Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw, no jakis kredyt moze by ci wzièli?a jako fotomodelka nie masz szans czy jak???oglàdam twoje foty rewelacyjnie sobie wyglàdasz!!probowalas w zagranicznych agencjach modelek?tu W Belgii to takie paszczury pokazujà w prasie i tw ze szkoda slow,a Ty siè tam marnujesz kobieto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena- normalny śluz, ktory ma każda z nas różni się od upławów. I jesli czujesz że masz 'za mokro' tam, albo ten śluz ma dziwny kolor/zapach to nie jest okej. Śluzem sie nie przejmuj, ale zbadać nadżerkę trzeba, idz na cytologię. Napewno jest ok ale zbadaj sie.

 

Linka- odpowiedziałam na konkretne ogłoszenie wysyłając CV, w ogłoszeniu nie było podanej techniki pracy więc sama napisałam jakie znam.

 

Wovka- z fotomodelingu w tym kraju nie ma pieniędzy(albo malutkie, a często i samemu trzeba dopłacic), chyba że sie jest profesjonalną modelką :smile: Więc nikt kredytu na to nie da. Za granicą w agencjach nie próbowałam bo i tak nie mogę wyjechać. I żeby być profesionalną modelką trzeba być wysoką, chudą i mieć twarz jak ufo- a ja tak nie wyglądam. Moi rodzice nie wezmą teraz kredytu aby mi pożyczyć bo narazie nie miałabym z czego splacać a oni też mają teraz przejściowy trudny okres, za trudny na kredyty, i tak kilka już spłacają. Muszę poprostu uzbroić sie w cierpliwość, nie mam wyjścia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sie dowiedziałam że zmarł mój bardzo bliski kolega, sąsiad z domu rodzinnego. Nawet jeszcze 40lat nie miał... Jakiś wylew, udar. Nie mogę sie pozbierać, ciągle ryczę, byłam z Nim naprawdę blisko, przyjażniliśmy się. Nie widziałam go ostatnio bo sie przeprowadziłam, myślałam niedawno aby tam jechać i go odwiedzić, w sobotę nawet spotkałam Jego syna.... Taki dobry człowiek, zaczął sobie życie układać na nowo po rozwodzie z żoną, poznał fajną kobietę..

 

Jutro pogrzeb o 14. Niewiem jak ja dam radę... Nie mogę przestać płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wovka. Wziełam Nervomix i piję melisę. Dziś sie ogarnę , chociaż co chwilę przypominają mi sie jakieś chwile które z Nim spędzałam.. ale jutro. Niewiem jak ja z nerwicą przeżyję jego pogrzeb. Poprostu niewiem. Chyba dwa Zomireny wezmę. I muszę tam dojechać 30km.

 

Czemu życie jest takie niesprawiedliwe? Zdrowy człowiek, jeden dzień, udar...i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, jestes pewna ze byl zdrowy?no jakos musisz sobie poradzic...ja osobiscie nie chodzè na pogrzeby baaardzo siè bojè i mam to w dupie ze to nie wypada nie pojsc...co to jest ten nervomix?jakies prochy? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervomix to takie tabletki uspokajające bez recepty- melisa, chmiel, dziurawiec. bardzo dobre. 8zł za 20kapsułek.

Mam pewność że był zdrowy, zawsze humorem tryskał, pełen energii człowiek... Niewiem co sie stało tak nagle...

 

A jakie kwiaty kupić? Nie znam sie na tym zabardzo... Kalie? Storczyki? Czy jakąś małą wiązankę?Ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic, ze wczoraj bylam 3 razy na dworze, na spacerze i ani razu nie powiedzialam ze sie boje... dopiero moj chlopak pod koniec dnia mi to oznajmil, tak w ogole by mi to nie przyszlo do głowy :D

 

 

A dziś zaraz jade do lekarza, tylko moj transport musi wrocic ze zlecenia... boje sie jak nie wiem co... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbraderko!

 

Monika też się cieszy,że podjęłaś taką decyję - naprawdę!Proszę opowiedz jak przyjedziesz jak było i co mówił specjalista. Całuję Cię.

 

 

Bliska!

 

Właśnie przeczytalam,że Ty jutro idziesz też do specjalisty. Ja dopiero wizytę mam za 3 tygodnie. Czy mogłabym Cię o coś prosić? Wiem,ze najwazniejsze są dla Ciebie Twoje sprawy, ale w grudniu idę na wesele do cioci, jestem blada.Nie wiem czy przy lekach przeciwlękowo-depresyjnych Velaxin, pramolan i Zomiren mogę iść się delikatnie opalić w solarium. A może ktoś wypowie się na ten temat,Naprawdę nie mialam nigdy takiej sytuacji,ze brałam na cos leki. A teraz mam obawy bo nie wiem. W necie różnie piszą, więc pewnie lepiej unikać słońca, a co dopiero solarium.

 

Monika S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle Monia, ze odrobina solarium Ci nie zaszkodzi.. a jaką masz cere? łatwo sie opalasz czy raczej trudno ??

 

 

Byłam u lekarza, tam gdzie m ialam adres, ale na miejscu mi powiedzieli ze to nie tutaj i ze mam jechac gdzies indziej a tam dzis zamkniete mieli.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzki dzień, ale i miły na swój sposób. Byłam na pogrzebie kolegi.. Co chwilę musiałam podnosić głowę do góry, aby powstrzymać wybuchy płaczu. Ciągle miałam Go przed oczyma.. jak stoi uśmiechnięty na przystanku i czeka aż razem wsiądziemy w autobus.. Robiliśmy przecież tak codziennie, przez trzy lata, codziennie o 7.32..

 

Cięzko mi.

 

Resztę dnia spędziłam w domu rodziców, było miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilam z terapii,dzisiaj tylko godzinkè mnie maglowal,boli mnie jèzyk od belkotania po angielsku :D bylo sympatycznie!! dzisiaj swieci slonce,jest nawet cieplo i mam swietny chumor.samopoczucie bardzo dobre czego i wam zyczè ludzie z forum!snila mi siè linka656 jak ubiera ze mnà choinkè :mrgreen: ale mam sny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo choinki -mam taką małą, dziś ją ubiorę i powieszę lampki na okna, i ozdoby w całym mieszkaniu mimo tego, że to nie tutaj spędzę Święta.

Kocham nastrój świąt, szkoda tylko że śniegu nie ma.

 

Dziś wstałam jak skowronek (jak na mnie) o 9 rano. To dziwne zważywszy na to, że nie wstaję nigdy przed 12.

Wyprasowałam chłopakowi koszulę i wysyłałam go do galerii sztuki, szukają pracownika, mam nadzieję że sie mu uda...

 

Pogoda lipna, szaro i zimno. Wezmę sie zaraz za robienie kolczyków siostrze...

 

Życzę wszystkim udanego dnia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka nie dziękuję ;)

Jakoś tak urzekła mnie ta laska z obrazka i stwierdziłam że dam jej ten zaszczyt zagoszczenia na jakiś czas w moim avatarze :mrgreen:;)

A Ty jeszcze nie w pracy? Ty chyba codziennie tak na 13 masz, co? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, dzisiaj wolne!!huraaa!co drugi czwartek mam wolny ze wzglèdu na terapiè,jezdè na 7.30 do Brukseli :D fakt przewaznie zaczynam pracè o 13 ej,ale nie dzisiaj i chyba dlatego tak fajnie siè czujè,z drugiej strony nie wyobrazam sobie zeby nie pracowac/Magda a ty jak szukasz dalej czegos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×