Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

bycie menelem to taka metafora była człowieka, który nie ma nic i wszyscy nim gardzą. więc tu się rodzi pytanie czy taki człowiek przez te czynniki nie jest wartościowy i jeżeli tak to zakładamy że jego wartościowość to nie on sam - bo on nic nie ma i wszyscy nie m pogardzają - więc wnioskujemy na tej podstawie, że wartościowość to nie "człowiek".

 

nie rozumiem dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosa26, ale ty głupia jesteś, poziom twojego debilizmu jest kolosalny. Czy ty w ogóle przeczytałaś to to co ja napisałem? Czy do twojej główki nie dotarło to, że mam świadomość skurwysy.ństwa które toczy ten świat, z jednoczesnym pragnieniem aby to zło wyplenić. Co ty masz w ogóle w tej głowie, jak możesz nie rozumieć tego o czym mówię. Tłumacze Ci tłuku nie ogarnięty, że boli mnie wszelakie skurwysyń.stwo i, że zdaję sobie z niego sprawę, jestem jego świadom i również w tym uczestniczyłem. Dlatego tym bardziej chciałbym temu zapobiegać. (ogólnemu skurwysyństwu) Kojarzysz w ogóle to o czym ja mówię? Chyba nie za bardzo.

zacznij od siebie i wez cos na uspokojenie.

 

A po co mi coś na uspokojenie? To, że ja coś wezmę nie sprawi, że przestaniesz istnieć, będąc świadomym debilizmu jaki mnie otacza mogę jedynie oszukać rzeczywistość i okłamać się, że idioci nie istnieją, tak mogę dla ciebie to zrobić, zamulić się jakimś narkotykiem, żeby nie mieć świadomości twojego istnienia. Lecz czy nie lepszym będzie eliminacja problemu? Zamiast zapobiegania skutków skur.wysyństwa które w owym świecie rozprzestrzeniasz? Więc proszę cię ładnie. Czy mogła byś zniknąć z tego świata??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic, nikogo nie napadłem, moje intencje są jak najbardziej dobre. Założyłem na tym forum kilka wątków gdzie opowiadam o sobie a czasem próbuję zrobić coś dobrego dla tego świata. Nie wierzysz? To poczytaj trochę. A że przy okazji ktoś mnie atakuje nie rozumiejąc moich intencji? Spoko, przyjmuję to jako efekt nie zrozumienia, frustracji i ogólnego chujostwa, ewentualnie, bronię się przed wszelakim objawem motherfuckyzmu. Pozdro dla kumatych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one man show, ty nawet piszczeć nie potrafisz, gdybym cię zadeptał to nawet byś nie jęknął ;)

 

No właśnie, że nie. Tutaj mamy największe pole do popisu, czy ja czy ty czy inny patafian, piszemy o czym chcemy i różnie trafiamy, niestety debilizm ma największą siłę przebicia. ;) Więc plus dla ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, przeczytaj desiderate, zjedz snickersa i zanurz głowe w wc ;) moze rozum wroci z 4 liter do głowy :D ANi mnie ziebia ani grzeja Twoje frustracje, problem Twoj nie moj :D PANIE WSZECHMADRY :D:lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic, nikogo nie napadłem, moje intencje są jak najbardziej dobre. Założyłem na tym forum kilka wątków gdzie opowiadam o sobie a czasem próbuję zrobić coś dobrego dla tego świata. Nie wierzysz? To poczytaj trochę. A że przy okazji ktoś mnie atakuje nie rozumiejąc moich intencji? Spoko, przyjmuję to jako efekt nie zrozumienia, frustracji i ogólnego chujostwa, ewentualnie, bronię się przed wszelakim objawem motherfuckyzmu. Pozdro dla kumatych...

oj Boze jedyny najmadrzejszy i w ogole naj, szkoda ze tylko w swoim przekonaniu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby słowa abry miały wartość to wziałby spray i wyrzucił je z siebie na jardzie :lol: a że to pisk frustraty, którego wartość jest zależna pisze na forum do agusiwww :lol: pozdrawiam panią z evotu :lol:
wez bo facet sie zaszlachtuje tępym herbatnikiem z żalu :mrgreen:

A tak w ogole to wesołu tu :roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którego wartość jest zależna

 

Zalezna od czego? Od idioty lub kumatego faceta, z którym przyjdzie mi rozmawiać? To nie ma znaczenia, z resztą nic nie ma, jednostka taka jak ja czy ty ma za mały wpływ na większość, więc jedynie możemy sobie poskomleć na tym forum a ty jak chcesz możesz sobie popłakać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, przeczytaj desiderate, zjedz snickersa i zanurz głowe w wc ;) moze rozum wroci z 4 liter do głowy :D
agusiaww, pasem mu na gołe dupsko a nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, rozumiem, ze chcesz walczyc ze złem ale walisz rykoszetem w tych dobrych.

takie coś, że ktoś nie zrozumie co masz na myśli, źle się odezwie to jest codzienność, to nie jest kategoria zła, ktore nalezy eliminować razem z ludźmi. z takim podejściem to cały świat byś musiał zniszczyć.

wszystko musi mieć jakiś porządek, adekwatność do sytuacji, wyobraź sobie, że każdy się zamienia w samozwańczego mściciela i tępi innych za głupią odzywkę itp. itd.

byłaby jedna wielka wojna.

