Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne opinie o nas :)


bittersweet

Rekomendowane odpowiedzi

mm, żeby tylko jakieś opłacone się prędko zleciały, bo doniesienia o Twoim wianuszku będą w świetle nieobecności nieco przekłamane. siara by była, co nie, kontrastu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja często słyszę, że jestem piękna i kusząca. Kiedyś obcy chłopak na ulicy pochwalił moje dredy, a ostatnio ludzie pozytywnie komentują nowy kolor włosów. Mój promotor widzi we mnie przebłyski geniuszu, od niego i innych słyszę, że jestem inteligentna, mam talent pisarski i czeka mnie w tym kierunku świetlana przyszłość.

 

Jak to wszystko zsumować, to faktycznie fajna muszę być. Szkoda, że sama tego nie czuję XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dasz sobie rade w życiu", "Jesteś kochany", "Można na Ciebie liczyć", "Jesteś najpewniejszy ze wszystkich osób", "Ładnie w tym wyglądasz", "Najbardziej zaangażowany" , "Bardzo dobrze sobie radzi" , "Uzależniłam się od Ciebie" , "Inny niż wszyscy" , "Jesteś zabawny, potrafisz mnie rozśmieszyć" , "Prawdziwy z Ciebie przyjaciel" , "Nigdy mi się nie znudzisz" "Coraz bardziej mnie zaskakujesz pozytywnie" - część tego co zapamiętałem, przez swoją niską samoocenę dobre słowa do mnie nie docierają i wydaje mi się jakby każde z nich było ironiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wychwaliło parę dziewczyn za rzeczy na których mi zależy ale nie przyniosło to jakiejś wyraźnej otuchy. Co więcej, nawet gdyby sobie wytatuowały to na cyckach pewnie by mnie to nie pokrzepiło, bo mam osobiście bardzo negatywne nastawienie do własnej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również często słyszę od ludzi że mam dobro w oczach :)I  że jestem Szczera i bezpośrednia. Czasami to wada... Ale najczęściej słyszę, zarówno od kobiet i mężczyzn, że mam zajebistą dupe. I jak to robię że taka jest. Tak, to ostatnie słyszę najczęściej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×