Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

o, juz wiem co robić! najpierw pijdziemy na spacerek, pozniej po sklepach pochodzimy troszku bo moje kochanie ma do końca tygodnia wolne (L4 :P) a pożniej lumpek, solka i dłuuga kąpiel :D w domu dzis jakos duzo ludzi wiec spokoju nie bedzie a iweczorewm pewnie znow kolczyczki porobie ;) Buziaki Wovuś :*:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi cos!

 

Wysłałam CV do pewnej firmy która zajmuje sie wyrobem statuetek z brązu. Szukają głównego projektanta i wykonawcy. Byłam pewna że nie odpowiedzą!

A tu prosze.

..

2000zł brutto, praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Ale ja niewiem czy mi nerwica pozwoli na taką stałą pracę.. I nie jestem aż tak pewna mich możliwości plastycznych!

co ja mam robić? :(

 

pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia nie wycofuj się,jak nie spróbujesz nigdy nie będziesz wiedziała czy się nadajesz czy nie.I nie wolno zasłaniać Ci się nerwicą.zobacz ja pracuję,chociaż w najgorszej fazie było mi naprawdę bardzo ciężko.Ode mnie w pracy zależy ludzkie życie i zdrowie,a był taki moment,że to ja potrzebowałam pomocy.Ale dałam radę,nawet jednego dnia z powodu nerwicy nie byłam na zwolnieniu.I nawet Madzia jak Ci się nie uda z tą pracą to powiesz,ze faktycznie nie mam aż takich zdolności plastycznych .I to będzie powód a nie nerwica.Nie możesz pisać ,że nerwica nie pozwoli ci na pracę,ona ma gówno do gadania.Madzia próbuj z tym biznesem.Jesteś piękna i zdolna Kasia wierzy w Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, spróbuj a się przekonasz, praca nie jest na całe życie, jak ci nie będzie odpowiadała albo jak ci nie będzie wychodziło to możesz im powiedzieć baj. Inna sprawa że rzeźba to jest coś co trzeba umieć, no ale to też jest problem firmy która cię zatrudnia oni decydują o tym czy ty sie nadajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, sprobuj! zawsze mozesz odejsc jesli nie dasz rady pamietaj ,ze masz wybor! Chociaz ja w Ciebie wierze, jestes zdolna i sobie poradzisz! ja tez kiedys zaczynalam prace z

i to na samym poczatku nerwicy- bylo ciezko, nawet bardzo! ale zawsze sobie powtarzalam , ze dam rade, jeszcze tydzien/miesiac i w koncu pracowalam tam cale pol roku (taka byla umowa, ze jestem tylko na sezon) i zaprzyjaznilam sie z ludzmi ze mna wtedy pracujacymi. dsz rade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, niewiem czy dobrze zrobiłam ale postawiłam na szczerość. Tak jak w pierwszy mailu do nich - a przecież odpisali.

 

Napisałam mu tak:

 

 

Będę szczera- nie pracowałam nigdy z brązem. Z gipsem - owszem. Robiłam w szkole (także statuetki na konkursy) rzeżby z gliny, następnie robiłam formę a potem w niej odlew z gipsu który póżniej szlifowałam. O projektach nie wspominam bo wiadomo, że przed zrobieniem rzeżby robiliśmy najpierw kilka projektów w skali 1:1. Jednakże tam, pracując przy tego typu projektach miałam pod ręką profesora, odlewów nigdy nie wykonywałam sama. Jeśli chodzi o projekty i rzeżbę w glinie to mam duże doświadzczenie. Dlatego jeśli nadal jest Pan mną zainteresowany (jeśli chodzi o te główne stanowisko, a nie pomocnika) to chciałam zapytać czy mogłabym otrzymać jakieś krótkie przeszkolenie w celu przypomnienia mi pewnych informacji (np z robieniem formy na gips). Dlatego napisałam o pomocniku, bo zwyczajnie nie jestem pewna w 100% mojej wiedzy. Musi mi Pan wybaczyć moją szczerość, ale nie jestem osobą która kłamie tylko po to, aby dostać dobrą pracę, a potem czegoś w tej pracy nie potrafi zrobić. Zwyczajnie szanuję Pana i swój czas.

