Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Pasażer, chyba piszesz o sobie. zrób coś dla forum i usuń konto

anonimowy kozak i do tego obraża ludzi zaburzonych.

zero klasy i empatii

juz raz usunalem

 

"myślisz, że kopnę w kalendarz, raczej jesteś mierny

już kopnąłem raz w ósemkę, teraz jestem nieśmiertelny"

 

JAKA OBRAZONA ZA TO ZE CIE NAZWALEM TUCZNIKIEM, JENY, TO JEST MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA O TOBIE I TWOICH ZWALONYCH CYCKACH TYLKO

WYCZILUJ XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, chyba piszesz o sobie. zrób coś dla forum i usuń konto

anonimowy kozak i do tego obraża ludzi zaburzonych.

zero klasy i empatii

juz raz usunalem

 

"myślisz, że kopnę w kalendarz, raczej jesteś mierny

już kopnąłem raz w ósemkę, teraz jestem nieśmiertelny"

 

JAKA OBRAZONA ZA TO ZE CIE NAZWALEM TUCZNIKIEM, JENY, TO JEST MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA O TOBIE I TWOICH ZWALONYCH CYCKACH TYLKO

WYCZILUJ XD

 

ale jesteś prymitywem

jebie mnie twoja opinia, za pewne jesteś nikim - twierdze ze jestes chujowym człowiekiem i powinieneś usunac konto

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasażer, chyba piszesz o sobie. zrób coś dla forum i usuń konto

anonimowy kozak i do tego obraża ludzi zaburzonych.

zero klasy i empatii

juz raz usunalem

 

"myślisz, że kopnę w kalendarz, raczej jesteś mierny

już kopnąłem raz w ósemkę, teraz jestem nieśmiertelny"

 

JAKA OBRAZONA ZA TO ZE CIE NAZWALEM TUCZNIKIEM, JENY, TO JEST MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA O TOBIE I TWOICH ZWALONYCH CYCKACH TYLKO

WYCZILUJ XD

 

niech ktos mu da ostrzeżenie, przeciez obraża dziewczynę i to w chamski sposób , nigdy tak nie było, to fajna zabawa ma byc a swoja droga jezowa jest ładna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Intel? jakaś "hujnia" którą sam zrobiłeś?Wali mnie Twoje gadanie do kamery...chcesz zarobić na naszej chorobie?to chyba nie w ten sposób..."to jest własnie depresja,to jest właśnie dysforyczny chad"-jesteś żałosnym palantem,sorry-siwy włos na głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałam gdzieś na tym forum,mózg jest tajemnicą objętą czaszką,więc mierzi mnie jakoś Twoje wybebeszanie przed kamerą pod publiczkę...nie widać nic z obrazu depresji oprócz łzawych chwytów za głowę...tego-super głąbie -nie da się opisać obrazem,kretynie...czy kamera sprawdzi ,czy się dzisiaj myłam,czy kamera zanotuje czy mialam siłe sięgnąć po wode,która tuż obok w szklance?Trzeba było się położyć Intel w łóżku i biadać,a nie siedzieć za kierownica samochodu-który jakoś prowadzisz....w głębokiej depresji to niemożliwe(!)Powiem Ci tak,weź się do jakiejkolwiek roboty-pieprzony leniu-bo wstyd przynosisz nam chorym na chad!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×