Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wyjechać gdzieś z ukochaną osobą...

 

 

O tak. Też bym chciała wyjechać. Ale samotnie. Nie w konkretne miejsce ale w podróż - bez celu. Poznać nowe miasta, oglądać wszystko dookoła, zachwycać się przyrodą i rozmawiać z przypadkowymi ludźmi w chwilach samotności.

Wyruszyć z notesem i szkicownikiem. Podróżować. Uwieczniać. Oddać fascynacji i poczuć czym tak naprawdę jest nieskrępowana wolność.

Ale nie.. Zapomniałam. Przecież muszę się uczyć ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wyjechać gdzieś z ukochaną osobą...

 

 

O tak. Też bym chciała wyjechać. Ale samotnie. Nie w konkretne miejsce ale w podróż - bez celu. Poznać nowe miasta, oglądać wszystko dookoła, zachwycać się przyrodą i rozmawiać z przypadkowymi ludźmi w chwilach samotności.

Wyruszyć z notesem i szkicownikiem. Podróżować. Uwieczniać. Oddać fascynacji i poczuć czym tak naprawdę jest nieskrępowana wolność.

Ale nie.. Zapomniałam. Przecież muszę się uczyć ..

 

Bruce Chatwin w wersji żeńskiej, szkicującej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, Ale ciekawa postać :smile: Super. Dzięki , bo nie znałam gościa :)

 

Proszę :smile:

 

-- 12 lut 2014, 00:05 --

 

Czas na sen. I dobrze, pora zakończyć ten kiepski dzień. Oby jutro było lepiej i obym tyle nie myślał... A już myślałem, że takie fascynacje mam za sobą. Ech... Zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, Wielkie lodowiska zawsze mogą być powodem :D

Ale trzeba umieć pływać w razie czego xD

 

Harry Haller, Też tak myślałam, a okazało się inaczej.

 

Pragnę wolności w końcu. Od tych żałosnych pragnień spotkania się z kimś, kto już nie powinien dla mnie istnieć. Ale umysł jedno a 'głupota' drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pomagało skupianie się na tym żeby wszystko równo ładnym pismem zapisać. kolorowe długopisy itd.

To chyba w podstawówce, bo nie wiem w jakiej szkole dyktują na tyle wolno żebym zdążyła sobie jeszcze zmieniać długopisy. Mi najbardziej nudzi się na polskim a nauczycielka dyktuje tak szybko, że czasami sama mam problem się z tego rozczytać. Dzisiaj miałam 3 polskie-na pierwszym jeszcze stwarzałam pozory, że lekcja mnie interesuje ale na ostatnim oparłam się o rękę i spałam. Polski jest tak nudny, że to jakieś nieporozumienie.

 

 

ano właśnie w podstawówce i w gimbusie to był mój sposób żeby "przetrwać". W liceum to już opcja "zegarek" była....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja poryta bania dała się dzisiaj we znaki. Uciekłam w Kaliber44. Potem uciekłam w sen. Potem uciekłam w film. Potem w fajka. Potem w prochy.

Teraz leżę w łóżku i zastanawiam się w co jutro będę uciekać i czy będę miała siły.

Czasami nogi odmawiają posłuszeństwa.

Mózg też.

Chciałabym zrobić sobie przeszczep bani. Pewnie by pomogło. A jak nie, to kolejny przeszczep.

W końcu kiedyś musiałoby się udać.

Co to jest szczęście?...Być może wiem...

Ale co to jest harmonia wewnętrzna...hmm.....ciekawe, ciekawe...

Tak bardzo mnie to ciekawi.... :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwi mi ktoś faceta na urodziny? :mrgreen: Albo wcześniej, bo za daleko do urodzin. :roll:

AURORA Sam siebie mogę ci załatwić. Chociaż miałbym do kogo się wyzalic bo nikt mnie nie rozumie. Ja też nie mam nikogo na kogo mógłbym liczyć w trudnych chwilach.

 

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest szczęście?...Być może wiem...

Ale co to jest harmonia wewnętrzna...hmm.....ciekawe, ciekawe...

Tak bardzo mnie to ciekawi.... :?

dolaczam sie do pytania?;))

 

-- 12 lut 2014, 02:11 --

 

jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, co na tym forum robia trolle wrzucjace watki na temat pedofilii??!! co to ma byc? Fan club Trynkiewicz?! Podejrzewam, ze chca zwrocic nasza uwage tak jak ja to teraz robie, ale wkurza mnie to cholernie!!! i nikt mi nie powie, ze to rowniez zaburzenie psychiczne, ktore mozna wyleczyc terapia badz lekami tak jak nasze problemy :evil: musialam to napisac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.. :evil: postawiła mi 1 z biologii za sprawdzian, a wczoraj uczyłam się z tego dwie godziny i zapisałam 2 strony :evil: nienawidzę jej.. nigdy więcej się nie zgłoszę do niej do odpowiedzi czy czego tam będzie chciała, to nie zrobię. mam dosyc, powiem, że ta ocena zniechęciła mnie do dalszej nauki.

 

W ogóle dzień mam chu.owy, jest nawet gorzej niż wczoraj. :evil: Ale nie martwię się. Jutro będzie gorzej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja poryta bania dała się dzisiaj we znaki. Uciekłam w Kaliber44. Potem uciekłam w sen. Potem uciekłam w film. Potem w fajka. Potem w prochy.

Czasami nogi odmawiają posłuszeństwa.

Mózg też.

Chciałabym zrobić sobie przeszczep bani. Pewnie by pomogło. A jak nie, to kolejny przeszczep.

W końcu kiedyś musiałoby się udać.

Co to jest szczęście?...Być może wiem...

Ale co to jest harmonia wewnętrzna...hmm.....ciekawe, ciekawe...

Tak bardzo mnie to ciekawi.... :?:

Odczuwam ostatnio podobną dezomotywację do działań i planów. :? Niestety jest to zasługa pewnych osób (w tym jednej w szczególności, która mnie ostatnio strasznie zraniła a właściwie odeszła ze znajomych bez pożegnania i wyjaśnienia. ) To takie deprymujące i demotywujące. :-| Jak tu się k...wa można wygrzebać z deprechy i nerwicy lękowej jak ledwo co dojdziesz do siebie to znowu kurde dostaniesz jakimś życiowym drągiem po plecach. Ech Nic mi się aż normalnie nie chce, zwaliło mnie z nóg i koniec i chyba już skończył mi się limit optymizmu na ten rok. To NFZ i tak jest lepszy ode mnie z limitami bo mi się już skończył limit a LUTY dopiero. Hehe Śmiech przez łzy. :P:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nie przestanie boleć głowa, to zażyję ten-nie-mój-ale-porządny-antybiotyk.

Nie wiem czy w połączeniu z lekami,które biorę coś się stanie :D

Najwyżej Steviear trafi do szpitala na wakacje :great:

Ewentualnie do kostnicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×