Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*,

nio ;) tak prostolinijnosc to tzw. walenie prosto z mostu czyli szczerośc , wielu ludzi tego nie lubi woli zeby sie z nimi zgadzac i udawać,ze wszystko jest w porządku a jak sie wytknie bład i powie prawde szczerze to nastepuje obraza majestatu,prostolinijjnośc to zaleta bardzo pożądana u prawdziwych przyjaciól, nawet jak to boli czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Więc rozumiem rotten soul'a :D

E tam. Mnie nikt nie rozumie. :D

 

a inteligentni ludzie nie potrafia sie bawic?

Potrafią, ale to nie o to raczej chodziło. Długo by tłumaczyć, a mi się teraz nie chce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prostakiem a jakoś szczęśliwy w życiu nie jestem ;) takich dyskusji tu na forum już sporo było i z reguły ludzie twierdzą że inteligencja sprzyja problemom, według mnie to trochę na wyrost znam sporo szczęśliwych inteligentnych i sporo prostych, nie koniecznie grzeszących inteligencją którzy są nieszczęśliwi i klepią biedę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, sądzę tak jak Ty- że nie ma jednoznacznej reguły: ,,bądź prosty, będziesz szczęśliwy".

 

szczęście, odbiegając od tego że jest pojęciem abstrakcyjnym, uwarunkowane jest milionem reguł, i mnóstwo cech charakteru, okoliczności, doświadczenia, towarzystwo i wiele wiele innych rzeczy na to wpływa.

 

chociaż mówi się ,,im mniej wiesz, tym lepiej śpisz", ale z drugiej strony- im więcej się wie, tym większą ma się świadomość pewnych spraw, tym mniej jest się podatnym na manipulacje na przykład. nie ma reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jakbym był inteligentniejszy, chodzi mi o zdolności matematyczne, techniczne ( w których jestem daleko upośledzony)to na pewno łatwiej by mi było w życiu nawet jako nieśmiały i mało społeczny. Miałbym szansę na lepszą pracę niż prosta fizyczna i nie byłbym wyśmiewany z powodu swej głupoty. Moja siostra jest bardziej aspołeczna niż ja i równie nieśmiała a lepiej se radzi w życiu bo jest inteligenta i wszechstronnie zdolna a ja nie.

Najgorsze jest właśnie połączenie słabej psychiki z nikłą inteligencją i do tego wysoka samoświadomosć a ja to właśnie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkim trzeba balansu...nie każdy problem trzeba rozważać pod pierdyliardem kątów,perspektyw,kombinować jak koń pod górę,czy rozkminiać egzystencjonalne bzdety całymi dniami,bo nic z tego nie wyniknie,prócz zmarnowania czasu i przepalenia czachy.

Tak i czasem według mnie trzeba szukać jak najprostszego rozwiązania, o ile się da.

Tyle że i tu,różnie bywa,bycie prostolinijnym i hmm,robienie wszystko na "pałe" bez ładu,składu,planu itd,też można się "przejechać".

Myślenie trzeba łączyć z działaniem,a inteligencje z hmm...czasem prostym tokiem myślowym?

Nie wiem jak to nazwać,by to miało sens,mam nadzieje że wiadomo o co chodzi w tym moim bełkocie :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już to chyba pisałem kiedyś, że kobieta jedna mi mówiła, najlepiej aby facet był skurwielem dla wszystkich na zewnątrz, a dla mnie czuły i opiekuńczy.
Taki bad boy o gołebim sercu to mit i sciema, jeden z z motywów popkultury, w realu niewystepujący. Ale wielu kolesi na takiego pozuje a laski marzą że spotkaja wcielenie Jamesa Bonda ;) jest to równie naiwne jak wiara w księcia na białym koniu ze złotym ujem 8)

Mi to zakrawa na rozczepienie osobowości, albo czasowe udawanie bo prawda wyjdzie później na jaw. Może i są takie osobniki na świecie, ale chyba rzadko spotykane jakoś nie chcę mi się wierzyć że np ktoś kto w pracy na wszystkich się wyładowuje i prześladuje, albo na dyskotekach obija mordy wszystkim jacy się nawiną będzie ciągle grzeczny i miły dla partnerki w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

 

a inteligentni ludzie nie potrafia sie bawic?

 

inteligentni potrafią, intelektualiści już trudniej mają...

-dobry ten schabowy - powie Zbychu

-czy jedząc to mięso biorę udział w holokauście zwierząt? - pomyśli intelektualista

 

detektywmonk,

 

 

Jestem wrażliwy i nie znoszę przemocy.

 

-50 do poważania u kobiet za takie teksty 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie chodzić do klubów, podchodzić do kobiet ogarniać total. Mnie dzisiejszy mini wypad na miasto spontaniczny zaskoczył tym, że mam numer do ślicznej blondynki, a zacząłem tracić wiarę w kobiety :D I byłem w swoim małym mieście na śląsku. Stała sobie i jej powiedziałem, po prostu Cześć i zacząłem gadać, że chcieliśmy razem z kumplem zagadać, ale no ale ja sam jestem jednak i taka rozmowa i jakis kontakt zobaczymy :)

 

 

dream*, norma tak jest i będzie kobiety są emocjonalne i fajnie być pół kutasem pół misiem. Zastanawia mnie jedna kwestia dranie tylko czerpią przyjemnosc w zwiazku czy w relacjach z kobietami z ranienia ich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intelektualista to ktoś kto gada o pierdołach typu polityka, historia, filozofia, szeroko pojęta humanistyka a nie potrafi gniazdka wymienić, zawiązać krawata, supła czy innych prostych prac. Czyli ja np. ;)

Ja mogę opowiadać, godzinami o płazach ogoniastych.O twórczości Dana Browna.Lecz nie umiem wykonać żadnych prac ręcznych.

 

-- 28 gru 2013, 11:20 --

 

Candy14,

 

a inteligentni ludzie nie potrafia sie bawic?

 

inteligentni potrafią, intelektualiści już trudniej mają...

-dobry ten schabowy - powie Zbychu

-czy jedząc to mięso biorę udział w holokauście zwierząt? - pomyśli intelektualista

 

detektywmonk,

 

 

Jestem wrażliwy i nie znoszę przemocy.

 

-50 do poważania u kobiet za takie teksty 8)

Czyli panie lubię jak, ktoś je biję ? Brawo, niech żyję przemoc wobec kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×