Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kaffe_och_blod

Użytkownik
 • Zawartość

  220
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Loopy'7, mamy Ci doradzać jak znaleźć pannę? Każda na starcie jak to przeczyta, podziękuje Ci od razu. Poza tym, piszesz tak jakbyś chciał obojętnie jaką znaleźć. Byle by sobie była, pierwsza lepsza z forum. Dam Ci radę, idź na forum randkowe jeżeli szukasz dziewczyny.
 2. Nie myśl nad pójściem do psychologa. Do psychiatry od razu leć.
 3. Dziwnę, ale czuję tu trochę podforum z ukrytymi anonsami dla ludzi którzy lubią się pieprzyć z byle kim.
 4. Wybacz ..ale za co go kochasz, chyba nie za charakter?
 5. Masz tylko dwie opcje w takim razie. Wiedz tylko, że nie będzie z tego wielkiej miłości skoro tak Cię traktuje.
 6. A cóż Ci matura daje? Nigdy w życiu nie patrzyłem na osobę pod kątem wykształcenia. Na studiach znajdziesz sporo głąbów. Zaś po zawodówkach znam sporo inteligentnych facetów. Czytasz książki, to już Ci sporo daje. Fakt, że każdy może przeczytać i będzie mądry. Lecz wszystko zależy od tego ile poświęcisz czasu na to.
 7. Sex-przyjaciele? Kocham to.. Bawi się Tobą. A Ty robisz za darmową Panią do towarzystwa. ..moim zdaniem nie baw się w to, zerwij kontakt.
 8. Musisz po prostu dorosnąć. Niestety serio to piszę.
 9. Ja w gimnazjum też miałem większość dwój, w technikum też większość dwój. A teraz na drugim roku na studiach jestem. Więc wierz mi, to nie wyznacznik. Właśnie o te nastawienie chodzi. Tak jak z pechem jeżeli będziesz mówić, że masz pecha - będziesz go mieć. Musisz zmienić to. Może poszukasz innej pracy, nie na budowie? Zobacz ile do sklepów np. potrzebują. Kumpel siedzi na stanowisku z e-petami. Cały dzień dosłownie tylko siedzi na tyłku. Nie poddawaj się tak łatwo.
 10. Tak, jeżeli potraktowałaś go tak ..to co się dziwisz? Jeżeli zerwałaś z nim ..to powinnaś wiedzieć czym to skutkuje. Widocznie jest to dojrzały chłop, który nie bawi się w jakieś powroty po rozstaniach.
 11. kaffe_och_blod

  ot

  Co wynika? Wróć tu za 5lat. I przeczytaj w jaki sposób wypowiadasz się. Lustrzane odbicia? To, że miałeś pseudo psychologiczne forum, na którym prześladował Cię dzieciak od 'pokemonów' - nie czyni z Ciebie internetowego psychologa. Po prostu razi mnie jak ktoś nie potrafi się posługiwać językiem za który umierał twój pradziadek. Temu spytałem o wiek. Myślałem, że masz te 13lat - jakoś bym to zniósł, Ale jeżeli chłop w wieku 23 lat pisze na forum w formie listu: To dla mnie jest analfabetą. Smutne jest to, ze ludzie nawet nie potrafią się wysłowić. Tak, już skopiowałeś mój nick do googli, prześledziłeś całą historię. Nawet już mówisz, że jestem taki sam jak Twój 'oprawca'. Ja tylko wiem jedno, jesteś typem osoby z którą rozmowa, taka jak ta nigdy się nie skończy. Tak jak Ty z tamtą 'ciotą'. Będziesz tak pisać..pisać i pisać. nawet wiele dowiem się jeszcze o sobie a i tak do niczego nie zaprowadzi to. Także dobranoc. Aż i tak o dwie wiadomości napisałem za dużo.
 12. kaffe_och_blod

  ot

  Masz powyżej. Ja wolę skończyć dyskusję zanim zacznę. Baju
 13. kaffe_och_blod

  ot

  Piszesz jak gówniarz 13-letni. Weź to do siebie i popracuj nad tym.
×