Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bertha

Użytkownik
 • Zawartość

  351
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czuję ból istnienia. Jest mi smutno.
 2. Dzisiaj tak sobie się czuję. Jak zwykle nigdy nawet przy 10 godzinach snu się nie wysypiam.
 3. Na pewno coś Ci wychodzi. Nie jest tak, że nikomu nic nie wychodzi. Czuję się całkiem ok. Ale mam sporo zmartwień.
 4. Ja codziennie jestem senna. Pracuje przez to w żółwim tempie. Szczęściara. Daj mi trochę tego dobrego.
 5. Jaki z Ciebie nerd! "programować i testować Linuxa". Jedyne gry w jakie grałam to było Candy Crash Saga. To tak jak ja. Ale winę za moje smutki zrzucam na niewyspanie.
 6. Kolejny dzień roboczy, kolejna fala lęku.
 7. Ja mam TSH 4,05. Jest na granicy niedoczynności. Lekarka med. pracy kazała mi dorobić jeszcze hormony tarczycy, bo być może one też są na granicy normy. Jeszcze nie zrobiłam sobie fT3 i fT4, ale myślę, że w końcu je zrobię. Sądzę, że u mnie przyczyną takiego TSH jest olanzapina, którą biorę od 5 lat, chociaż moja psychiatra uważa inaczej. No cóż, bez olanzapiny i tak nie przetrwam nawet 1 dnia. Więc chyba wole mieć niedzoczynność niż płakać codziennie z byle powodu.
 8. No i nikt nie piszę w tym wątku przez upały. Dzisiaj na szczęście jest trochę ulgi w upałach - 21 stopni.
 9. Nie znam Ciebie, ale mam wrażenie, że jeśli do tej pory pomimo trudności dawałaś sobie radę prowadzić zajęcia, to jutro będzie podobnie. Fakt, obserwatorzy to dodatkowy stres, ale sądzę, że jesteś dobrze merytorycznie przygotowana.
 10. Sharon456, fajny awatar. Czy kobieta-kot to reprezentacja Twojej osobowości? Ja się dzisiaj czuje zamulona. Ciągle mam problem ze snem w nocy i do tego dochodzi działanie olanzapiny. Za dużo narzekam, wiem. Trzeba zawsze próbować odnajdować pozytywne strony egzystencji.
 11. Działanie leków od psychiatry?
 12. Dzisiaj dzień trochę do dupy. Ostatnio się nie wysypiam. Przez niewyspanie chodzę wkurwiona i spóźnia mi się okres (w ciąży nie jestem, bo partnera nie mam). Dzisiaj też nie czuje się do końca wyspana.
 13. Spać się chce. Kawa nie pomaga, nic nie pomaga na tę senność. Biorę tylko 5 mg olanzapiny i jeśli nie będę spała co najmniej 10 godzin, to następnego dnia jestem nie do życia. Chyba moja wątroba słabo metabolizuje olanzapinę, bo taka mała dawka mnie powala na łopatki. Ale bez olanzapiny mogłabym sobie strzelić w łeb.. Broń obosieczna.
 14. Supervisor musi być pozbawiony empatii. Pewnie niepotrzebnie czepia się o bzdury. Mam atak hipochondrii. Boję się, że będę mieć cukrzycę, dostanę udaru mózgu albo zawału serca. Mam dopiero 30 lat, a w wyniki badań mam jak u zawałowca.
×