Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to juz mam za sobą.dwa dni temu jak wstalam zrobilo mi sie słabo,ale ja to olałam i szybko czymś sie zajelam.Pokonuje ją.Teraz nerwica jest slabym przeciwnikiem w walce ze mną.Ja wygrywam.Wszystko minęlo po dwóch miesiącach psychoterapi i leków.NIE BOJE SIE JUż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja dostałam Atenonol ( brałam go przez pół roku ) wydawało mi się że połknęłam reklamówkę, po tym jak się przekonałam, że to nerwica stopniowo go odstawiłam. Teoretycznie powinno się mierzyc w takich przypadkach cisnienie w celu kontroli, ja popadłam w lęk i mierzyłam je co 3 minuty i mam na tym tle lęki. Jeżeli badania wszystkie są ok a cisnienie w normie to napewno nerwica polecam szczerze psychologa

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak moja droga to typowe objawy nerwicy,bedzie to wygladalo w ten sposob .Bedziesz odczowala leki ,zawroty glowy ,dusznosci,strach przed utrata swiadomosci,tretwienie konczyn,nastepnie te objawy ustapia i znowu sie pojawia,ale nie martw sie udaj sie do neurologa-psychiatry on napewno ci pomoze ,powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam glupie mysli m.in. mam chyba czasami jakis lek przed masywnymi budynkami i wtedy dostaje jakiegos niewyjasnionego szalu czy dalabym rade podniesc taki budynek i rzucic nim daleko? zawsze w takich myslach chosi mi o rzucanie ciezkimi i ogromnymi rzeczami. Tak samo jak napedzaja mnie gluuupie mysli dotyczace rozpedzonego samochodu w moim pokoju ktory dalby rade zatrzymac sie przed sciana.

Co to jest za choroba??? nie zawsze mam takie objawy, to tylko czasami, ale jest to koszmarne :/:/:/ POMOCY!!!!!!!!!!!!!

 

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 8:02 am ]

czy nikt nie jest w stanie mi pomoc?????? :((

 

[ Dodano: Sro Mar 08, 2006 11:02 am ]

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jest naprawdę cięzko, ma się dziwne objawy, ale te uboczne powinny minąć p[o tygodniu , dwóch, jeśli wciąż jest źle trzeba zgłosić się do lekarza. Lekarstwa działają przeciez indywidulanie i czasem trwa dobranie właściwego leku do danej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami mam glupie mysli m.in. mam chyba czasami jakis lek przed masywnymi budynkami i wtedy dostaje jakiegos niewyjasnionego szalu czy dalabym rade podniesc taki budynek i rzucic nim daleko? zawsze w takich myslach chosi mi o rzucanie ciezkimi i ogromnymi rzeczami. Tak samo jak napedzaja mnie gluuupie mysli dotyczace rozpedzonego samochodu w moim pokoju ktory dalby rade zatrzymac sie przed sciana.

Co to jest za choroba??? nie zawsze mam takie objawy, to tylko czasami, ale jest to koszmarne :/:/:/ POMOCY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

 

Zazwyczaj rano czuję się bardzo dobrze. Parzę kawę, otwieram okno. Na rozkretkę pomagają wizualizacje (zanim otworzymy oczy), myślenie o przyjemnościach i koncentracja na chwili obecnej.

Potem prysznic (woda to lekarstwo:)) i polecam ruch. Dbajcie o ciało, psycha sie odwdzięczy:)

 

Są dni kiedy budzę się z ciężką głową. Bo przeciez nie zawsze jest kawior:)))

Wtedy jestem obrazona na cały świat i lepiej bez kija do mnie nie podchodzić:) Zostawanie w łóżku i biadolenie nie pomaga. Pomaga mobilizacja do spaceru, wyjścia na koncert, do kina. Jednak kiedy już naprawdę mam aliena to słucham głośno muzyki, czytam, pisze i objadam się - takie drobne przyjemności:)

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×