Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem ostatnio film Deadpool, bo zachęciła mnie bardzo wysoka ocena na Filmweb, ale się rozczarowałem. Ten film jest niekonwencjonalny i różni się od innych produkcji Marvela, ale mnie kompletnie nie przypadł do gustu. Ani to zabawne, ani wciągające. Taka zwykła, nie wymagająca żadnej rozkminy papka. Film nie powiem, bo da się obejrzeć, ale to nie żadne wybitne dzieło jak niektórzy twierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle zawracać sobie głowę filmem o wdzięcznym tytule Batman vs Superman?
Nie wiem,

ale jak już musisz to lepiej luknąć na kreskówkę The Batman vs. Dracula (2005)

 

 

Z zupełnie innej beczki: mogę polecić http://www.filmweb.pl/film/Shelter-2014-696396

Miałem wrażenie że oglądam Jennifer Connelly w "requiem dla ciała " :uklon:

 

Nie wiem czemu ale nie kumam ludzi co noszą takie koszulki https://en.wikipedia.org/wiki/I_Love_New_York#/media/File:I_Love_New_York.svg

i jakoś od razu włączył mi się cytat z tego filmu " To Nowy York -tu nie ma nic za darmo..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektantka (2015)

Wytworna kobieta wraca do swojego rodzinnego miasteczka w Australii, planując zemstę na ludziach, którzy ją skrzywdzili.

 

Taka lżejsza wersja "Dogville".

Po obejrzeniu filmu, zajrzałem na filmweb w nadziei, że ktoś też miał podobne odczucia.. i miał http://www.filmweb.pl/film/Projektantka-2015-702785/discussion/l%C5%BCejsze+Dogville,2755416 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałam w telewizji "Zmierzch": Zaćmienie, zdenerwowała mnie Bella, która udawała świętą dziewicę a później całowała się z dwoma chłopakami, przelizała się z dwoma facetami jak dziwka, to jest główny wątek filmu, że ona kocha dwóch chłopaków jednocześnie i w końcu wybiera Edwarda, pchała mu się do łóżka jak szalona a on nie chciał z nią spać, mówił że jeszcze nie było ślubu, taki staroświecki chłopak, wampiry chciały zabić Bellę a Jacob i Edward ją chronili przed wampirami. Nie wiem jak ocenić film, mogę dać mu 6 pkt na 10 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądane filmy: "Mamma mia" w którym były piosenki ABBY. Film dobry ze względu na Meryl Streep, Pierce Brosnana, Colina Firtha. Później oglądałam "King Konga", podobała mi się Naomi Watts w roli Ann Darrow, w reżyserii Petera Jacksona, to dlatego film jest tak dobrze nakręcony, jak zabili King Konga to Ann płakała. Krajobrazy zapierają dech. Wizjonerska i fantazyjna wyspa czaszek robi wrażenie swoją tajemniczością. Dinozaury, robaki, nietoperze, drzewa i cała dżungla żyją własnym życiem a widz ma wrażenie, jakby taka wyspa istniała naprawdę. W filmie możemy odczuć ten wielki budżet - efekty specjalne są czarujące, Wyspa Czaszek, na której dzieje się większość akcji czy Nowy Jork lat 30 naprawdę robi wrażenie a końcowa scena na Empire State Building jest przepiękna wizualnie i co najważniejsze, niezwykle wzruszająca. Z początku budżet wynosił 150 mln $, jednak reżyser dołożył swoje 57 mln $ do produkcji i tak oto film kosztował 207 mln $. Oglądałam też "Godzillę" z 98 roku, film bardzo ciekawy, podobał mi się, najciekawsze było jak bohaterowie uciekali przed małymi godzillami. Twórcy "ID4" przedstawiają najsłynniejszego potwora wszech czasów, Godzillę z udziałem Matthew Brodericka, Jeana Reno i Hanka Azarii, budżet: 130 mln $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tapecie nie film, a serial, mianowicie "11.22.63" na podstawie rewelacyjnej książki "Dallas 63" Stephena Kinga. Opowiada o facecie, który przenosi się w czasie z misją niedopuszczenia do zamachu na Kennedy'ego. Osiem odcinków, fajnie oddane realia lat 60-ych ubiegłego wieku, niezła gra aktorska... jest okej, przyjemne, choć oczywiście nie umywa się do powieści :) Tak czy siak, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobał się?

Wciągający, przerażające te 6%, prawda leży pewnie gdzieś pośrodku - a wiec "oficjalne dane" podane przez Franciszka 1% vs. filmowe 6%, nie jestem z tych którzy walczą z kościołem na każdym kroku, ale pedofilia to zwykłe ...yństwo, należy to napiętnować, zamiatanie tego pod dywan - jest jeszcze większym sku.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam kino hiszpańskie i francuskie. Polecam

http://www.filmweb.pl/film/Requisitos+para+ser+una+persona+normal-2015-723838

genialna komedia, dla tych co lubią lżejsze klimaty, ale zdecydowanie nie w stylu głupkowatych amerykańskich komedii typu American Pie. :) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już podawany, odkopuję

Ostatnia miłość na Ziemi (2011) (perfect sense)

W wyniku tajemniczej epidemii ludzkość traci po kolei wszystkie zmysły. Susan i Michael mimo braku smaku, słuchu i wzroku walczą o swoją miłość.

Jedna z najsmutniejszych apokalips jakie widziałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×