Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Od wszelakich pojebów, dlatego cwaniaki mają lepiej, a zwykłe szaraczki a tym bardziej chore mają przejebane, nikt się nimi nie przejmuje. Tak sobie myślę, jak kiedyś ukradnę krocie, osram ten świat i będę cieszył się życiem własnym i własnych bliskich, po co się przejmować, olać to skoro inni olewają nas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliście świadkami skurwysyństwa? Jeżeli tak to jakiego?

 

Ja pożyczyłem swojemu kumplowi sztangę, ławkę i stojaki do ćwiczeń, wszystko warte jakieś 2 tysiące. Kur. wa, zrobiłem mu przysługę, "zrobiłem mu dobrze", skurwysyn ma gdzie ćwiczyć, bo mi na tym wtedy nie zależało (mówimy tu o wszelakich objawach skurwysyństwa). Wiecie co ten skurwysyn zrobił??? Sprzedał innemu tą sztangę. Wiecie co mu zrobiłem? Połamałem mu nogi, metalową rurką. Uważam, że jestem w porządku pomimo tego, że dostałem wyrok w zawiasach. Należało się skurwysynowi...

 

To taka mała anegdotka, czy wy ,mieliście jakieś objawy skurwysyństwa w swoim życiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym byl chujem ale zrobiłem mu przysługę pożyczyłem mu własny sprzęt do ćwiczeń, wlasnym samochodem mu to przywiozłem, żeby chłopak miał gdzie ćwiczyć, byłem tak mega w porządku jak nie wielu w tym swiecie. A on co zrobił? Osrał moje bycie w porzadku, moją przyjacielskość. Sprzedał to co MOJE. To taka mała historia.

Mówcie, piszcie na temat wszelakiego skurwysyństwa w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie o tym chciałem mówić, WRÓĆ do pierwszego tematu.

 

Ogolnie o tym jak skurwysyńskim jest świat dla zwykłych szaraczków...

To nie wiem. Nie jestem szaraczkiem. Jestem szlachta i nikogo okradać nie muszę. W dupę jebać również niekoniecznie. Taki patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, czyli jesteś szaraczkiem, a zaliczasz się do debili. Szlachta nie przyznała by się,ze jest szlachtą, przykro mi, mój wykrywacz przydzielił cię do do odpowiedniej dziedziny ;) Jak się z tym czujesz, że jesteś dymany? A może nie jesteś??? Wyjasnij nam jak to jest robić w chuja innych. Robisz, czy jesteś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, tzn. co robisz tutaj na forum? Czy nie czasem wylewasz swoje frustracje z góry oceniając innych? gnębiąc ich? krytykując i znieważając? czy nie czasem to robisz? Czy są to cechy godne szlachcica mającego wszystko gdzieś czy frustrata nienawidzącego rzeczywistości ktora go otacza. Czy nie czasem z góry oceniasz innych zachowując się jak szlachcic będąc jedynie zwykłym papudrakiem mającym własne problemy ale udającym lepszego czy po prostu udajesz mądrzejszego od innych mając innych za debili pławiąc się w swojej znajomości w psychologii, z jednoczesnym potępianiem innych którzy tej wiedzy nie posiadają???

Fakt faktem możesz sprawiać wrażenie szlachcica aaaaaa ale mądry człowiek wyłapie cię, że tylko udajesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, zbytnio kozaczysz, tak ci powiem, obserwuję cię od jakiegoś czasu i wiem, że musisz się uspokoić, bo wydaje ci się, że jesteś tu mega psychologiem znając co nie co ale gubiąc się w pewnych sytuacjach mając też własne problemy, (da się to zauważyć obserwując twoje wypowiedzi). Fakt faktem, trochę się znasz ale czasem pierdolisz też bzdury i to wywyższając się i krytykując innych, także pochamuj trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, wywyższanie się nad innych (ogólnie o całe forum mi chodzi) nie sprawi, że staniesz się lepszym, jedynie tobie tak może się wydawać. Gnojąc innych nie staniesz się lepszym człowiekiem, (a to lubisz właśnie robić na tym forum), a starajac się rozwiązywać problemy a nie gnojąc innych pogardliwo- oskarżająco- napastliwym tonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się dlaczego jest tak jak jest. Dlaczego jest tyle skurwysyństwa na świecie?