Proszę o wyrozumiałość i dziękuję za odpowiedz na moje zgłoszenie.

 

Z poważniem

 

Magdalena W***

 

 

 

Jeśli mi nie odpisze to znaczy, że nie są mnie warci ;) nie mam aż takiego parcia na pracę, ale kuszą mnie zarobki- 2000 brutto plus prowizja od zamówień..

Tu nawet nie chodzi o nerwicę. Boję sie, że pójdę tam i nie będę wiedziała co zrobić. Bo mimo wszystko to odpowiedzialne stanowisko i trudna praca. Trzeba sie znać na tym.

 

 

:*

Dziękuję Wam kochane za wsparcie, jak zwykle mogę na Was liczyc ! Kocham Was za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie odpisze to trudno, najwazniejsze to być fair wobec siebie i innych ludzi :smile: Ja wolę tak, niż jak miałby odpisać bo bym mu bajek nawkręcała, poszłabym i zrobiła z siebie idiotkę że powiedziałam że umiem..a nie umiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,

1. Bmw 740diesel E38 :)

2. Szczerość w interesach nie jest wskazana, zawsze trzeba ubarwiać, mój znajomy jak kiedys rozmawialiśmy o jego cv stwierdził ze i tak połowy nie wie tego co ma w nim napisane - a i tak zawsze daje rade :) Mogłaś iść na całość, dałabyś rade spokojnie :) Jak ktoś napisał, zawsze można sie zwolnić a moze akurat będzie fajnie :)

 

 

A co do mojego dzisiejszego dnia to eh, wczoraj wstałem wcześnie i dużo pracowałem przy domu, wiec o dziwo zasnąłem przed 1wszą ehh i wstałem o 13.30 hmm. W łóżku jest tak fajnie, tak strasznie nie chce mi sie z niego wychodzić, ale po tylu godzinach to juz człowiek jakoś musi.. Ogólnie jestem teraz nerwowy w środku, a z domu nie wychodze bo auto we warsztacia a bez niego to nigdzie sie nie rusze... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,

1. Bmw 740diesel E38 :)

2. Szczerość w interesach nie jest wskazana, zawsze trzeba ubarwiać, mój znajomy jak kiedys rozmawialiśmy o jego cv stwierdził ze i tak połowy nie wie tego co ma w nim napisane - a i tak zawsze daje rade :) Mogłaś iść na całość, dałabyś rade spokojnie :) Jak ktoś napisał, zawsze można sie zwolnić a moze akurat będzie fajnie :)

 

 

238KM? Fiu, więcej niż nasza 735iA :smile: Zbieram na e38 i coś uzbierac nie mogę... :P Ale spokojnie....

 

Dla mnie szczerość jest wskazana w każdym aspekcie życia. Ja do kebaba nie zatrudniałam ludzi, ale jak będę zatrudniać to zadzwonie w każde miejsce podane w ich CV. I mogą być pewni że jak mnie zrobią w konia z czymś to wypieprze na zbity pysk, i to dyscyplinarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, byłam wczoraj u ginekologa, skarżąc sie na upławy, ale po badaniu stwierdził, że wszystko w porządku, jestem zdrowa. No, ale powiedział, że na wszelki wypadek da mi jakiś lek (zapisał Gynalgin). W domu mama stwierdziła, że mam tego nie brać skoro nic mi nie jest. Teraz nie wiem, co robić-czy brać to "na wszelki wypadek" skoro nie mam żadnego zapalenia ani grzybicy? Wiem, że mogłam się go od razu zapytać, ale byłam tak wystraszona, że uciekłam stamtąd jak najszybciej :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw,

1. Bmw 740diesel E38 :)

2. Szczerość w interesach nie jest wskazana, zawsze trzeba ubarwiać, mój znajomy jak kiedys rozmawialiśmy o jego cv stwierdził ze i tak połowy nie wie tego co ma w nim napisane - a i tak zawsze daje rade :) Mogłaś iść na całość, dałabyś rade spokojnie :) Jak ktoś napisał, zawsze można sie zwolnić a moze akurat będzie fajnie :)

 

 

238KM? Fiu, więcej niż nasza 735iA :smile: Zbieram na e38 i coś uzbierac nie mogę... :P Ale spokojnie....

