Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, Czego to człowiek musi się nauczyc, by ulżyc milusińskim... Ja załączałam mojemu pierwszemu psu kroplówki, wymieniałam opatrunki, podawałam lekarstwa. A aktualnemu nauczyła mnie psia fizjoterapeutka robic specjalny masaż, jak miał rehabilitację po operacji nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,czołem! Melduję się na spamowej :)

 

Wróciłam od lekarza,tarczyca jest ok.Poziom hemoglobiny i żelaza jest bardzo niski ale jeszcze mieści się w normie.Dostałam zalecenie żeby kupić witaminki.

Byłam też na rozmowie o pracę.Pani powiedziała,że jeśli się na mnie zdecyduje to zadzwoni-to znaczy,że pewnie nic z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

Ja dzis od rana zabiegana , bylam w Mops po decyzje ---- dostalam znow swiadczenie na 3 miesiace ale niestety mniejsze o 60 zl , dla mnie to duzo. Martwie sie jak sobie poradze no ale coz. Zapisalam sie jeszcze na jakeis warsztaty aktywnosci zawodowej ale wszytsko zalezy od decyzji o grupe inwalidzka , jesli ja dostane , bede mogla sobie dorobic w MOps okolo 300 zl wlasnie z tego programu. Jesli nie dostane zadnej a tak przypuszczam --- beda to nici z dorobienia sobie.

 

Pozniej bylam w markecie i w jarzyniaku bo korzystam z taniosci warzyw i kupuje ich duzo.

A teraz czekam na obiadek ktory koncze robic i jade na miasto , mam zaproszenie na kawke.

 

Martwie sie finansami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Byłam u rodzinnej, mam zrobić jeszcze raz tsh i powiedziała ze bedzie mnie leczyć, także nie musze iśc do endo.

Byłam tez u psychiatry i przepisała mi kventiax sr 600mg, a ja nie chciałam sr ale nie miałam nic do gadania :(:evil:

Pogoda fajna, ani za zimno ani za goraco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

A ja właśnie się zwlokłam z drzemki. Czuję się okropnie po niej, jakby mnie z sił obrali. Muszę się otrząsnąc. A tak dobrze się spało...

Przyznam się, że zrobiłam dziś doświadczenie. Przed wizytą u doktora coś chciałam sprawdzic. Nie wzięłam leku na noc, tylko łyknęłam 10 mg doksepiny. :zonk: Wstałam jak na mega kacu, ale pierwszy raz nie wymiotowałam i nie siedziałam na kiblu. Pogoda u mnie też energii nie sprzyja, szaro buro chłodno. Ledwo się do pracy zmobilizowałam, ale poszłam i było ok. Niedobrze tylko, że się po powrocie położyłam, ale ledwo się na nogach trzymałam.

Wizyta na 18tą.

 

PannaNatalia, Dobrze, że wyniki ok. Sprawdziłaś, mniej się będziesz martwic. Główka płata figle, ale to lepiej niż miec problemy z tarczycą. Gratuluję, że poszłaś na rozmowę o pracę!

 

mirunia, Dziękuję Słońce za pamięc. Jak widzisz mojej walki dzień kolejny, ale się nie poddaję. Jak Twoja główka, proch pomógł? Czy u Ciebie też taka migrenowa pogoda?

 

platek rozy, Kochana, rozumiem Twoje zmartwienie kasą. Ale bądźmy dobrej myśli z tą decyzją. Zawsze jest też jednak szansa, że jakaś praca się urodzi. To jest dotkliwa sytuacja, ale nie beznadziejna. I tak wspaniale sobie dajesz radę i umiesz wiązac koniec z końcem.

Jak po kawkowaniu, troszkę humorek Ci się poprawił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:********

Ja dzis od rana zabiegana , bylam w Mops po decyzje ---- dostalam znow swiadczenie na 3 miesiace ale niestety mniejsze o 60 zl , dla mnie to duzo. Martwie sie jak sobie poradze no ale coz. Zapisalam sie jeszcze na jakeis warsztaty aktywnosci zawodowej ale wszytsko zalezy od decyzji o grupe inwalidzka , jesli ja dostane , bede mogla sobie dorobic w MOps okolo 300 zl wlasnie z tego programu. Jesli nie dostane zadnej a tak przypuszczam --- beda to nici z dorobienia sobie.

