Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą koleżanką chodzę do szkoły więc będzie musiała jakoś mi się wytłumaczyć. Ciekawe co wymyśli. Pośmieję się chociaż :D

O tak! Zapędź w kozi róg :D Może być zabawnie :D

Dobra... już się wyjaśniło. Okazało się, że nikt w piątek nigdzie nie wychodził xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, Czyli nie zostałaś olana...wcześniejsza teoria jest inwalidą.

Black_amor, Ludzie zwykle patrzą swojego nosa,nie zważają na innych,żyją swoim życiem,na to niewiele się poradzi,trzymaj się swojego grona,na tyle ile możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą koleżanką chodzę do szkoły więc będzie musiała jakoś mi się wytłumaczyć. Ciekawe co wymyśli. Pośmieję się chociaż :D

O tak! Zapędź w kozi róg :D Może być zabawnie :D

Dobra... już się wyjaśniło. Okazało się, że nikt w piątek nigdzie nie wychodził xD

 

Ale jednak Ciebie o tym nie poinformowali, co nie? Ehh... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie poinformowali ale też bez sensu byłoby dzwonić do 10 osób (czy ile nas tam miało iść) tylko po to żeby powiedzieć, że nie idziemy :D Także faktycznie, nie zostałam olana ^^

I znowu jest poniedziałek a ja jedyne o czym myślę to o nadchodzącym weekendzie. Matura za 2 miesiące !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie poinformowali ale też bez sensu byłoby dzwonić do 10 osób (czy ile nas tam miało iść) tylko po to żeby powiedzieć, że nie idziemy :D Także faktycznie, nie zostałam olana ^^

I znowu jest poniedziałek a ja jedyne o czym myślę to o nadchodzącym weekendzie. Matura za 2 miesiące !!!

 

Idź moją drogą,olej maturę,nim do niej podejdziesz ! Oh wait D: ....

Jak masz prezentacje,umiesz gramatyki z angielskiego i trochę słówek,a z matmy masz pojęcie o układach równań,nierównościach i innych wariacjach tego badziewia - możesz to olać i się bawić - zdasz D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam przygodę z tym forum.

Czuje się samotny opuszczony, bez przyjaciół i tchnienia do życia. Sam nie wiem czego tak naprawdę chce, nie wiem jak żyć. Męczy mnie to wszystko.

 

Wiem że nie będziecie zadowoleni z tego co napisałem i za chwile zostanę zajeżdżony, za to że śmiem w ogóle myśleć. Chce po prostu powiedzieć komuś jak się czuje. Ja naprawdę nie mam do kogo się odezwać.

 

Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób zeby zachecic do siebie innych ludzi ? Praktycznie nie mam znajomych, probowalem juz wielu rzeczy aby ich "zdobyć" miedzy innymi zorganizowałem wyjazdy na moja działkę, jakies wypady do kina, starałem sie utrzymywac codzienny kontakt ale to wszystko na nic zawsze inicjatywa wychodziła tylko z mojej strony a od nich nic zero telefonów ani zaproszen na jakies wypady czy imprezy, wrecz czułem sie nieraz jakbym był spławiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baki jakie masz nastawienie do ludzi ,ogolnie?pozytywne?lubisz siebie ?taka osoba przyciaga innych optymistyczna,radosna ,ciepla.Pomyslales dlaczego masz wrazenie ,ze jestes splawiany,co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest zawsze.

Nigdy nie zwracają na mnie uwagi.gdy widzieli u mnie wolne miejsce, byli pełni złości. nie siadali od razu, szukali jakiegokolwiek miejsca poza moim. Zapraszalam, a nikt nie chciał usiasc.

Błagam, nie udowadniaj, że może "akurat tym razem tak było". Tak jest ZAWSZE.

chcę umrzeć.

 

-- 12 mar 2014, 12:38 --

 

Poza tym jak już usiadła, to wysunęła się jak najdalej ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, powiedz mi proszę, dlaczego przejmujesz się zdaniem i reakcjami osób, które ewidentnie Cię nie szanują? Wiem, że samotność jest czymś strasznym i chcesz znaleźć kolegów, nawiązać kontakt z drugim człowiekiem i to jest całkowicie zrozumiałe - każdy tego potrzebuje. Jednak nic na siłę, bo to i tak nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×