Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja- trzymaj się tam jakoś. Mnie pobyt w szpitalu bardzo dużo nauczył, ludzie których tam poznałam pokazali mi że na życie powinnam patrzeć z innej perspektywy. Ja akurat leżałam na chorobach wewnętrznych. Leżałam tylko trzy dni, ale przeszłam tam bardzo szybką szkolę życia... Np leżała koło mnie babcia chora na raka. Dzień przed Wielkanocą przyjechała po nią rodzina. A lekarz powiedział bez krzty współczucia- ''Państwo wiecie że to już jej ostatnie święta.'' I ją zabrali do domu... Nie wytrzymałam w tamtym momencie, wyszłam do łazienki i ryczałam jak dziecko. Kobiety, z którymi tam leżałam nauczyły mnie w te trzy dni o życiu więcej niż cała podstawówka, gimnazjum, liceum i studia. Weż z tego pobytu tam to, co najlepsze -> nowe doświadczenia.

 

 

 

A mnie dziś od rana okropnie boli brzuch. Więc chyba dziś cały Boży dzień spędzę w łóżku, nic nie robiąc. Chyba, że mi sie polepszy. To wtedy wyjdę na spacer, potem obiad zrobię, może posprzątam...

 

Miłego dnia życzę wszystkim :smile:

 

p.s. Wczoraj była borelioza to dziś coś nowego wymyślcie, co by nudą nie wiało :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Madzia nie jest tu nowa... Darek Tobie też się udzieliło....? :roll:

 

Ale dobrze - bo dostanę upomnienie. Mój dzień rozpoczął się gównianie, małe pranko mózgu musiałam sobie zrobić, żeby się zająć swoją pracą, niemniej jednak warczę na ludzi, bo mnie drażnią, więc nie mogę się doczekać, aż się wieczorem wyżyję na basenie, a potem wyłożę na moim boskim wyrku i będę oglądać Wyspę Harpera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieram na ból brzucha... Boli mnie cały brzuch, plecy, żołądek i serce... Najgorzej żołądek teraz. Znacie jakieś dobre sposoby na niego?

No spa ani ibuprom nie pomagają, leżę i płaczę z bólu już.... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia- kobiece dolegliwości ale bardzo intensywne i promieniują mi na cały brzuch, plecy i klatkę piersiową. Nawet żebra mnie bolą. Już nie mogę tego znieść, nic mi nie pomaga. Zastanawiam sie czy nie jechać na pogotowie po coś przeciwbólowego, bo ile można... Poczekam jeszcze trochę, może no spa trochę pomoże, jak nie to pojadę na pogotowie. Znacie może jakieś domowe sposoby na taki ból? Żołądek najgorzej.. Aż mnie skręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×