Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani!

U mnie wtorek jak zwykle -spacer z psem, terapia, rynek i kupienie świeżych warzyw i truskaw (już podobno kaszubskie), praca, drzemka (obudziłam się dziś o piątej :( ), teraz czekam na młodego, żeby zrobic obiad, a właściwie kolację.

A nastrój mój nieciekawy, znów mam niefajną fazę, duuużo lęku. :( Byle do czwartku, kiedy idę na wizytę do doktora.

 

Aurora88, Nie jestem największym "pichcicielem" na Spamowej, bo musze miec do tego lepsze dni, wtedy szaleję w kuchni. Plateczkowa i Mirunia niezależnie od fazy i nastroju pichcą i odnajdują w tym przyjemnośc bez względu na nastrój. To są prawdziwe boginie kuchni... :D

Życzę Ci więc miłego gotowania w swojej kuchni i abyś miała apetyt, bo wiem, jak to jest, ja ostatnio mam tak ściśnięty przełyk, że niewiele chce przejśc... :bezradny:

 

platek rozy, Kochana trzymałam kciuki, i pięknie widzę się udało to przejśc. :great: A co postanowią to postanowią, wpływu nie masz.

 

cyklopka, O te płyty też bym walczyła, może pójdzie gładko i uda się szybko je ustawic na półce.

 

nerwosol-men, heloł!!! Dziś znów jesteś, może się trochę zasiedzisz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, często mam kłucia w głowie. Licha jesteś , bo pewnie za długo spałaś i jak mówi Mirunia trzeba się przejśc, pooddychac świeżym powietrzem.

 

mirunia, Kochana*****, po długości Twojego postu wnioskuję, że masz się dobrze. :D

Obiadek klasyczny masz , ale pyszny!

Tak jak mówisz, doktor niech myśli, choc żal mi go, bo biedak ma ciężki orzech do zgryzienia... Trochę mi wstyd, że znów do niego lezę... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

 

nerwosol-men, :papa::papa::papa: jak dzis samopoczucie?

 

kosmostrada, Kochana ale od tego jest lekarz ze ma dumac jak Ci pomoc :) Wiec zaden tam wstyd!

 

mirunia, ano ciesze sie ze juz to poza mna. Teraz odpoczywam.

Oj jak ja juz schabowego dawno nie jadlam :angel::angel:

 

Dzwonila pani z Mops ze mi przyznali swiadczenie na 3 miesiace niestety ponoc mniej pieniazkow i sie martwie jak dam rade.

 

 

Dzis po obiadku mialam za to taki deserek.

11428800_840745682669601_2562266353384569170_n.jpg?oh=ebe98a53fb92b8e680a993124737ac7e&oe=55EBB3E2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie ze spaceru z psem do biedry, nie żebym zaraz miała coś pilnego do kupienia, ale chciałam miec pretekst do wyjścia. Kupiłam płatki i frankfurterki - szaleństwo... ;)

 

platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

 

mirunia, na kolację dziś był oscypek na ciepło z żurawiną, na nic innego nie miałam ochoty. Mam taką cichuteńką nadzieję, że uda mi się w tym roku na jagody pojechac i samej nazbierac do słoiczków na zimę. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, O te płyty też bym walczyła, może pójdzie gładko i uda się szybko je ustawic na półce.

Jeśli nie zmienił numeru i ma w ogóle rozum i godność człowieka, i gardzi złodziejstwem tak jak twierdzi, to powinny przyjść przed weekendem :evil:

 

czy wy miewacie kłucie w głowie? po lewej stronie głowa mnie kłuje boje sie ze mam guza bo mam od 3 lat hiperprolaktynemie

Moja mama często ma, albo z nerwów, a raz miała jako skutek uboczny któregoś leku. Sprawdź w ulotkach, czy któryś nie ma bólu głowy jako uboka.

 

cyklopka, o to pochwal sie jak juz koszulka powstanie :)

Dzisiaj już chyba nie dam rady, wolę przy świetle dziennym. Skończę plakat, posłucham muzyki, pogram w grę.

 

cyklopka, działaj Kochana twórczo, bo to przynosi radość i efekty! Maluj, tańcz, śpiewaj i RANDKUJ póki czas :mhm:

Umówiłam się z kolegą na wycieczkę :angel:

 

platek rozy, ja dziś też parę truskawek wrzuciłam w ramach dowitaminizowania, trzeba jeśc póki są.

Ja dzisiaj sos truskawkowy zrobiłam i jeszcze trochę wiśni może wciągnę, jak będę siedzieć.

 

Dzisiaj w domu mam szpital psychiatryczno-weterynaryjny, cały czas sprzątamy, karmimy, dajemy lekarstwa, a ojciec zeżarł zepsutą szynkę :hide:

 

A tu wklejam na chwilę zdjęcie pana, którego autografy chcę z powrotem :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Cyklopka-ładne zdjęcie :)

 

U mnie dziś średnio. Miałam mieć dziś terapię.Poszłam do ośrodka,siedzę,czekam...aż Pani z rejestracji zapytała na kogo czekam,żeby za chwilę oznajmić mi,że moja T ma dziś wolne i zapomnieli do mnie zadzwonić.Chyba rzucę w cholerę tą terapię!Nie wiem czy oni tam nie zdają sobie sprawy z tego,że dla mnie samo przygotowanie do terapii to stres,nie jest łatwo zebrać się w sobie i opowiadać wszystko obcemu człowiekowi.Może jestem egoistką ale uważam,że powinni do mnie zadzwonić.Poza tym nie widzę efektów terapii,bo co może mi dać 45minutowe spotkanie raz na 2 a czasem 3tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją pierwszą terapeutką z tego ośrodka było tak samo,trzy razy przychodziłam i odprawiano mnie z kwitkiem.Myślałam,że po zmianie T będzie lepiej ale widzę,że jednak nie.Jeśli ja nie mogę przyjść to dzwonię i uprzedzam,wydaje mi się to naturalne...przecież nie chcę żeby ktoś niepotrzebnie na mnie czekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez bym chciala odzyskac taka plyte w koncu to Twoja wlasnosc i w azna rzecz.

 

PannaNatalia, u mnie zawsze zawiadamiaja jak ma nie byc lekarki czy terapeutki i raczej z kazdego osrodka mi dzwonili ze nie bedzie jakiegos tam doktora.

 

mirunia, hey hey , ja dzis tez zleksza senna chociaz ranek mialam lękowy.

 

Megi_, moze chociaz wpomoz sie jakimis ziolowymi na uspokojenie czy hydroxizina? hydre nawet dzieci biora bo to taki light.

 

JERZY1962, jak sie masz????

 

Ja u Madzi , ukladalysmy puzzle , pozniej wklejalysmy naklejki ze zwierzatkami do albumu a teraz Madzia oglada bajke. Pogoda nijaka , mialam z nia isc na spacer ale nie wiem czy nie lunie , no i chlodno dosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, czy to Ty na tym zdjęciu ??? :shock: a coż to za Pan?

Ja, chyba 2 lata temu i

:angel: Obdarzony bardzo chrapliwym głosem, a za razem ogromnym wyczuciem :uklon:

 

mirunia, ja dzisiaj też zaczynam od kawusi, bo jestem podenerwowana całą tą krzątaniną i chorobami kotów, prawie codziennie do veta :-| Właśnie wychodzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×