Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w tym przypadku chyba się przeziębiłem

 

domyslam się i zdrówka zyczę ;)

Mnie chodziło o twoje bóle brzucha. Przed psychiatrą chodziłam m.in. do gastrologa, bo miałam silne i częste bóle żoładka. Myślałam, że wrzody, bo u mnie to rodzine. Były, oczywiście, usg i gastroskopia (polecam w wolne dni, bardzo przyjemne doznanie :twisted: ) oczywiście wszystko w porzadalu: jestem pod tym względem zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ochotę pokrzyczeć AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże mnie sie też coś krzyczeć nie chce a jeżeli już to będzie niemy krzyk :roll: miałam dziś taką migrenę, że myślałam iż wyrzygam śledzionę coś okropnego.... kiedyś to ja nie wiedziałam co to ból głowy odkąd choruje mam te cholerne bóle nazbyt często porażka...... a do tego jeszcze dni księżycowe nadeszły nic tylko się powiesić .................. to sobie pojęczałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podły nastrój... ból w sercu nie odstępuje.. czuje się zagubiona i osamotniona..Przeniosłam sie niedawno do Gdańska z małej miejscowości szukać szczęścia pracy, perspektyw. studiuje zaocznie w Olsztynie. Namówiła mnie na to moja kuzynka, z którą byłam zawsze bardzo blisko. Ale jakoś już nie jest tak jak kiedyś. Nie mogę się tu odnaleźć nikogo nie znam i nie mam pracy jeszcze. Siostra mnie z lekka olewa i zajmuje się kolegą z pokoju.. Nie mam z kim pogadać, ponieważ ekipa z wynajmowanego mieszkania jest młodsza ode mnie i jakoś nie pasuje mi już taki światopogląd jaki się ma w ich wieku. Chciałabym z kimś na poważnie pogadać..Hmm trudno mi tu chodzę zamulona i nic nie robię pożytecznego. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też sobie pojęcze.....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...życie jest bezsensu,wszystko jest tke same,nicsię nie zmienia,każdy dzień jest taki sam,w dodatku jeszcze mam lęki

Czuje siętak jakbym był gdzieś obok siebie,w dodatku nieumiemsobe premowić do rozumu że jestem normalny..

W dodatku boje się że za tydzień przed innymi ludżminie będe potrafil się otworzyć

A jeszcze bardziej boje się że będąsię ze mnie śmiać i mnie odrzucą :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze bardziej boje się że będąsię ze mnie śmiać i mnie odrzucą

Darek no chyba żartujesz przecież tam wszyscy będą z problemami to co myślisz, że będą się z Ciebie wyśmiewać no coś Ty skąd ten pomysł ;) Ci ludzie cami potrzebują wsparcia i pomocy ...i pewnie mają takie same lęki i obawy jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresja jesienna, nienawidzę jesieni i zimy wwwrrrr

 

łączę się z tobą w bólu :evil:

a może by tak klimat zmienić??

 

 

za tydzień w piątek wreszcie grupową terapie rozpoczne

 

no i słusznie! nie bój się, oni też mają problemy.

 

 

to sobie pojęczałam

 

tulam. Ja dziś w miarę ok, więc mogę trochę pozytywnej energii przekazać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też sobie pojęcze.....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...życie jest bezsensu,wszystko jest tke same,nicsię nie zmienia,każdy dzień jest taki sam,w dodatku jeszcze mam lęki

Czuje siętak jakbym był gdzieś obok siebie,w dodatku nieumiemsobe premowić do rozumu że jestem normalny..

W dodatku boje się że za tydzień przed innymi ludżminie będe potrafil się otworzyć

A jeszcze bardziej boje się że będąsię ze mnie śmiać i mnie odrzucą :cry:

 

Oj Darek przeciez oni tez mają problemy tak samo jak Ty nie masz co się obawiać może jak posłuchasz innych zobaczysz że nie tylko ty masz problemy poczujesz się lepiej oni Cię zrozumieja bo przechodza przez to samo tak jak wiekszość z nas tutaj ;) wszystko będzie dobrze zobaczysz... wiecej wiary w Siebie ;) wykrzesaj ją chociaz troszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bede dzis jeczec. tylko poplacze;((((((((((((

nie mam sily, juz nie moge, nie dam rady, w zyciu sie nie pozbieram.

i tez mi sie wydaje ze juz macie mnie dosc z moim marudzeniem:(((

bzdury wygadujesz ;) pozbierasz i jesteś przeciez w srod ludzi ktorzy zawsze Cię zrozumieją ;) nie płacz

 

http://www.kartki.giet.pl/kartki/23/109.jpg tulęęęęęęęęęęęę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×