Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodny argument dla usprawiedliwiania swego chamskiego zachownaia. Nie trzeba otwierać dzioba jak się nie ma do powiedzenia nic w temacie wątku. Nie masz raczej pojęcia jak pogłębiać wiarę.

...

Nie trzeba obnosić się publicznie ze swoim fanatyzmem. O ile mi wiadomo, wiara jest przeżyciem intymnym i wybitnie zindywidualizowanym, więc zakładanie publicznych wątków o pogłębianiu wiary wskazuje raczej na cel misyjno-ekspansywny, nie chęć kontemplacji stanu.

Ty za to masz najmojsze pojęcie jak pogłębiać wiarę oraz parcie nawracania na katofaszyzm.

Tylko wielki ból dupy jest, gdy ktokolwiek Twoje nawracanie odrzuca.

Chcesz sobie deliberować o pogłębianiu wiary - jest mnóstwo kółek różańcowych od tego.

 

Żałosny lewacki wpis. Załóżcie z mędrcem detektywemmonkiem kółko lewicowe i tam kątem-plujcie swoje zwyrolskie mądrości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V - Ciebie nie pytałam. Nie dla każdego prawdziwy rodzic = biologiczny rodzic

 

Jak dla mnie to takie komentarze to jest LVL HARD.

 

I tak właśnie z reguły osoby niepłodne dostają po tyłku takimi komentarzami od osób, które problemu nie mają.

Ode mnie po tyłku nie dostałaś. Wykazałam się głęboką empatią względem uświadamianego dzieciaczka. Nie opowiedziałam się jako przeciwnik metody in vitro (mnie to obojętne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o usuniecie postow troli z watku "Jak pogłebiacie swoja wiare, relacje z Bogiem" i zrobienie czegos aby nie niszyli watku?

Dlaczego "trolli"? Myślę, iż to kwestia osobowości danego człowieka i niektórzy mają potrzebę dyskutowania tudzież wykłócania się/śmieszkowania. Inni natomiast wolą patrzeć z boku i nie udzielać się. Ta druga postawa głównie dotyczy ludzi z dobrze rozwiniętą etyką w bloku ego.

Myślę, że raczej powinnaś to zaakceptować, ewentualnie wrzucić do ignorowanych, co IMO będzie znacznie rozsądniejszym krokiem niż czekanie, aż ktoś wyrzuci z Twoich wątków posty, które Ci nie odpowiadają.

 

 

cyklopka, a co z osobami, które lubią wypowiadać się na dany temat, bo posiadają jakąś wiedzę? Też ich wrzucisz do worka z ludźmi, którzy nie mają niczego do powiedzenia (abstrahując od kogokolwiek)? Myślę, że zanadto kategoryzujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie na co głosujesz.Zresztą,w socjologii jest temat o polityce.

 

Zupełnie nie zrozumiałes mnie - ponownie napisałam, aby nie zostały przekręcone moje słowa.... co mam wrażenie się zdarza.

Bez sensu,ta dyskusja.Wiem,o chodzi.Ale,są inne działy o dyskusji o polityce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosny lewacki wpis. Załóżcie z mędrcem detektywemmonkiem kółko lewicowe i tam kątem-plujcie swoje zwyrolskie mądrości.

:lol::lol::lol:

 

Lewackie zwyrole. Dla mnie to komplement. 8)

 

zawsze mnie rozpierdala to jak ktos mi wyjezdza z lewakiem i mysli ze mnie tym obraza

 

fiolki jak zawsze w punkt -> https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13012707_1157417390944164_1181295530219586777_n.jpg?oh=23ccd42dbdaf8b23144b93bba3f9e610&oe=57B78822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×