Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

KasiaMi11, ja mam krotkie wlosy ale odrosly i wyglàdam fatalnie!!jakis balejage sobie zrobiè to przynajmniej bèdè miala kolorowà glowè,ubieram siè raczej w ciemne kolory,to trochè siè rozjasniè.uwielbiam chodzic do fryzjera,poprawiam sobie w ten sposob humor.a cisnienie to mam raczej podwyzszone stàd zawroty glowy tak myslè.lekarz powiedzial mi ze taka uroda mojej nerwicy i sama muszè sobie ztym radzic tzn.nie podchodzic do wszystkiego z wielkilmi emocjami!!ale jak to zrobic jak ja tak wszystko przezywam,rozstrzàsam itd.??myslè ze w pracy mi przejdzie :smile: a z tym krègoslupem szyjnym to jakie sà objawy jeszcze oprocz zawrrotow?

 

[Dodane po edycji:]

 

zastanawiam siè tez czy to moze od papierosow te zawroty?ja rano przy kawie albo dwoch wypalam 5 fajek,pozniej nie palè przez caly dzien i wieczorem znowu dajè sobie czadu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez ma problem bo sama nie wiem co chce na glowie, narazie mam takie nijakie bo od maja nie robilam z nimi nic, grzywa mi urosla taka ze moge ja wiazac do kucyka i sama nie wiem czy ja zostawic taka czy obciac...

 

narazie niech rosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to Tet ma fragment filmu Hitchcock'a spod prysznica :smile: Fajny film, lubię go, ma klimat.

 

Co do włosów to już 5lat nie byłam u fryzjera, bo zawsze jak proszę o podcięcie końcówek na 2cm to tracę 20cm..

Sama sobie ścinam i farbuję.

 

A mój dzień? Wstałam dopiero-> i tak wcześnie, sama z kotem siedzę w domu, myślę co dziś zrobić na obiad, przydałoby sie dom podprzątać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, sugerujesz ze jednak nie zapuszczac?

jeśli mogę wyrazić swą męsko-szowinistyczną opinię to z grzywką wyglądasz lepiej :P no ale oczywiście grzywka zakrywająca nos to lekka przesada by już była. To oczywiście tylko moja subiektywna opinia :mrgreen: i bynajmniej nie bierz tego na poważnie ;)

Pozdrawiam

G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie no bardzo mi mlo ze ktos wyraza swoja opinie, wiadomo chce wygladac lepiej a nie gorzej.

teraz z wygody po prostu nie mam grzywki, nic do oczyu mi nie leci, zaczesze albo zepne spinka i jest git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już załatwiłam-fryzjera mam na 14,zejdzie mi na pewno do 16.O 17 mam psychoterapię i od razu po niej muszę przemieszczać się na drugi koniec miasta do pracy,którą zaczynam o 19.moja mamusia zabrała do siebie mojego młodszego łobuza-z tekstem tylko odpocznij sobie córko ,prześpij się żebyś miała siłę drugą noc pociągnąć.Oj kochana mamusiu,żebyś Ty wiedziała co ta twoja walnięta córusia sobie poplanowała.Dobrze ,że chociaż mam obiad dla starszego,który skończy lekcje o 13.15,zdążę się tylko z nim przywitać,podam żarełko i tyle mnie będzie widzieć.Zamiast odrobić z dzieckiem lekcje to mi się fryzjera zachciało,ale ze mnie matka wyrodna. :mrgreen: dobrze ,że jeszcze ma tatusia,który obiecał,że zajmie się synem jak wróci o 16.No powiedzcie dzieweczki Kaśka szaleje dzisiaj nie? :lol: Posłuchajcie chociaż jestem nieludzko zmęczona,śpiąca i w ogóle do dupy,to nie poczułam ani jednego skurczu dodatkowego,nie mam tachykardii ani nic mnie nie dusi,no i bądz tu mądra.Wovka od zepsutego kręgosłupa szyjnego może kręcić się w głowie,bolą barki,łopatki i cierpną palce.TET ja też myślałam że to Ty jesteś w avatarze.No kochane pomału się zbieram,może z pracy coś skrobnę,pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie dowiedziałam że ten znajomy jednak mojego chłopaka na stałe nie zatrudni bo teraz mało klientów jest i tylko 'na telefon' ja będzie dużo ludzi. Ale 'na telefon' to on rodziny nie utrzyma. Dół. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, moj brat stracil pracè tu w Belgii,tak wyszlo.na nowà nie ma szans,trwa okropny kryzys!!i za dwa tygodnie wraca do Polski :? ja go nie wyganiam ale stwierdzil ze jest honorowy i nie bèdzie nam na karku siedzial.Ma trochè racji chlopak,bo ja od momentu kiedy nie ma pracy jestem okropna!!nerwowa zlosliwa i nie wiem jaka jeszcze :roll: talk bardzo chcialam zeby mu siè udalo!sciàgnelismy go tutaj z nadziejà ze mu siè uda a tu lipa!czujè siè winna w tej sytuacji mimo iz nie jest to moja wina. magdalenabmw, bardzo mi przykro i zal mi ciebie ze nie udalo siè twojemu facetowi,wyobrazam sobie jak on siè czuje.czy rodzice twoi i jego wspomagajà was w tej sytuacji?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nas wspierają, tą ostatnią 'pracę oni mu załatwili, teraz też dzwonią po znajomych i szukają czegoś. A oni teraz go nie zatrudnią bo jest po sezonie.. A jego rodzice mają teraz małe wnuczki bliżniaczki i mają w dupie syna. Przykre ale prawdziwe. Współczuję Twojemu bratu tym bardziej, że tu w PL też jest kryzys...