 

Pozniej bylam w markecie i w jarzyniaku bo korzystam z taniosci warzyw i kupuje ich duzo.

A teraz czekam na obiadek ktory koncze robic i jade na miasto , mam zaproszenie na kawke.

 

Martwie sie finansami.

Ja z MOPS mam 153 złote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wizyty wróciłam, z poczuciem swej beznadziejnej wyjątkowości... Nikt tak nie reaguje na leki jak ja - brawo ja! :hide:

Doktorowi dym szedł uszami od myśłenia. Wreszcie doszedł do wniosku, że nowa generacja leków jest nie dla mnie i trzeba sięgnąc do starych sprawdzonych tabsów, które zostały wyparte przez nowe pomysły koncernów farmaceutycznych. Więc 10mg doksepiny i 1/2 najmniejszej dawki Anafronilu ( są tak malutkie podobno te tabletki, że będę to kroic prawie z lupą... :bezradny: ). Dawki terapeutyczne są sryliard większe, ale mnie powala wszystko, więc tak na ząb... ;)

No nic, kolejne podejście, już cudów nie oczekuje, byle jakoś wózek pchac do przodu.

Dziś tylko wrzucę ten doksepin, a jutro z rana pójdę do apteki.

Zaraz zrobię sobie tortillę z kurczakiem z warzywami na kolację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no to zobaczymy jak na terazniejszych lekach bedzie :******** oby lepiej!

Kochana mamy takie same reakcje ;) ja to nawet gorsze bo ja potrafilam przez caly miesiac na leku rzygac na ulicy. Stad decyzja ze mam jechac na samej terapii.

Tortilla z kurakiem :105::105::105:

 

detektywmonk, ja mialam 390 bo nie mam stalego dochodu zadnego innnego ,a Ty masz rente jeszcze do tego? czy same te pieniazki????

 

JERZY1962, Hey Jerzyku , a co sie dzieje? Doly ??? :(

 

Lusesita Dolores, to masz mega lekarke ogolna bo u mnie byz adna sie nie podjela i malo ktora sie podejmuje z tego clo slysze od znajomych.

 

A ja z kawki wrocilam zadowolona , odprezona , akumulatory naladowane. Nawet polazilam jeszcze sama po miescie , powlazilam do ciuszkolandow zeby poogladac i poszperac i jest dobrze.Wprawdzie nic nie kupilam bo kasy niet no ale samo szperanie w ciuszkolandach lubie :mrgreen: Troche kregoslup pobolewa ale zaraz go nasmaruje.

 

A na kolacje wlasnie powedrowaly do pieca cukiniowe placty :P z serem feta i kolendra. :105::angel:

 

I uwaga! Zmnieszyl mi sie obwod w pasie o 2 cm i w biodrach o 2 normallnie hura fitkowe zarelko i spacery:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to będziesz brać 1/2 z 10mg Anafranilu? Ja też brałem kiedyś Anafranil i nawet w ten czas działał jako tako.

 

Odstawiłem Cloranxen. Jak brałem jeszcze dawkę 2.5mg na dzień to się jeszcze w miarę czułem a jak odstawiłem całkiem to czuje się żle, czuje się taki mocno nadwrażlwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Brawo Plateczkowa, tylko się nie rozpędź z tym wychudzaniem :nono::D

Placka cukiniowego wyjątkowo nie będę od Ciebie wyżebrywac, bo nażarłam się na kolację (hurra zjadłam! :great: ).

Fajna druga częśc dnia Kochana i to jest życie, ranek taki se, ale potem przyjemnie!

 

Nawet zjadłabym coś słodkiego. Idę pogrzebac, może coś umknęło chłopakom... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×