 

kiedyś pisałeś o kobietach w kategoriach ewolucji, ze lubią samców alfa itd., jest faktycznie wiele kobiet, którym imponuje przemoc w wykonaniu mężczyzn, bardzo łatwo ją wtedy racjonalizują, a co za tym idzie jest też wielu facetów, którzy się tą przemocą popisują, popisują się tym jak depczą innych zaznaczając swoją hierarchię, więc spirala przemocy się kręci (nie twierdzę, że tak było w przypadku tej sztangi) ogólnie piszę.

 

jak widać Rosie26 nie imponuje przemoc i ja uważam, że to dobra cecha, to jest coś na co zwracam uwage u kobiet.

poza tym wydaje się dobrym człowiekiem, poświęca się pomocy zwierzętom, a do tego potrzeba odpowiedniej wrażliwości, to nie jest tak na pstryknięcie palcem, że o teraz jestem kimś innym bo ma taki kaprys, więc niezależnie jakie życie prowadziła przed nawróceniem (to już jest jej sprawa) musiało być w niej dobro.

 

zeby nie bylo nie jestem wzorem moralności, robiłem różne rzeczy np. zdarzało się, że wszedłem do sklepu brałem piwa i uciekałem i jeszcze bluzgałem sprzedawcę jak mi to piwo wyrywał, po latach bardzo się tego wstydzę i żałuję, mam nadzieję, że gdyby ktoś mnie ukarał to konsekwencje byłyby odpowiednie do sytuacji, zapłaciłbym grzywnę wielokrotnię wyższą niż cena piwa, a nie śmierć na miejscu.

 

po latach jak zmądrzałem, przyjąłbym karę ze zrozumieniem ale cywilizowaną, ktoś kto by mnie karał musiałby zrobić to w sposób zasadniczo bardziej cywilizowany niż moje uczynki, inaczej nie dałbym mu prawa mnie ukarać, nawet jeśliby udało mu się mnie zniszczyć do końca czułbym, że to nie jest kara tylko barbarzyństwo pod płaszczykiem kary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak to się właśnie kończy, przychodzisz na forum z dobrymi intencjami, chcesz coś zmienić na lepsze ale musisz się użerać z idiotami, którzy nie rozumieją o czym piszesz i tyle z twoich intencji. Na koniec musisz się użerać z debilami walcząc o swoją godność. Weźcie zamknijcie ten jebany wątek. A debile niech dalej cierpią, zasługują na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abrakadabra xx, rozumiem, ze chcesz walczyc ze złem ale walisz rykoszetem w tych dobrych.

takie coś, że ktoś nie zrozumie co masz na myśli, źle się odezwie to jest codzienność, to nie jest kategoria zła, ktore nalezy eliminować razem z ludźmi. z takim podejściem to cały świat byś musiał zniszczyć.

wszystko musi mieć jakiś porządek, adekwatność do sytuacji, wyobraź sobie, że każdy się zamienia w samozwańczego mściciela i tępi innych za głupią odzywkę itp. itd.

byłaby jedna wielka wojna.

 

kiedyś pisałeś o kobietach w kategoriach ewolucji, ze lubią samców alfa itd., jest faktycznie wiele kobiet, którym imponuje przemoc w wykonaniu mężczyzn, bardzo łatwo ją wtedy racjonalizują, a co za tym idzie jest też wielu facetów, którzy się tą przemocą popisują, popisują się tym jak depczą innych zaznaczając swoją hierarchię, więc spirala przemocy się kręci (nie twierdzę, że tak było w przypadku tej sztangi) ogólnie piszę.

 

jak widać Rosie26 nie imponuje przemoc i ja uważam, że to dobra cecha, to jest coś na co zwracam uwage u kobiet.

poza tym wydaje się dobrym człowiekiem, poświęca się pomocy zwierzętom, a do tego potrzeba odpowiedniej wrażliwości, to nie jest tak na pstryknięcie palcem, że o teraz jestem kimś innym bo ma taki kaprys, więc niezależnie jakie życie prowadziła przed nawróceniem (to już jest jej sprawa) musiało być w niej dobro.

 

zeby nie bylo nie jestem wzorem moralności, robiłem różne rzeczy np. zdarzało się, że wszedłem do sklepu brałem piwa i uciekałem i jeszcze bluzgałem sprzedawcę jak mi to piwo wyrywał, po latach bardzo się tego wstydzę i żałuję, mam nadzieję, że gdyby ktoś mnie ukarał to konsekwencje byłyby odpowiednie do sytuacji, zapłaciłbym grzywnę wielokrotnię wyższą niż cena piwa, a nie śmierć na miejscu.

 

po latach jak zmądrzałem, przyjąłbym karę ze zrozumieniem ale cywilizowaną, ktoś kto by mnie karał musiałby zrobić to w sposób zasadniczo bardziej cywilizowany niż moje uczynki, inaczej nie dałbym mu prawa mnie ukarać, nawet jeśliby udało mu się mnie zniszczyć do końca czułbym, że to nie jest kara tylko barbarzyństwo pod płaszczykiem kary.

 

A jak czytam takie komentarze to mi się nie dobrze robi, serio, tylko na tyle was stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/paroksetyna-seroxat-xetanor-arketis-paxtin-rexetin-parogen-t464-20594.html

 

Ten temat widziala? To skoncz moze w koncu zakladac milion glupich tematow, wysil sie troche.

 

no dzięki, ale kliknęłam link i nic tam nie było na ten temat. A chciałeś pomóc czy bardziej wyżyć swoje frustracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×