Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=MQUW3Km01BM][/videoyoutube]

Taki tam newsik z Zachodu. Dzień po nagraniu jegomość zastrzelił 7 osób po czym popełnił samobójstwo.

Początkowo nie podawano danych sprawcy strzelaniny, później policja potwierdziła, że był to 22-letni Elliot Rodger, który dzień przed strzelaniną umieścił w sieci nagranie , na którym zapowiada "zemstę na kobietach", które "nigdy nie zwracały na niego uwagi".

 

- Od zawsze kobiety okazywały swoje względy wszystkim innym, tylko nie mnie. Jutro nastąpi czas zapłaty - mówi beznamiętnym głosem Rodger na nagraniu. - Mam 22 lata i ciągle jestem prawiczkiem. Nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną - dodaje.

 

- Zabiję każdą blond sukę, którą zobaczę. Długo na to czekałem. Dziewczyny, dam wam wszystkim to, na co zasługujecie - mówi pod koniec filmu młody mężczyzna, zapowiadając tym samym późniejszy przelew krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto by się spodziewał - z twarzy nie wygląda na mordercę. uderzające jest też to jak spokojnie o tym wszystkim mówi i sposób w jaki myśli. odnosze wrażenie, że odrzucenie wywiera presję jakiejś reakcji na odrzuconym, w większości wypadków jest to autoagresja, a jeśli ktoś podchodzi do czyichś uczuć roszczeniowo, czy też wyznaje poglądy w stylu "waszą zbrodnią jest lepsze życie niż moje", to odrzucenie - brak czegoś jest interpretowane jako coś - wymierzone i konkretne wrogie działanie, krzywdzenie, a wraz z tym idzie w parze uczucie poszkodowania oraz chęć zemsty.

był odrzucany więc czuł się nikim, najwyraźniej jedyną szansę na poczucie się kimś upatrywał w nadaniu sobie prawa decydowania, o tym kto ma żyć a kto nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, zastrzelili go podczas pościgu policyjnego, egzekucja jest więc zbędna. A w Kalifornii tak w ogóle od kilku lat jest moratorium na karę śmierci z powodu jakiś luk prawnych, próbowali znieść karę śmierci w referendum kilka lat temu ale 53% głosujących było przeciwko.

 

Ponoć miał stwierdzony zespół apsergera i/lub jakieś inne zaburzenia. Rodzice zaniepokojeni jego filmami zawiadomili policję, a policjanci po rozmowie stwierdzili, że wydaje się miły i normalny więc dali mu spokój.

 

Po przeczytaniu fragmentów z jego zapisków, osobiście odnoszę wrażenie, że wpadł tak głęboko do króliczej nory, że nawet nie wiedział, że w niej jest. Urojenia za urojeniami, potrzebował pomocy, której nigdy nie dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jacyś ludzie, bo i jakiś powód musi być, że jesteś samotna, albo sama się izolujesz, albo pomyślałem, że ludzie się boją Twojego rozrabiania i dlatego Cie unikają.

jestem samotna bo jestem nienormalna :)

dzięki, że mogłam tu napisać. I że się odezwaliście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette, a w jakim sensie jesteś nienormalna?

Nie wiem, po prostu jestem i już. Mam dziwne spojrzenie na świat, ludzi i mam bardzo ciężki charakter.

Czyli jak 99% tego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po prostu jestem i już. Mam dziwne spojrzenie na świat, ludzi i mam bardzo ciężki charakter.

 

Dziwne spojrzenie na świat i ludzi same w sobie nie jest złe, każdy ma swoje doświadczenia przez pryzmat, których patrzy na otocznie. O charakterze nie będę dyskutować, bo nie wiem jaka jesteś.

 

Powiem Tobie za to, że jeżeli uważasz, że jesteś dość nietypowa w tym co lubisz albo jaka jesteś, to zacznij chodzić sama do miejsc gdzie takich ludzi jak Ty ciągnie. Lubisz sztukę, idź na jakąś wystawę. Lubisz muzykę, idź na koncert. Ja wiem, że płci pięknej jest trochę ciężko samemu wychodzić gdzieś, ale w ten sposób sygnalizujesz swoją dostępność. A prawda jest też taka, że jeżeli idziesz gdzieś ze znajomymi czy nawet tylko koleżankami, działa to odstraszająco na obcych mężczyzn proporcjonalnie do wielkości tej grupy.

 

Samotnym facetom będzie wtedy łatwiej do Ciebie zagadać, bo już wiedzą, że macie coś wspólnego (po za tym filtrujesz w ten sposób niepożądanych wadliwych samców) oraz, że raczej kogoś nie masz a chciałabyś. Zacznie od tematu wydarzenia/miejsca w jakim jesteś, lody albo zostaną przełamane i rozwinie się rozmowa. Albo ty możesz zagadać do nich jeżeli się nie krępujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×