Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słaba pamięć


gujek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie potrafię zapamitać jaki mamy dzisiaj dzień, miesiąc, co wczoraj robiłem, jaki wczoraj serial oglądałem (nie pamiętam o czym był, jak się zakończył - nawet jeżeli wszyscy by umarli, to i tak bym tego nie pamiętał), o czym rozmawiałem ze znajomym itd... No i pozapomniałem strasznie dużo z przeszłości, większość wspomnień po prostu wyparowała...

Ogólnie to zawsze miałem problemy z zapamiętywaniem w szkole na lekcji, ale o takich rzeczach co wczoraj robiłem albo o czym był serial ZAWSZE PAMIĘTAŁEM. A teraz obejrzę serial i następnego dnia nic nie pamiętam, wydaje mi się, że zmarnowałem tylko czas.

 

Brałem i biorę jakieś tabletki bo pani w aptece poleciła "Bilomag plus" oraz "Arutin" ale nic to nie dało.

 

No i nie wiem czy możliwe jest że jest to nerwica? Tak jeszcze napiszę, że ze 3-4 miechy temu miałem depresję która mnie trzymała około 2 tygodnie. No właśnie, 3-4 miechy temu, a problemy z pamięcią mam, wydaje mi się, że troszeczkę dłużej, ale wtedy to nie było aż tak odczuwalne te "braki" w pamięci. Więc w sumie może być i tak, że miałem "lekką" nerwice, a ta depresja po prostu ją bardziej "zwiększyła"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem i biorę jakieś tabletki bo pani w aptece poleciła "Bilomag plus" oraz "Arutin" ale nic to nie dało.
Arutin... ekstrakt z dzikiej róży i witaminka C :lol: To miało na pamięć pomóc? :lol:

 

Tak w ogóle to w suplementów nie ma nawet co próbować, bo to nic nie warte śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Brałem i biorę jakieś tabletki bo pani w aptece poleciła "Bilomag plus" oraz "Arutin" ale nic to nie dało.
Arutin... ekstrakt z dzikiej róży i witaminka C :lol: To miało na pamięć pomóc? :lol:

 

Tak w ogóle to w suplementów nie ma nawet co próbować, bo to nic nie warte śmieci.

To w takim razie co spróbować?

Bo t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×