Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.

 

 

Szkoda siecprodukoeac...kuedys tez to pisalam...ale to jak gadac ze slupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.

 

 

Szkoda siecprodukoeac...kuedys tez to pisalam...ale to jak gadac ze slupem ;)

 

Doberman sieć cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, no ja widuję dużo osób brzydkich chodzących po mieście z żonami, mężami, sympatiami, partner(k)ami. Ale to cię akurat nie pocieszy, można im tylko pozazdrościć. :papa: Więcej niż jeden na milion, bo miasto nawet miliona mieszkańców nie ma.

 

 

Szkoda siecprodukoeac...kuedys tez to pisalam...ale to jak gadac ze slupem ;)

 

Doberman sieć cicho.

 

Chcialbys :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem brzydka. Ludzie mnie wyzywali na ulicy, śmiali się ze mnie. W szkole nie szczędzili mi słów krytyki, co było cholernie przykre. Przyznawałam im rację. Tak jestem brzydka. No ale jak zrozumieć fakt, że byli faceci, którym się podobałam ? Ja sobie to tak tłumaczyłam: albo głupi albo ślepi. W psychiatryku to się cieszyłam taką popularnością, że jak zorganizowali nam imprezę, to każdy zapraszał mnie do tańca. Królowa balu w psychiatryku! To taka moja wstawka. Może kogoś pocieszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem brzydka. Ludzie mnie wyzywali na ulicy, śmiali się ze mnie. W szkole nie szczędzili mi słów krytyki, co było cholernie przykre. Przyznawałam im rację. Tak jestem brzydka. No ale jak zrozumieć fakt, że byli faceci, którym się podobałam ? Ja sobie to tak tłumaczyłam: albo głupi albo ślepi. W psychiatryku to się cieszyłam taką popularnością, że jak zorganizowali nam imprezę, to każdy zapraszał mnie do tańca. Królowa balu w psychiatryku! To taka moja wstawka. Może kogoś pocieszy...

 

A ja nigdy się fizycznie kobiecie nie podobałem nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty jesteś dobermanem nie ja. Pewnie wiesz lepiej. W końcu zajadłość w tobie jest ogromna, Pewnie już nie jednego pogryzłaś.

 

Zajadlosc? Toz to ja grzeczna jestem :)

 

Jak zasluzyl ;)

Ja nie zasłużyłem, Chyba, że bycie brzydkim to już jest winna, bo gryziesz mnie jak opętana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ty jesteś dobermanem nie ja. Pewnie wiesz lepiej. W końcu zajadłość w tobie jest ogromna, Pewnie już nie jednego pogryzłaś.

 

Zajadlosc? Toz to ja grzeczna jestem :)

 

Jak zasluzyl ;)

Ja nie zasłużyłem, Chyba, że bycie brzydkim to już jest winna, bo gryziesz mnie jak opętana.

 

Ja Cie gryze? Wez przestan fantazjjowac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwież nie chce tego byś mnie gryzła, Będę szczery nie trawię Ciebie, ale to ty się dowalasz do mnie, a nie ja do Ciebie. Możesz sobie być piękna, mądra, cudowna, ale to Ciebie nie uprawnia do tego by kwestionować moje doświadczenia, bo sama byś nie chciała wiecznie się nie podobać. Reprezentujesz przykład przemądrzałego babsztyla i nic więcej. Zawsze najmądrzejsza tylko bez jakiegoś doświadczenia o brzydocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwież nie chce tego byś mnie gryzła, Będę szczery nie trawię Ciebie, ale to ty się dowalasz do mnie, a nie ja do Ciebie. Możesz sobie być piękna, mądra, cudowna, ale to nie to Ciebie nie uprawnia do tego by kwestionować moje doświadczenia, bo sama byś nie chciała wiecznie się nie podobać. Reprezentujesz przykład przemądrzałego babsztyla i nic więcej. Zawsze najmądrzejsza tylko bez jakiegoś doświadczenia o brzydocie.

 

Wiem ze mnie nie trawisz:)

I tym bardziej sprawia mi radosc pisanie tutaj...mozesz pisac o mnie ze jestem przemadrzala...wredna etc. No jestem i nikt mi nie zabroni. Jesli kogos nie lubie...no ciz.

 

Doswiadczenie co do brzydoty mam...pisalam jyz ale Ty tępy jak moj stary noz ktory juz wyrzuycilam i nic do Ciebie nie dociera 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwież nie chce tego byś mnie gryzła, Będę szczery nie trawię Ciebie, ale to ty się dowalasz do mnie, a nie ja do Ciebie. Możesz sobie być piękna, mądra, cudowna, ale to nie to Ciebie nie uprawnia do tego by kwestionować moje doświadczenia, bo sama byś nie chciała wiecznie się nie podobać. Reprezentujesz przykład przemądrzałego babsztyla i nic więcej. Zawsze najmądrzejsza tylko bez jakiegoś doświadczenia o brzydocie.

 

Wiem ze mnie nie trawisz:)

I tym bardziej sprawia mi radosc pisanie tutaj...morzesz pisac o mnie ze jestem przemadrzala...wredna etc. No jestem i nikt mi nie zabroni. Jesli kogos nie lubie...no ciz.

 

Doswiadczenie co do brzydoty mam...pisalam jyz ale Ty tępy jak moj stary noz ktory juz wyrzuycilam i nic do Ciebie nie dociera 8)

Jak na razie to ty jesteś tępa. Gówno wiesz, ale misjonarza zgrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×