 

Dla mnie szczerość jest wskazana w każdym aspekcie życia. Ja do kebaba nie zatrudniałam ludzi, ale jak będę zatrudniać to zadzwonie w każde miejsce podane w ich CV. I mogą być pewni że jak mnie zrobią w konia z czymś to wypieprze na zbity pysk, i to dyscyplinarnie.

 

245KM :D - ale ja miałem 735 E32 i ok 230 to jechało :) heheh

Szczerość jak najbardziej ale w interesach potrzeba troszkę blefu ;) - dałabyś rade na pewno, co innego jakbyś nie miała pojęcia o tym wszystkim ale wnioskuje ze cos tam wiesz i tylko brak Ci praktyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lena- upławy to nie jest nic normalnego. Skoro przepisał Ci ten lek to bierz go! Właśnie, nie zlecił Ci zrobienia cytologii?? Dziwny lekarz, ma rentgena w oczach :shock::?

 

Aldik- nooo moja mućka to tak 220km/h i koniec :roll: już ma swoje lata... Zresztą najczęściej ma gaz zalany bo jest blos zainstalowany, taniej wychodzi, chociaż i tak ciągnie kase że masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny, to jednak zacznę to brać od dzisiaj. A z cytologią powiedział, że się wcale nie spieszy i kazał przyjść za pół roku,jak wrócę z terapii. A i jeszcze jedno pytanie: powiedział, że mam nadżerkę, alę nie będziemy tego leczyć skoro jeszcze nie byłam w ciąży. To tak można sobie ott nie leczyć? W którymś temacie pisałyście o tym, ale już nie wiem, gdzie, więc pytam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier*****olę co to za lekarz jest dziewczyno ?!

MASZ NADŻERKĘ a on powiedział że nie trzeba cytologii robić?!

 

............ bez komentarza.

 

Też mam nadżerkę i faktycznie jeśli ona nie daje objawów i jest malutka to można chwilowo jej nie ruszać skoro nie przeszkadza. Ale jeśli Ty masz UPŁAWY to znaczy że ona jednak objawy daje! Co za lekarz.. Mojej nadżerki narazie nikt nie wypalił ani nie wymroził, ale robiłam cytologię aby zobaczyć czy nie ma komórek rakowych i robię kolejną za dwa tygodnie. Już nie wspomnę że też mam problemy z upławami, infekcjami itd

 

 

Zmień lekarza kobieto, idz do innego, powiedz o upławach i zrób cytologię jesze przed wyjazdem. To nie zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, dobry bajer:to polowa sukcesu!!!z calego serca zyczè ci tej pracy,zobaczysz jak bèdziesz mila intratne zajècie,kasè fajnà z tego,to zapomnisz o nerwicy!!tak jak ja Madziu,zadko kiedy od czasu kedy pracujè wiècej,nerwica daje mi popalic.czasem tylko krèci mi siè w glowie.no i pamiètaj bèdziesz miala kasè z tego,zarobisz na kebaba!!!nie mozesz liczyc tylko na faceta :? bèdziesz bardziej spelniona jako kobieta!!w domu to wysiedzisz jeszcze wièkszà nerwicè!!Ach Magda trzymam kciuki :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenko, idź do innego i zrób cytologię. to podstawowe badanie. ja też trochę zbyt długo zwlekałam, a biorę hormony więc powinnam częściej się badać.. no i mam dysplasię. teraz czeka mnie usunięcie fragmentu szyjki. nie ma żartów, my kobiety jesteśmy zbyt delikatne TAM, trzeba dbać o nasz kwiat kobiecości :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wovka -właśnie mi odpisał : że jak będzie potrzebował pomocnika to sie odezwie, zachowa sobie mojego maila bo to jest praca w technice KauPoDur, a to wymaga szkolenia i nauki jeśli nie znam tej techniki...a ja jej nie znam :roll: I dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice by mogli, ale sami mają teraz ciężki okres bo jest po sezonie i nie mają teraz takiej kasy na pożyczenie :( No trudno, poczekam. Teraz najważniejsze żeby chociaż mój chłopak coś znalazł, zebyśmy na życie mieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×