Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, szczrze , to podchodzilamyn z dystansem do takch stwierdzen. Moze sie przejma a moze oleja bo znajda i tak "jelenia" na to samo miejsce, ktory niezna realiow pracownia tam. To taka loteria...skoro od dawna (od tylu lat ile kieruja) maja taki a nie inne podejscie to nie sadze aby się zmienilo. Skad wiesz ,czy pomimo tego ze zostałaś, to i tak nie szuakją pracowników "w razie czego". Serio Artemizja, mamy kapitalizm i wg. mnie nie ma miejsca na sentymenty i zastanowienia ;). Jak wspomnialam, dla mie to ta Twoja kolezanka jest kompletnie nie lojana bo z pewnoscia ma swiadomosc, ze przez Jej posętpowanie najwięcej możecie stracić Wy. Ale, życzę Ci, żebym się mylila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, zioła nie palę od dłuższego czasu, więc takie leczenie nie wchodzi w grę :D .

Ogólnie robota w szklarni przy jakichś tam papryczkach.

 

Artemizja, z tego wynika, że koleżanka wam taką zagrywką trochę pomaga. Jak szefostwo na własnej skórze poczuje efekty złego traktowania pracowników to może trochę się nieco ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Szefostwo ma się pozastanawiać, dlaczego osoba, która pracowała tyle czasu teraz odchodzi praktycznie bez słowa. Będzie płacz i zgrzytanie zębami, strach, że reszta tez odejdzie i się wszystko posypie,...

Poczucie niezastępowalności. Mało rezolutne. Natomiast szefostwo pewnie na tyle rezolutne, że na podobne manewry przygotowane.

W niezłym bagnie siedzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na_leśnik, ja i ministrant... hahahahahahahaha

 

Ty ministrant i ja proboszcz. Jeszcze Davin jako organista i pieseły w chórze. Normalnie chyba wiarę odzyskałem! :twisted:

 

 

hahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawróciła Cie.... będę zbawiona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×