 

Hmmm.... może dlatego:

 

Wiecie co ten skurwysyn zrobił??? Sprzedał innemu tą sztangę. Wiecie co mu zrobiłem? Połamałem mu nogi, metalową rurką. Uważam, że jestem w porządku pomimo tego, że dostałem wyrok w zawiasach. Należało się skurwysynowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A jeśli ktoś ma własne mieszkanie, dużo zarabia i nie może nikogo wyrwać?..

To jest cipa.

 

przperaszam nnav ze odniosę się do takiego przykładu, ale nie czytam nie oglądam i nie widzę świata. :lol:

 

u kuby wojewódzkiego był norbi i zaczyna się przechwalanie: kuba mówi że norbi jest dziwką bo daje dupy w programach marnej jakości. na co norbi odpowiada, ale ty też dajesz dupy :lol: na co kuba odpowiada jest roznica dawać na salonach a w porcie. na co norbi odpowiada, a wiesz... że te pięniędze... kuba przerywa i mówi wyprzedzę twoje pytanie i odpowiem: NIE.

 

kuba żeby go dobić dopowiada: a jaki masz samochód? norbi odpowiada: nowy :lol: na co kuba pyta ile dni to znaczy nowy? :D

 

 

i rozmowa tak jeszcze trwała, ale nieważne.

 

chodzi o to, że jak wierzysz w te żarty kuby o jego bogactwie i samochodach ( nie twierdzę że nie jest ) ale trzeba być "norbim" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ten skurwysyn zrobił??? Sprzedał innemu tą sztangę. Wiecie co mu zrobiłem? Połamałem mu nogi, metalową rurką. Uważam, że jestem w porządku pomimo tego, że dostałem wyrok w zawiasach. Należało się skurwysynowi...

Wyrwałeś chwasta. Jest moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26, masz na myśli uczynek tego skurwiela czy moją zemstę? Czy jedno i drugie? Fakt faktem zemsta nie przynosi porządanych skutków, ogólnie dla dobra świata i ludzkości to nie jest dobra opcja, ba wręcz nawet jest tak jak sugerujesz, zemsta jest jedną z przyczyn zła na świecie. Jestem tego świadomy i wiem, że ludzie czasem w bezsilności uciekają się do takich czynów. Czy to popieram? Oczywiście, że nie, zemsta jest zła i przynosi jeszcze więcej cierpień aniżeli rozwiązuje faktyczne problemy? Pytanie co zrobić w sytuacji kiedy słowa nie działają a oprawca, kat, czy po prostu skurwiel lata sobie na wolności szerząc skur.wysyństwo i śmiejąc się innym prosto w twarz.

 

Pytanie, moja droga koleżanko, jak okiełznać ludzkie skurw.ysyństwo? Jak sprawić aby nie trzeba było się mścić a zdusić zło w zarodku, zanim będzie miało możliwość zaistnieć. Jak uświadamiać innych i docierać do nich aby powstrzymali swoje zwierzęce zapędy, gdzie zemsta nie będzie miala racji bytu. Co zrobić aby ludzie byli dla siebie lepsi, ot tak po prostu w imię dobra całego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połamałeś mu tylko nogi, a przecież mogłeś zabić :D

Zawinęli Cię potem na oddział, czy do celi? Napisz coś więcej, ciekawa sprawa, połamanie komuś nóg świadczy o tym, że kiepsko u Ciebie z wewnętrznymi hamulcami, każdy ma coś w rodzaju granicy której nie przekroczy.

Mogłeś odwiedzić kolegę i powiedzieć oddawaj 2 tys, w ostateczności dać mu po mordzie.

 

Dopóki ludzie nie zaczną się sprzeciwiać dopóty zawsze będzie chujowo.

Jak niby mają się sprzeciwiać? Na czym by to polegało i jaki miałby być końcowy efekt?

Proponuję olać debili, kurwy, złodziei, średniaków, szlachtę, nieudaczników, średniaków itd. Skupić się na sobie, świata nie zmienisz. Ewentualnie wybrać jedną grupę np. złodziei i na nich wylewać swoje frustracje, na wszystkich frontach nie wyrobisz, ja wybrałem użytkowników instagrama, i teraz bogu ducha winne dziewczyny oraz hipsterzy w modnych ciuszkach, cierpią z powodu mojego hejtu :(

 

ogólnie dla dobra świata i ludzkości

Nie martw się tak o losy świata :pirate: a ludzkość była jest i będzie ułomna i słaba, nie da się z tym nic zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×