Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ziel witam Cię goraco. :lol: Przeczytaj dokładnie to co napisali do Ciebie Ci wszyscy ludzie oni naprawde życzą Ci wszystkiego naj... i wiesz co ja też trzymam za Ciebie kciuki bo wiem, że sobie poradzisz tylko musisz tego bardzo chcieć. Ja miałam takie jazdy, że nawet nie chce mi sie o nich pisać i kiedy tylko czuję że się fatalnie, otwieram tą stronkę i czytam i wiem już, że takich jak ja jest wielu i że oni wszyscy przeżywają to co ja i od razu jest mi lepiej serducho przestaje walić w dołku nie gniecie i czuję się wyrażnie lepiej, ale cóż na tym właśnie polega ta choroba. Pamiętaj Ziel to nie ciało masz chore tylko duszę:lol: a na to się nie umiera. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Effectin daje niesamowitego powera. W zupełności wierzę , że mogł tak na Ciebie podziałać, dodatkowo ze sterydami. Ja biorę go w większej niż Ty dawce, mi niestety libido spadło niemal do zera, za to ta ogromna energia też mi przyszła, biegam od rana do wieczoira jak szalona. U mnie ta energia wyładowuje się w zagadywaniu ludzi, gadaniu do nich gdziekolwiek jestem, u fryzjera, u dentystki ( z otwartą paszczą), w sklepie w kolejce, jak nie zagadam to nie wytrzymam. Widzę w tym takie odwrócenie, bo mam fobię społeczną, a teraz Effectin działa tak, że dosłownie prę do ludzi. Wierzę więc, że Effectin może pobudzać jakąś zahamowaną dotąd sferę silno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest w pełni normalne,związane z krążeniem ! jedni to bardziej odczuwają inni mniej bo się wogóle takimi sprawami nie przejmują.Nagła przejście z pozycji siedzącej na stojącą powoduje że serce szybciej bije bo tloczy krew do mózgu ,jakbyś np. leżał i szybko się nagle zerwał to nawet może dojść do omdlenia niestety tak reaguję nasz organizm i to nie jest żadna anemia! Tylko więcej ruchu na świeżym powietrzu i gimnastyka normalizuje krążenie.Dlatego radzę więcej chodzenia niż siedzenia przy kompie i nie przejmowania się bez potrzeby!pozdrowionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie Pustka .Bardzo się cieszę, że mimo wszystko starasz się być szczęśliwa ja też się bardzo staram i trochę mi to wychodzi. Trzymaj tak dalej i nie poddawaj się, żyj jak inni ludzie a będziesz jeszcze bardziej szczęśliwsza. Pa pa

PS.

Fajnie że wychodzisz za mąż myślę, że twój facet nie pozwoli Ci nawet pomyśleć o chorobie a potem przyjdzie bobas to już napewno nie da Ci mysleć o niczym innym niż o sobie i nie będziesz miała czasu na nic innego jak przewijanie, kąpanie, karmienie i tak dalej .... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smierc co Ty w ogole piszesz.. jaka Anemia... LOOOOOL

 

[ Dodano: Pią Mar 31, 2006 6:00 pm ]

To jest w pełni normalne,związane z krążeniem ! jedni to bardziej odczuwają inni mniej bo się wogóle takimi sprawami nie przejmują.Nagła przejście z pozycji siedzącej na stojącą powoduje że serce szybciej bije bo tloczy krew do mózgu ,jakbyś np. leżał i szybko się nagle zerwał to nawet może dojść do omdlenia niestety tak reaguję nasz organizm i to nie jest żadna anemia! Tylko więcej ruchu na świeżym powietrzu i gimnastyka normalizuje krążenie.Dlatego radzę więcej chodzenia niż siedzenia przy kompie i nie przejmowania się bez potrzeby!pozdrowionka.

 

dzieki mysle ze masz w 100% race.. dziekuje za odpowiedz :)

 

Mobbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,

powiedzcie, co to jest.. siedze sobie przed kompem i nagle wstaje np do okna.. serce mi tak wali ze az w uszach czuje.. po chwili wraca do normalnego rytmu.. mam juz tak od dawna i nie wiem co to jest? jak to mozna sensownie wytlumaczyc?

