Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

pewno, zgadzam się z Tobą.. tylko parcie na "wyglądanie" jest męczące i frustrujące. wiele kobiet nie radzi sobie z tym. tak.. przede wszystkim dotyczy to kobiet

trzeba sobie znaleźć chłopaka który cię doceni... ja przy moim czuję się jak seksbomba chociaż nigdy tak o sobie nie myślałam - po prostu on sprawia że tak czuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewno, zgadzam się z Tobą.. tylko parcie na "wyglądanie" jest męczące i frustrujące. wiele kobiet nie radzi sobie z tym. tak.. przede wszystkim dotyczy to kobiet

trzeba sobie znaleźć chłopaka który cię doceni... ja przy moim czuję się jak seksbomba chociaż nigdy tak o sobie nie myślałam - po prostu on sprawia że tak czuję ;)

 

 

O dokładnie :smile: Wg mnie każda kobieta jest ładna o ile nie warzy 150kg, ma czyste włosy, paznokcie i ubranie. To wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, no ja jak codziennie lecè do pracy,sprzàtam aprzed swiètami ludzie wydziwiajà ze hej,ale za to jestem aktywna bo poruszam siè trochè,nie myslè o bzdurach wtedy no i fajna kasa :Dtet, hej jakie prognozy pogody na swièta?mowià cos o sniegu? Razorbladerka_, jakà masz dietè?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie pada.. deszcz, a temp zadziwiająco wysoka, całe 8 stopni. co do świąt to się nie orientuję, nie oglądam długoterminowej pogody :mrgreen:

 

Razor ja od jutra planuje przerwać ciąg kinder-czekoladowy. Jak dziecku, oczy mi się świecą na widok kinder wyrobów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brr wstałem o 8.40 dzis - masakra, położyłem sie ale nawet nie udało mi się przysnąć bo przyszli (podobno kończyć - ost raz) łazienke i musiałem coś zadecydować itd itp i i pije Tigera - kurde ale jakby nie psychika to wydaje mi si eże organizm spokojnie by cały dzień wytrzymał wrr - chociaż nie spałem nawet 7 godzin a normalnie to musze 9-10 hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, witaj witaj,na czacie tak dlugo siedzialas?tak siè wczoraj rozpisalam ze zapomnialam o muzyce,wrocè z pracy i przeslè linki!trzymaj siè tam,3 godziny spania? ja bym nie wstala nigdy :twisted: fajnà fotè wrzucilas :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Razorbladerka_, lena 88 ma w swoim opisie wiadomosc na temat pracy z internetem,moze skrobnij do niej co to za praca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pizza była z szynką, pieczarkami, serem i sosem czosnkowym :mrgreen: Moja ulubiona.

 

Dopiero wstałam, jade zaraz do Urzędu Pracy z moim lubym... ech.. Trzeba jakąś pracę, święta idą... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka, dieta moja wymyslona heh zero słodkiego, 3 posilki dziennie, duzo pic herbatek ziołowych...

 

Gdzie Lenka ma o tej pracy napisane hę ??

 

Ja dopiero wstalam z wyra i mam strasznego muuuuła a za oknem szaro i smutno....

 

[Dodane po edycji:]

 

Ok, juz widze, napisalam do niej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka, dieta moja wymyslona heh zero słodkiego, 3 posilki dziennie, duzo pic herbatek ziołowych...

 

 

Z tymi 3 posiłkami to nie jest dobry pomysł, tak możesz utyć. Lepiej jedz co 3h ale małe posiłki. Serio :) Ja jedząc 3posiłki dziennie w zeszłe wakacje (myślalam że schudnę) przytyłam 4kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik, akcja lazienka?ja ostatnio spiè 10 godzin, ale to dobrze,swietnie siè czujè jak tak dlugo spiè!a ty zawsze tak dlugo spisz?

 

Dokładnie- akcja remint łazienki ale już prawie gotowa, jednak to chyba nie koniec remontu bo jest w domy jeszcze małe wc i chyba też będą robić, ale to juz bede mógł normalnie sie raczej wysypiać :)

Co do snu - żeby się w miare dobrze czuc to musze te 9-10godzin spać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę tak z 13h spać aby sie wyspać...

 

 

Ale ch*owy dzień. :cry: Wyjechaliśmy do urzędu pracy, po drodze stanął nam samochód- koniec gazu- poszliśmy do bankomatu, kasa od rodziców jeszcze nie wpłyneła ( a i tak mała )... Mam dość tego wszystkiego, już ciężko mi sobie z tym radzić. Nie chcę mieć kolejnych świąt kiedy będę myśleć tylko o tym co by ugotować z mąki i wody i za co zapłacić za prąd aby mi go nie odcieli. Mój facet już 2 miesiące pracy szuka, a ma licencjat, ale w tym pierdo*onym mieście nie ma nic, nawet nie ma ofert na sprzedawcę w sklepie, bo jak chcą sprzedawcę to same kobiety, a ja narazie nie jestem w stanie iść do roboty przez nerwicę. Albo 'wyślij CV' i wysłał już chyba tysiąc, i nic... Dość mam, ku*a... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw ja mam to samo. Moj facet pracuje ale za grosze, ja dalej bezrobotna - szukająca.

Ostatnie 3 dni - tragedia. Ciagle napady lęku, jakis strach przed zagrozeniem. Bol brzucha, brak apetytu. Dopiero dzisiaj zjadlam wiecej niz dwa gryzy....Czulam sie jak w matrixie - obserwowalam ludzi, jak sie normalnie zachowuja, bez strachu, a ja jakby cos zlego mialo sie stac i jakbym tylko ja to wiedziala. Masakra....Dzisiaj czuje się juz troche lepiej. Minal mi taki nieuzasadniony lęk, ze wszystko mnie przerazalo, bicie dzwonow w kosciele, ruch na ulicy, czasami nawet wiatr. Chyba powoli zaczyna dzialac lek....Zobacze jak bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×