksplodującej głowy" ale zbyt wiele na ten temat nie ma... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się to podczas snu i ogólnie boję się zasypiać, aby to się nie powtórzyło więc z zmęczenia padam tak ok 3 w nocy a potem cały dzień chodzę jak pijana i mam lęki że serce przestaje mi bić czyli to co było kiedyś... To już mój drugi nawrót nerwicy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zapalenia oskrzeli przypètala siè jeszcze angina-nie pamiètam kiedy tak ostatnio chorowalam.Corka tez nie jest w najlepszym stanie-rowniez angina;Myslè,ze przedluzè jej pobyt u nas o tydzien bo zwyczajnie bojè siè ,ze w podrozy znowu zlapie jakiegos wirusa??dzien spèdzilam w lozku na czytaniu ksiàzki Stiega Larssona,,Mèzczyzni ktorzy nienawidzà kobiet,,swietna lektura goràco polecam :D przez tà chorobè rozregulowal mi siè sen i jakos tak jeszcze mi siè nie chce spac,pewnie powrocè do przerwanej lekturki.nastèpny tydzien mam chorobowe-i w sumie cieszè siè, bo mam nadziejè siè w koncu porzàdnie wykurowac.A co was ludziska???pozdrawiam mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu pisze. W sumie.... od paru miesięcy nawet nie zaglądałam na forum, ale teraz muszę. Wróciłam do domu po imprezie, położyłam się spać i dostałam znów napadu dreszczy i lęku. Po tak długim okresie spokoju. W sumie nie wiem, czy mam nerwicę lękową. Ostatnio, gdy dopadały mnie lęki, zrobiłam morfologie i wyszło, że mam anemię - po suplementacji żelaza i wit.B12 lęki minęły. A teraz nie mogę zasnąć bo mną telepie z zimna, mam wrażenie, że serce mi przystaje, gdy zamykam oczy czuje jakbym spadała w dół, a gdy je otworze serce mi niebezpiecznie przyspiesza... i jest mi zimno. A jak na złość w domu nie mam na uspokojenie nic prócz melisy :/

Może ktoś wie? Czy anemia może wywołać objawy podobne do nerwicy ? Czy to nawrót choroby, której wcześniej u mnie nie zdiagnozowano?

Jeżeli to offtop, to przepraszam. Musiałam się wygadać...a w domu nie mam z kim, bo siedzę zupełnie sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anemia - może potęgować objawy nerwicowe, choćby przez to, że organizm jest osłabiony. Najlepiej jakbyś poszła do lekarza pierwszego kontaktu, a potem ewentualnie do psychiatry. Pozdrawiam Ewre. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×