Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

12-661-22-40 - to numer Całodobowego Telefonu Informacji Medycznej. Mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać tam informacje o bezpłatnych badaniach oraz o usługach świadczonych przez placówki medyczne. W ubiegłym roku z infolinii skorzystało blisko 130 tysięcy krakowian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się tego sklepu dotelepac, po powrocie przewróciłam się na łóżko. :roll: Gdyby nie budzik, nie wiem, do której bym spała. Coś tam zjadłam i jest mi niedobrze... :hide: Rany jeszcze jutro i może coś lekarz wymyśli.

W h&mie kupiliśmy dla młodego spodenki, a sobie w dziale męskim przecenowym wyszperałam baaardzo długą koszulkę bez rękawów, którą mam zamiar używac jako sukienkę letnią. Jest czarna, gotycka, oddaje mój nastrój.

Staram się przez te ostatnie dni łapac trochę normalności na siłę, ale jestem w piekle... Taka jestem zmęczona.:why:

 

platek rozy, Kochana*****, ech dzisiaj masakra lękowa, już myślałam, że do roboty nie pójdę. :(

A Ty jak, udało się otrząsnąc na wieczór? Co dziś będziesz fit-pichciła na kolację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tulam Cie Slonce :******** strasznie mi przykro ze tak dzis zle . Mam nadziejez e jutro do jakis konkulzji z doktorem dojdziecie i cos wymysli zeby stan Twoj poprawic.

 

Ja to tez mam nastroj dupiany dzis. Jakos mnie ten ranek przygnebil , ze tak niby jest normalnie a nagle byle co sie stanie i kooopa a nie normalnosc.

Na kolacje dzis beda chyba cukiniowe placki z piekarnika :mhm: a jak mi sie nie bedzie chcialo robiuc to tylko wiesiek z warzywami typu pomidor ogorek i kroma chrupkiego razowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dzięki za tulasy Kochana, dzisiaj się bardzo przydają.

Rozumiem Cię Kochana, z dołków musimy się wygrzebywac, nie ma po prostu innej opcji.

Ja jeśc nie mogę, nawet dziś nic nie gotowałam, bo na widok jedzenia mnie mdli. Nawet truskawki nie przełknę. Mam nadzieję, że jeszcze wieczorem coś w siebie wcisnę, bo takiej osłabionej trudniej walczyc. Na szczęście młody miał dobry obiad na treningu, a monsz da sobie radę.

Piję herbatę z cytryną i zastanawiam się co z sobą zrobic, żeby jakoś ten wieczór minął. Młody mnie wyciąga, ale tym razem nie dam rady wyjśc, jest opcja, że się porzygam na ulicy. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, kosmostrada, Lusesita Dolores, buzia :*

 

Właśnie siedzę i naprawiam koraliki lakierem do paznokci. Zaraz się zabieram za słuchanie nowej płyty i będę ją recenzować na gorąco :great:

 

Dzisiaj spałam od 7:00 do 10:00 rano, bo kawa i zapomniałam leków wziąć. W nocy zrobiłam koszulkę :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wow! :105:

 

platek rozy, Całkiem możliwe, że to są Twoje wczorajsze nerwy. Ja też tak często reaguje po czasie, gdy napięcie schodzi. Jutro będzie dużo lepiej. No to i placuszki zrobisz jutro.

Terapeutka powiedziała, że moje reakcje mogą byc takim "tąpnięciem" jako efekt, tego co przerabiamy na terapii. Brzmi to dla jakoś magicznie. :bezradny: Mam złośc i myśl, że do dupy z taką terapią, jeśli pogarsza mój i tak pożal się Boże stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jedna kolezanka mi opowiadala ze gdy przerabiala na terapii wazne dla niej tematy to miala niezle jazzdy i nawet mowila ze miala uczucie jakby ja skora palila zywce,m, :shock: co chwile sie kapala ,a el ze teraz juz jest duzo lepiej.

 

cyklopka, :D o niezla mysl :D ale bedziemy sie raczyly pysznymi herbatkami w tym kolku ?:D ku pokrzepieniu!

 

nerwosol-men, jak sie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana, no widzisz jaki dziś dzień, też musiałaś pospac. Nie wiem, kiedy to się wszystko skończy, co wydaje mi się , że już się od dna odbiłam, to znów budzę się z głową pod wodą... :bezradny:

 

nerwosol-men, Heloł! Ale ale... to nie wielkanoc... :D

 

Zebrec, Trzymam kciuki za sesję i gratuluję pracy! Faktycznie ładnie idziesz do przodu! :great:

 

cyklopka, A co będziemy robic w tym kółku? Jęczenie odpada, może tańce i śpiewy? :D

 

Wklejam wam zdjęcie koszulki, sięga mi za kolano, przypominam -dział męski :shock: Czy będę w niej wystarczająco mroczna? ;) Kurczę nie mam już swoich glanów. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×