Dziś całe miasto zjechaliśmy, chodziliśmy od sklepu do sklepu i pytaliśmy o pracę..dupa. Jutro jedziemy do Urzędu. Smutno mi, bo niedługo Święta a ja nie mam nawet na prezenty, a obiecałam siostrze nową lalkę... Muszę coś wykombinować do tego czasu jakoś. A myślałam że na zimę już mi sie uda tu kebaba otworzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila jak mierzylem cisnienie cos bardzo dziwnego bylo :o

cisnienie 125/80, jak wskazowka cisnieniomierza spadala serce mi bilo w miare wolno i w pewnej chwili poczulem cos jakby uderzenie leku w klatce, serducho raz zabilo bardzo szybko po poprzednim uderzeniu i tetno po chwili juz wrocilo do normy.. dziwne - taki jakby sekundowy momentalny skok tetna i zaraz powrot do wolniejszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam.Nie mogłam nic w nocy napisać bo padł nam komputer w pracy,ale już jestem w domku.Jestem zmęczona i już po wczorajszym powerze nie ma śladu.Zaczynam być lekko poddenerwowana.I przepalona jestem,te dwie noce kotłowałam papierochy okropnie,jak to rzucić,albo chociaż zaprzestać palić w ramach odpoczynku choćby parę dni? :roll: Madzia współczuję tej sytuacji,my oboje mamy pracę,mało zarabiamy i wiem jak jest ciężko żyć,a co dopiero jak się pracy nie ma?acha i jeszcze sprawa fryzjera-dziewczynki obcięłam włosy na boba(po skosie z pozostawionymi dłuższymi kosmyczkami)grzywki nie mam.Kolor czekoladowy,chociaż ja chciałam żeby pani dodała trochę paprykowego kolorku do tego brązu.ale pani od farbowania jakaś niechętna do współpracy była.Trudno zrobię ten kolorek następnym razem.Grunt ,że fryzura chyba trafiona ,bo wszyscy w otoczeniu byli nastawieni bardzo pozytywnie.No i trochę odmłodniałam,jak mówiły koleżanki.Długie włosy chyba postarzają?Natomiast mój mąż trochę zawiedziony jest.On myślał,że obetnę się zupełnie na krótko jak Małgosia Kożuchowska.Całe życie biedak chciał ,żebym była króciutko ścięta,a ja nosiłam zawsze dłuższe włosy ,lubi blondynki,a ja mam ciemny łeb.I tak praktycznie różnimy się we wszystkim.Taka z nas śmieszna para ;) No dobrze,nie nudz już KasiuMi.Jak tam się czujecie dzisiaj Żuczki i gdzie jest Korba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KasiaMi11, to fryzjera masz za sobà :D a z tymi papierochami to jest tak,ja staram siè ograniczac w ciàgu dnia:nie palè wtedy bo pracujè,ale rano i wieczorem dajè sobie kopa z tymi fajkami,myslè ze jestem zaa nerwowa zeby to cholerstwo rzucic.aczkolwiek czasem udaje mi siè nie palic 2 dni,tak dzieje siè przewaznie wtedy jak dzien wczesniej wypalè za duzo i wypijè za duzo piwska!!a wlosy najwazniejsze ze tobie siè podobajà :D facetom trudno dogodzic..moj dzien jak zwykle wyglàdac bèdzie:jadè do pracy,pozniej jakis obiad,sprzàtanie,trochè na forum,ksiàzka.tak spokojnie.nie krèci mi siè w glowie jak na razie :D pogoda okropna,ciemno i wieje wiatr :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×