Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam :mrgreen:

acherontia-styx, ty zdradzaj od razu jak to robisz. Bo może to dobry pomysł na długie zimowe wieczory, bo do robienia biżu za ciemno.

kosmostrada, taki szal to jest roboty na pół godziny :mrgreen:

na youtube jest pełno filmików pokazujących jak to zrobić.

 

Wrzucam zdjęcie, chociaż ono nie oddaje za*ebistości tego szala, bo ciężko go ułożyć, żeby ładnie było widać splot i wszystko ;)

 

w6CzSO.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, uwierz, że to jest bardzo proste. Ja ani na szydełku nie umiem robić, ani zwykłych drutach a szal zrobiłam bez problemu. Pełno jest w internecie filmików jak to zrobić.

Kup grubą wełnę (ja użyłam 2 włóczki do tego takiej grubej wełny) i kombinuj :D

na pewno Ci się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka super ten witraż :105: Syn ma zrobić do szkoły, jakiś świąteczny. To jest jakiś specjalny papier do witraży? Gdzie go kupiłaś?

Specjalny papier do witraży, ale kupiony kiedy jeszcze byłam dzieckiem, więc nie pamiętam, w którym sklepie. Z niemarszczonej bibuły też wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam późnym wieczorem :D Właśnie skończyłam jeść rosół 8)

 

Zalatana23, Mnie sklep czeka, bo muszę kupic menszowi perfumy. Masę rzeczy kupuję przez neta, ale jeśli chodzi o perfumy, to jakoś nie mam zaufania.

Dacie wiarę, że ja ani jednej rzeczy nie kupiłam jeszcze przez internet :shock: Co prawda jeden forumowicz zamówił mi antenkę do routera, ale jakby nie patrzeć to on wszystko załatwił ... i jeszcze podłączył :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×