 

moim zdaniem....jeżeli siedzi się przy kompie to owszem robi się zimno w nogi bo krążenie w nich jest zabużone poprzez nacisk na naczynia krwionośne. moze wystąpić równiez drętwienie nog. ---to jest dla mnie normalką

ale...ja też mam nerwicę i na początku też miałam objawy że jak wstawałam to miałam kołatanie serca przy którym włączał sie lęk. bardzo mnie to denerwowało i bałam sie tego, brałam więcej magnezu i modliłam się żeby mi przeszło.

to co pisze Agapla jest prawdą...ale ja wiem że to nie są te same odczucia .

wiem o tym bo mam niskie ciśnienie i wielokrotnie kręciło mi się w głowie w momecie kiedy wstawałam i robiło mi się ciemno przed oczami ...ale jednak serce nie reagowało tak jak przy tym wstawaniu od kompa--i tu również Agapla ma rację :) więcej ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kratka:D

to swienie że masz faceta, który się interesuje twoim stanem, to cudownie :D

ale przykro mi -niestety nie będzie mógł rozmawiać z twoim psychologiem :D to tajemnica lekarska

więc w sumie to jedyne wyjście żeby poszedł tam razem z toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Didado ma rację. Uważam, że powinieneś rozpocząć terapię u psychologa. Badania owszem, możesz zrobić dla pewności, ale jeśli to jest nerwica, to żadne ekg nic nie wykarze, bo jak powiedziała Asik to jest raczej choroba duszy. Trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak na marginesie ja z sercem mam całe życie problemy i stąd moja nerwica przechodziłam już wszystko od skoków ciśnienia ,arytmii ,chlupotania serca, przy tym stanów omdleniowych itp. itd . Muszę jedno powiedzieć i wszystkim pod tym względem radzę niewsłuchiwać się w siebie ! bo to może doprowadzić tak jak w moim przypadku do lęku ! dużo rzeczy takich tzw prostych jak to o czym tu piszemy jest normalne dla organizmu a my sami robimy z igły widły.Ja potrafiłam np.ciągle sprawdzać sobie puls a najgorzej było po alkoholu wtedy dostawałam wręcz paranoi! a przecież to normalne że po alko ciśnienie wzrasta iserce szybciej bije. Zrozumiałam że nikt zdrowy nie przejmuje sie tak i ja też przestaję dzięki temu lepiej sie czuję.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pustka,powiem ci tak ja mam dokladnie to samo co ty mam nerwice lekowa i natretne mysli ciagnie sie to juz 6 lat ale musisz isc do lekarza po leki-musisz bo samo ci nie przejdzie ja na mysli biore lek anafranil naprawde pomaga ale jak zaczniesz brac to nie przerywaj bo ja przerwalam leczenie i wszystko powrucilo,to ze teraz nie masz atakow to tylko jest niestety chwilowe ja tez tak mialam,jesli chcesz kiedys pogadac to napisz na gg.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Często czuję coś, co ciężko opisać :/

W głowie czuję jakby swędzenie. Nie jest to takie dosłowne swędzenie. Trochę mógłbym to porównać do silnego podniecenia seksualnego...tylko, że nie jest to przyjemne i w rzeczywistości nie czuję podniecenia.

Wiem, że piszę chaotycznie ale nie potrafię tego inaczej ująć.

Czy ktoś z Was miał podobne odczucia?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest ściema to powiem Ci że niezłą jazde masz.

Jak na początku zacząłem zażywać fluoksetynę to po tygodniu dostałem naprawde ostrej mocy i idąc np ulicą chciałem zagadywać do spotykanych ludzi i robić różne głupoty:)

Niestety musiałem odstawić ten lek,ponieważ chudłem dość szybko a przy mojej wadze to nie było wskazane.

Teraz zażywam efectin w dawce 75 mg i musze powiedzieć że na początku miałem efekty zbliżone do działania fluoksetyny.Po ok tygodniu niestety wszystko wróciło do normy czyli nieciekawego samopoczucia:(

Ale muszę powiedzieć że Twój post na tym forum mnie naprawdę rozbawił i zaciekawił co naprawde mi sie bardzo rzadko zdarza.

Pozdrawiam i mam nadzieję że uda Ci się rozwiązać swój problem.

Jednak muszę sie przyznać,że gdybym był na Twoim miejscu to wcale bym się nie spieszył,aby wyjść z tego stanu.No może poza pociągiem do mężczyzn:)

Taka akcja w autobusie przy wszystkich mogłaby być naprawdę niezła,wyobraźcie sobie miny innych pasażarów :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustka niemartw sie tez mam tak samo jak wpadne w nerwy to wygladam podobno okropnie niez rozwalilam cos albo zucilam talezem przez cala kuchnie jak muj hlopak jadl oczywiscie jego talezem .np z zupka i potem plakalam i bylo mi wstyd i czulam sie podle i zawszy mam poczucie ze jestem gorsza od mojego ojca ktury robil w domu awantury przewaznie po pijaku a ja niepije juz od roku od kiedy choruje a jednak niepotrafie nieraz sie opanowac!To ze muj chlopak nieraz wytrzymuje to az szok "!To okropne ,ale czlowiek jest powoli to opanowac!Pozdrawiam i zycze zdrowia! :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×