Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

leki biore od 2 lat poniewaz mialem problemy z nadcisnieniem lekarz przepisal mi propranolol.....miale setki badan z czego wszystkie wskazywały na pozytywne wyniki zdrowia mego organizmu...nic kompletnie nic niewskazywalo na jakas chorobe ukladu krazenia itp...pogodzilem sie i dopiero teraz po 2 latach uwierzylem iz to cos co zniszczylo mi tak dotychczasowe piekne zycie to tylko glupia Nerwica.........

 

[Dodane po edycji:]

 

Wspolczuje wszystkim chorym na tą przypadłość ........chyba niema gorszej choroby niz nerwica ..no moze poza jedna Rak czy cos takiego...lecz wiem jedna zaden lekarz mi niepowie ze z nerwica zyje sie dlugo...tak samo jak cywilizowani ludzie wręcz przeciwnie jezeli chodzi o ,,nerwice lękowa ,, zyje sie bardzo niekomfortowo z bólem płaczem i zapewne niedłuzej...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudne te dni ostatnie dla mnie ,b. trudne ,na szcęście mam do kogo zadzwonić i pogadać,czasem mam dosyć wszystkiego a całe życie to czarne chmury wydaje się że w każdej dziedzinie życia nawalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę jednak wstać i walczyć dalej, może nie wszystko jest bez sensu,może żle odbieram życie,inni też przecież mają problemygorsze od moich na pewno, Chciałam się gdzieś wygadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lèku nie czulam,zrob sobie test na helikobaktera pyroli ja mialam duzo tej bakterii i stàd mdlosci i bol.leczy siè to dziadostwo antybiotykami,ja teraz mam spokoj.test w aptece kupisz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłam ten test pół roku temu bo wymiotowałam krwią codziennie po zjedzeniu czegos i wrzodów u mnie szukali i robili mi dziesiątki testów przy okazji, wyszedł negatywny tzn czysto....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Magdo, trochę to rozumiem, bo miałam podobne objawy, ale to przy zażywaniu tabletek anty. Odstawiłam i wróciło do normy wszystko. Znając życie to pewnie kolejna "odezwa" nerwicy ;/

 

Ja dziś od samego rana na zakupach i to udanych

 

:mrgreen: także dzień zaczął się ok. Ale mamy w domu remont i cała rodzinka zwaliła się do mojego pokoju. Masakra, już sobie wyobrażam, jak ja przy nich zasnę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim Robaczkom.U mnie dziś dupa :evil: Cały pozytywny nastrój i wszystko co sobie zbudowałam dobrego poszło w pi..u. :evil: Dzisiaj mi słabo jakbym ciśnienia nie miała wcale ,zle w klatce,nudzi mnie ,gęba pełna śliny.Lęk też jest nie paniczny,ale taki płynący sobie.Ściska mi gardło.A wczoraj to nawet dobrze było i co i dupa dziś :evil: Kiedy to się skończy? :cry::cry::cry: Buuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×