Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, ja i król chuci,komuś się chyba pomyliło, ale seks na pierwszym spotkaniu to chyba norma w dzisiejszych czasach.

Oj raczej nie, chyba ze jest to spotkanie z gory nastawione tylko na sex

 

-- 30 mar 2014, 18:05 --

 

carlosbueno, W gimbazy to raczej tak , a w przedziale 20-40 to chyba na trzeciej :roll:

jupi :yeah: , u mnie trzecia bedzie ze shizofreniczka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę wkurzony w domu, nudno jak cholera, bezrobocie absolwenckie doskwiera niemiłosiernie. Pojechałbym robić zdjęcia nad morzem, może jakieś laski podrywać "na fotografa". Ale aparat leży na komisariacie jako dowód, bo ojciec alkoholik go ukradł jako, że nie miał za co pić. Szkoda, że wyrok tylko w zawiasach dostał. Kilka miesięcy bez niego w domu to by była sielanka. Normalnie znajomych można by było pozapraszać, albo jakąś nowo poznaną dziewczynę. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł jakiś facet, żeby wymienić dekoder i musiał coś wziąć z mojego pokoju - czyt. odsunąć łóżko i biurko, żeby się dostać do jakichś kabli. Był jakiś kurz, bo widocznie zapomniałam wytrzeć. Dobra - moja wina i powinnam. Ale ojciec teraz od pół godziny tylko chodzi i gada, jak to on się pali ze wstydu, jaka to jestem beznadziejna, że się do mnie nie przyznaje etc....

 

 

 

Jak on przychodzi pijany, albo przeklina co drugie słowo, to niby mi nie jest wstyd? Idiota po zawodówce. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł jakiś facet, żeby wymienić dekoder i musiał coś wziąć z mojego pokoju - czyt. odsunąć łóżko i biurko, żeby się dostać do jakichś kabli. Był jakiś kurz, bo widocznie zapomniałam wytrzeć. Dobra - moja wina i powinnam. Ale ojciec teraz od pół godziny tylko chodzi i gada, jak to on się pali ze wstydu, jaka to jestem beznadziejna, że się do mnie nie przyznaje etc....

 

 

 

Jak on przychodzi pijany, albo przeklina co drugie słowo, to niby mi nie jest wstyd? Idiota po zawodówce. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłam sobie plan powtórek materiału aż do 2 maja. Nakopcie mi do tyłka jak będę szukała wymówek. A jak nie będzie w maju 80% z angola, maty i biologii to nakopcie mi 10 razy mocniej.

 

Ja Ci nakopię, a jak nie będę miała co najmniej 80 % z historii rozszerzonej i nie zdam matematyki, to ty masz prawo mnie pobić. ;P

ehhhh nie ma to jak motywacja...

 

ehhhh nie ma to jak wydać 75 zł na korepetycje, uczyć się pół nocy, a i tak dostać szmatę z geometrii analitycznej....taaaaaaakkkkkk.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×