Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

oglàdamy komedie i jest bardzo wesolo,wcinamy popcorn :D milego wieczoru dla wszystkich :D

 

[Dodane po edycji:]

 

fobia, cièzko jest siè pogodzic z tym ,ze ktos bliski odchodzi,ja sama nie wiem jak bym siè zachowala w takiej sytuacji.Trzymaj siè tam,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sukces. Przemogłam sie w sobie, wsiadłam w auto... i najpierw pojechałam z chłopakiem nad jezioro, potem na zakupy do marketu, potem jezdziliśmy pare godzin bez celu zwiedzając nasze miasto, na stacji benzynowej zjadłam hot doga (wtedy trochę mnie zmuliło ale powiedziałam sobie że sie nie dam i przeszło :smile: ) i potem dalej jezdziliśmy, piliśmy i jedliśmy. Dopiero teraz wróciłam do domu, słucham muzy na maxa, piję drinka.. i w dupie mam nerwicę :smile:

 

A, i planuję balety na przyszłą sobotę. Kupiłam nową kieckę, szkoda żeby sie zmarnowała, nie? ;)

 

Pozdrawiam! Nie dajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie Razor, bo mogę zgorszyć towarzystwo :mrgreen:;) Taka typowa na disko heheh ;)

 

Takmusibyc- ciesz sie że masz tylko ściski żołądka a nie wrzody jak ja ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takmusibyc- ciesz sie że masz tylko ściski żołądka a nie wrzody jak ja ;)

 

Szczerze powiedziawszy zastanawiałem się czy nie mam wrzodów, ale takie ściski i "nudności" odczuwam tylko w sytuacjach typu spożywanie posiłku z innymi w restauracji czy gdzie jest dużo ludzi lub gdy myślę o wymiotach, lub że mogę zaraz zwymiotować. Więc wykluczam wrzody.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takmusibyc- objawy o których piszesz są typowo nerwicowe :smile: Ja też je mam. Wrzody dają całkiem inne objawy. O wiele gorsze niestety dla mnie :(

 

Dobra, spadam z neta, miłego wieczoru :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angela_be,Linka-dziękuje Wam bardzo za trzymanie kciuków,jak widać urodziny przeżyłem,trochę nerwowo sie czułem...ale potem przeszło i spokojnie siedziałem czekając na moment zakończenia imprezy ;)

 

Polakita może nie wzrośnie...,a jak wzrośnie to na pogotowie :?

Trzymam kciuki żeby nie wzrosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moglam zasnac i przez okolo 2 godziny przewracalam sie z boku na bok..

Od 7 jestem na nogach i jak na razie to bardzo dobry dzien!

 

[Dodane po edycji:]

 

Lepiej nie Razor, bo mogę zgorszyć towarzystwo :mrgreen:;) Taka typowa na disko heheh ;)

 

Takmusibyc- ciesz sie że masz tylko ściski żołądka a nie wrzody jak ja ;)

 

 

 

MAdzia nie pokazuj bo ostatnio sie to banem skonczylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- dlatego piszę że lepiej nie :D

 

Ja znowu z bólem głowy sie obudziłam. Dziś mam cały dzień sprzątania. A jutro rodzice do mnie przyjeżdżają- niezły sprawdzian dla mojej nerwicy. Nienawidzę odwiedzin! Już mi niedobrze na myśl o tym. Jak przeżyję to sobie coś w nagrodę kupię. Czyli dziś mam dzień sprzątania i myślenia o nagrodzie :roll:

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, poszalej z mopem,wlàcz sobie muzè!!a odwiedziny jak to odwiedziny-rodzice pogderajà-bo martwià siè-i pojadà,na pewno przywiàzà furè jedzenia :mrgreen: same plusy moja droga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×