Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cześć :papa:

W końcu usiadłam... Wczoraj wieczorem dopadły mnie lęki, ale dzisiaj już dobrze :P

Infinity Twój post przypomniał mi, że mi się śniło ze dwa dni temu, że trafiłam 5tkę w totka. Chyba też muszę coś wysłać ;)

Cognac od męczącego towarzysza samotność jest zdecydowanie lepsza :roll: Nie daj się i olej gościa :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! ale sie ciesze, ze weekend nastal, czekalam na to jak na zbawienie. A tymczasem spedze go w lozku, oczywiscie uczac sie. Moze uda mi sie nie pojsc do szkoly w poniedzialek i wtorek, bardzo bym sie cieszyla:D

Wam tez ten czas tak szybko leci? Macie jakies plany na jutro?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, nie wiem, brak aktywności go wyprowadził z równowagi. A aktywność miała polegać na wyciąganiu tych samych wniosków, co Pan, czyli de facto zgadywaniu, co Pan ma na myśli. Powiedział, że ma jeszcze 3 godziny terapii i nie może mu się udzielać taka negatywna energia i wyszedł z wykładu 10 min. wcześniej :B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, w płucach ostatnio sie uspokoiło.teraz boli trzustka i obszary wokół niej łącznie z żołądkiem.tu niema dostępu do lekarzy.nawet do durnego dermatologa.nie dosyć że trzeba do dermatologa dostać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu to jeszcze czekać na kilkumiesięczny termin.wyobrazić sobie jaki burdel jest w szpitalach.mamy wojnę domową z jednostkami niewygodnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, gdyby tak bylo, wszystko bym juz umiala i cala ta wiedza bylaby kwestia utrwalania:D

cyklopka, bo ta szkoła to nieziemsko pochłaniająca energię instytucja! Zastanawiałam się w sumie nad studiowaniem zaocznie, tylko nie wiem co, jak ,gdzie..

nieboszczyk, "tu" czyli gdzie? przepraszam,ale kompletnie nie jestem w temacie. Ale faktycznie, jesli chodzi o sluzbe zdrowia to jest ciezko...najlepiej jest wtedy, gdy ma sie kase i ona rozwiazuje wszelkie problemy dostania się do lekarzy, co ulatwia proces zdrowienia. Ale coz, takie sa realia, zawsze wkurzam sie ze nie mam na takie sprawy zadnego wplywu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×