Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aguska

To tez miałam (niestety) przy skokach cisnienia tak jest rzeczywiście. Ja te szumy zakodowałam i w czasie ataku mam wszyskie objawy nadciśnienia Nie daj się bo ja teraz przez to ciśnienie jestem niewolnikiem samej siebie i nie mogę przez to być sama bo właśnie mi zaraz szumi, kuje w głowie, oblewają na przemian gorące i zimne poty, a to tylko chwila i wszysko zaraz mija(fajnie się to mówi ????)

głowa do góry

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też bardzo często boli, zwłaszcza, ze mam bardzo dziwny tryb spania. boli mnie całe czoło, ta taka charakterystyczna dla nerwicy opaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam cos podobnego.Bole glowy,przewaznie z tylu.Ktos madry doradzil mi isc do kreglarza.Prawdopodobnie przy atakach, napinamy nasze miesnia do maksymalnosci....wiec dosonale pomagaja masaze lub wlasnie kreglarz.Ja wcale n ie zartuje.Wyszlam od niego jak nowo narodzona.Co prawda ostrzegal mnie,ze wieczorem wzmozy sie bol(i mila racje) ale na drugi dzien... :lol: jak reka odja

Pozdrawiam :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ,ze organizm to skomplikowana machina ,ale pomysl ,ze nic niedzieje sie bez przyzyny ,ja mysle ze duzo chorob mozna sie nabawic przez nerwice.A przedewszystkim problemy z zoladkiem .Sama mam z nim problemy jeszcze jak niechorowalam na nerwice lekowa mialam z nim problem ,u mnie wzody to prawdopodobienstwo 99% ,ze bede miec albo juz mam ,ale narazie radze sobie .Zauwazylam ze nieraz mam dziwne skurcze lub bol przeszywajacy mnie w boku lub klatce piersiowej ,ale staram sie nierobic z tego tragedi ,bo wiem ze moze miec to zwiazek z nnerwica i do puki wytrzmuje niebede sie bardzo przejmowac moze jakos przejdzie .a wiesz jak lekarzy niesa doskonali sa to tez ludzie ktorym zdarzaja sie bledy ,ale az czterech i niewiedza co , dziwne?moze sprobuj pojsc gdzies prywatnie jak mozesz sobie pozwolic!

pozdrawiam i zycze zdrowka :D;);););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam podobne historie: boję się rozmowy z niektórym ludźmi, niektóre sytuacje mnie bardzo stresują, nawet do tego stopnia, że mam kłopoty z wysłowieniem się. 8 miesięcy temu odstawiłem amfetamine dożywotnio (po roku zażywania) miesiąc temu odstawiłem również trawe. Objawy słabną, lecz bardzo powoli. Jaka jest droga leczenia?

 

Na psychozy (F10-18) po srodkach psychoaktywnych raczej neuroleptyki - ja jem pernazinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez miewalam bole glowy ,ale mnie jak by sie czaszka dymilka bolalo,chodzilam na akupunkture i przeszlo glowa mnie juz nie boli.A czasem to wydawalo mi sie ze mi mozg zaraz wyplynie , nawet oczami niemoglam mrogac,taki bol ,ciesze sie ze mam ,go zasoba! ;);););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze chcielibyscie np. zerwac cala powierzchnie trawy i przetrzymac ja na jednej rece????
:lol::lol::lol: Ja miałem co najwyżej takie fazy, że nie mogłem przejść koło niezgniecionej paczki po fajkach i nie sprawdzić czy na 100we nie ma w niej fajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pcozatku choroby najgorsze samopoczucie mialam wieczorem, rano czulam sie w maire normalnie. Teraz jest odwrotnie, rano czuje sie fatalnie. Najchetniej po raz kolejny nie poszlabym do pracy, nogi mam tak ciezkie ze czuje jakby wazyly tone. Poza tym otwieram oczy i od razu czuje niepokoj, juz wiem ze bede musiala walczyc przez nastepny dzien. Moze to sie zmieni jak nadejdzie wiosna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czytalem na forum o szumach w uszach, niestety mam to samo ale tylko przed zasypianiem.. pojawiaja sie wtedy jak czuje ze "odlatuje" czyli przechodze w stan glebszego snu - zasypiania.. po chwili szum znika.. caly ten szym czuje razem z rytmem serca.. czy macie tak samo ale przed zasnieciem? no i czy to zwiazane jest z nerwica? choruje od 2 lat.

 

Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie..czytam te forum od kilku godzin i nie trafiłam na post tego typu, a jest to problem kt. mnie b. martwi... Otóż w trakcie ataku potrafie odwiedzic toalete z 15 razy całkiem obficie sie wypróżniając (przepraszam za takie konkrety)... czy ktos z Was ma podobnie?? jak wówczas postepujece??

ja sie ogromnie boję że spotka mnie taki napad poza domem i co wówczas zrobie, jak nie bedzie w pobliżu toalety??

koszmar jakiś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja też mam jakieś schizy z przewodem pokarmowym, co prawda nie aż takie, mnie to zawsze w drugą stronę, znaczy mnie przytwardza :D i w ogóle z brzucha jakieś sensacyjne dźwięki dochodzą, mało to komfortowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×