Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie Blikso, bo brzmiała niebezpiecznie ta Twoja przygoda!

 

Paranoja- będziesz tam na szczęście pod stałą opieką więc w razie silnego bólu coś Ci dadzą na pewno. Nie martw sie na zapas :smile: Tam nawet w nocy jest jakaś pielęgniara która ma pod ręką przeciwbólowe. Trzymaj sie tam, zanim sie obejrzysz będziesz spowrotem! Weż jakieś książki ze sobą, mp 3 i jakoś zleci...

Paradoksy- już mi trochę lepiej, więc na razie nie jadę po nocy do lekarza. Jestem na nospie i ibupromie.. Nie jest idealnie, ale da sie lezeć i nie jęczeć.

Bunny- ja tak mam (nie wiem czemu) dopiero od kilku miesięcy. Chyba poradzę się lekarza co robić w takich sytuacjach, mogę wziąć nawet zastrzyki, byle pomogły!

 

Wy też tak macie w te dni? Ja tak mam dopiero od kilku miesięcy. Istny koszmar. Ból promieniuje mi na całe plecy, na serce, żebra, a najgorzej na żołądek. Po prostu leżę i umieram pierwsze dwa dni. Koszmar. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień był ok... i nie wiem sama czy to tabletki zaczeły działać czy EFT (Emotional Freedom Techniques) technikę tą stosuje drugi dzień. Pierwsze, drugie albo efekt placebo... nie ważne co działa, ale drugi dzień nie płaczę i czuje się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie w te dni?

U mnie jest ok, czasami pierwszych kilka godzin się słabo czuję / lekki ból, ale potem w ogóle nic, mogę biegać, smigać itd ;) więc nie mam też sposobu na bóle, wszelkie bóle do tej pory tylko wytrzymywałam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mój dzisiejszy dzień był ok... i nie wiem sama czy to tabletki zaczeły działać czy EFT (Emotional Freedom Techniques) technikę tą stosuje drugi dzień.

Ciekawe, co to za technika? W internecie znalazłam http://www.emofree.com/ czy to to, czy to ma coś wspólnego z punktami akupunktury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co to za technika? W internecie znalazłam http://www.emofree.com/ czy to to, czy to ma coś wspólnego z punktami akupunktury?

 

http://www.youtube.com/watch?v=75D56JICBRQ

 

Tak to ta metoda. Jesłi chcesz wiedzieć coś więcej to ze strony emofree mozna sciagnac darmowy wstęp, z tym ze jest po angielsku, ale napisany bardzo przystepnym językiem.

http://www.youtube.com/watch?v=gnLJW-suSmg

Pracuję z ta techniką na podstawie tego filmu. Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę w domu zobaczyć bo w pracy mamy zablokowaną stronę youtube ;) chodziłam kilka razy na akupunkturę, podobało mi się, choć poprawa była tymczasowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solipsea, domowe SPA zawsze pomaga :D ja dalej umieram na katar,juz mialam kilka dni spokoju i znowu!!a i corka dolàczyla do mnie ,ma goràczkè i kaszel :? tak wièc razem sobie chorujemy..hmm nie tak mialy wyglàdac jej ferie.pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieram. Nic więcej nie napiszę bo wyję z bólu od wczoraj i nie mam siły. Nieprzespana noc, wymioty, drgawki, ciężko mi oddychać. Czuję już ogromny lęk, bo jak nie mogę pozbyć się bólu fizycznego to od razu lęk mnie łapie, głowa mi pęka z bólu...

Czekam aż ketonal+nospa zaczną działać.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U dziewczyny współczuje......to chyba każda z nas tak ma, ze w tych dniach jest się maksymalnie rozklekotanym i fizycznie i psychicznie........ja jem ketonal, albo dwa ibupromy max, ciepły termofor na brzuszek i jakoś te pierwsze dwa dni wegetuje......

 

Dziś, dzień ok, słoneczko świeci, jak się to stopi wszystko będziemy pływać kajakiem chyba po ulicach :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, ja się na tym nie znam prawie w ogóle, ale mam taką myśl że może to wynika z jakichś zaburzeń hormonalnych. Bo jeśli cię tak zwija to raczej coś jest nie tak z organizmem. Przeczytałam też że może to mieć związek ze stanem zapalnym http://zdrowie.flink.pl/bolesne_miesiaczkowanie.php

 

tu są porady "domowe" może ci się choć trochę przydadzą? http://www.magazyndomowy.pl/bolesne-miesiaczki/ ale jeśli się będzie powtarzało to najlepiej jak pójdziesz do ginekologa

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te dni ja tez umieram..ratujè siè ibupromem,po ktorym chodzè zamotana caly dzien albo i dwa.ginekolog zaproponowal tabletki antykoncepcyjne ale zas po nich zatrzymywala mi siè woda w organizmie.A wogole najgorsze sà dni przed!!!màz powiedzial ,ze kupi mi worek treningowy,zebym mogla siè na nim wyzywac a nie na bliskich :twisted: po prostu koszmar.Podobno sà jakies preparaty ktore pomagajà przetrwac PMS.gdzies slyszalam o tym ale nie pamiètam gdzie..

Wiecie cos dziewczyny na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ie wiem nic o takich preparatach. Słyszałam tylko że warto na kilka dni przed jeść już przeciwbólowe. Do mnie też 'przed' bez kija nie podchodz... Zjadłam ostatni ketonal i dwie nospy, trochę mi lepiej. Tylko mi sie teraz w głowie kręci i mnie mdli. Ale to, co ja w nocy przeżyłam... Dzwoniłam przed chwilą do szwagierki (lekarz) i powiedziała żebym nie jadła ketonalu bo jak mnie żołądek boli to będzie jeszcze gorzej. Mi gorąca woda pomaga trochę, ale mam prysznic w domu i tym samym mam zadanie utrudnione...

Dziewczyny, a jak mogę zrobić kompres ciepły jak nie mam termoforu? Jest jakiś sposób ?

 

Wovka- najwidoczniej miałaś żle tabletki dobrane skoro woda Ci sie zatrzymywała, powinnaś najpierw zrobić badania hormonalne.

 

Polakita- ja mam taki ciężki dopiero drugi raz i jest to na 100% spowodowane tym, że zjadłam Escapelle i to są po prostu skutki uboczne długofalowe. Hormony i resztę mam okej. Lekarz powiedział że pierwsze trzy miesiące po tej Escapelle mogę mieć takie dni... i mam. To już drugi. Ale koszmar, naprawdę. Aż na wymioty mnie z bólu brało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszzz czy od przedawkowania nospy można mieć mdłości, wymioty nawet :?: to by wyjaśniło moje rewelacje żołądkowe od dwóch dni :evil: na szczęście już końcówka - jesuuu jak ja cierpiałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×