Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie to że jestem skazana na przegraną. Jestem podczłowiekiem. Nie zasługuje na leczenie ani na jedzenie. Powinno trzymać się mnie w budzie jak psa. Jestem psem.

musisz zmienić swoje myślenie, przeczytaj książkę "6 filarów poczucia własnej wartości" Nathaniel Branden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że tak bardzo chciałam jechać na Jarocin, ale oczywiście nikt nie chciał. I wkurza mnie, że zamiast jechać sama i spróbować, znowu się poddałam i zostałam w domu... Mam wrażenie, że pełno fajnych rzeczy mnie omija przez głupi lęk :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że dzisiaj jestem podekscytowana psychoruchowo, że mam ochotę na seks, że mam masę energii a i tak warzywie w domu, jestem samotna, brzydka, nikt mnie nie chce, a nawet jak ktoś chce, to mi się nie podoba, a poza tym kocham swojego lekarza, ale pewnie jestem jedną z miliona i on mnie nie chce na pewno i odrzuci :( I wkurza mnie że jestem tak bardzo podekscytowana że nie usnę. Wkurza mnie, że tęsknie za depresją, wtedy było mi łatwiej leżeć i gapić się w sufit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem nerwowy, ciągle mnie coś drażni, nie potrafię się skupić mam myśli by umrzeć, ale to tylko myśli. Czytać mi się nie chce, jestem strasznie leniwy. Nie wiem co mam robić. Jeśli możecie podpowiedzcie mi coś. Byłem u psychiatry i psychologów, biorę leki, które nie wiem czy pomagają, bo raz biorę i za chwilę przerywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mój psychiatra, który nie umie dokończyć ani jednego zdania bez ziewania. Za każdym razem, gdy u niego jestem, jest tak totalnie zamulony, że powinnam się cieszyć, że nie zasypia po 10 minutach wizyty.

Kkkgkgggkgkkgkghhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie mój psychiatra, który nie umie dokończyć ani jednego zdania bez ziewania. Za każdym razem, gdy u niego jestem, jest tak totalnie zamulony, że powinnam się cieszyć, że nie zasypia po 10 minutach wizyty.

Kkkgkgggkgkkgkghhhhh

ciesz się , że tylko psychiatra. mój terapeuta potrafi podczas sesji 10razy poprawić bluzke, potargac sobie wlosy , obejrzec sie we wszystkie strony , zmieniac temat co 5 sekund , by na koniec niepamietac o co w ogole chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że jak się fajnie rozmowa kleiła z kobietą, to ktoś musiał, albo coś często się wpierniczyć :twisted: bywało też że kumple, to zrobili. Miałem ochotę im powiedzieć, żeby sobie pobiegali, albo im sprzedać strzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chamskie zachowanie :/ Z Twojego opisu wynika, że sobie chciała celowo kotka przywłaszczyć. Chociaż to by było głupie, skoro mieszka tuż obok Ciebie. Mój dawny współlokator kiedyś też "przygarnął" kota, którego znalazł gdzieś na jakimś osiedlu, bo wyglądał żałośnie (akurat padało). A kot gruby, z lśniącą sierścią, wygodnicki... :P Chłopak po prostu nie znał się na kotach i nie zorientował się, że kot raczej nie jest bezpański. Więc uważajcie na zwierzaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×