Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

ROSA naucz się,że to takie forum.Założyłaś temat,dla dewotów i wywołałaś dyskusję.

Jeżeli chodzi,o aborcję to jak chcesz to możesz mieć i 6 dzieci.

 

Naucz się, że każde miejsce jest takie jakie się je tworzy a nie jest jakieś z założenia. Co każdy ma do zaproponowania widac jak na dłoni :roll:

 

Domyślam się, że tego nie wiesz, więc informuję, żebyś wiedział nieco więcej niż stereotypy, że są nowoczesne naturalne metody planowania rodziny. Inne niż wszystkim znany kalendarzyk. Jeśli jesteś na tym etapie, to Twoja "wiedza" dot. katolicyzmu mówi sama za siebie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Domyślam się, że tego nie wiesz, więc informuję, żebyś wiedział nieco więcej niż stereotypy, że są nowoczesne naturalne metody planowania rodziny. Inne niż wszystkim znany kalendarzyk. Jeśli jesteś na tym etapie, to Twoja "wiedza" dot. katolicyzmu mówi sama za siebie :bezradny:

No proszę - według fanatyków nawet napakowana krzemem maszyna cyfrowa staje się "naturalna", gdy tylko jest potrzeba zabłysnięcia erystyką.

Ot hipokryzja relatywizmu katolickiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, może mieć zdanie, jednak uściśliłem, że żart ten nie miał mieć uniwersalnego wymiaru.

 

to tak jak na kurniku ostatnio z kimś grałem w tysiąca i schowałem meldunek, żeby wtopił, a on, że to nie było śmieszne, a przecież ja nie jestem komediantem i schowałem ten meldunek po to aby mi było do śmiechu nie jemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×