Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dzień dopiero się zaczyna, gdyż do piętnastej siedziałam w piżamie i dołowałam się.

Cieszy mnie ta zmiana czasu bo można wyjść o wcześniejszej godzinie jak juz ciemniej, bez konieczności świecenia twarzą i straszenia przypadkowo napotkanych ludzi, jak to ma miejsce przy pełnym świetle dziennym, więc da się spokojnie i w miarę bezstresowo pójść do kina poprawić se humor, co właśnie zamierzam uczynić.

Wszystkim miłego wieczorq życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm...a jak się godzinę w tył przestawiło to znaczy dłużej w łóżku można leżeć nie?? ... łaaaał :D:D fuck jak mi się do szkoły jutro nie chceee.... ale u mnie leje. Wieje, leje i...i..i zimno jest :) kocham taką pogodę na dwór nie muszę przynajmniej wychodzić. Nudno. Zorientowałem się, że w ogóle ubrań nie mam prawie :D przez rok nigdzie nie wychodziłem więc nie potrzebowałem ubrań a teraz nie mam w co się ubierać hehe. Dobrze, że straciłem parę kilo ostatnio, wciskam się w stare ubrania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bałam się wczoraj wziąść "witaminek" bo nie chciałam zaspać na chrzciny siostrzeńca węc tradycyjnie zasnełam ok 4:30 nad ranem przezyłam jakoś wycieczkę tramwajem na stojąco ale był ciężko buuuuuuuuuuu naszczescie podwieźli mnie zpowrotem rodzice teraz tradycyjnie siedze przed kompem i pije piwo moje dziecko oglada baje i nawet sie domnie nie zbliza bo wie czym to grozi kolejnym odepchnieciem masakra jak o tym pisze to ryczec mi sie chce jak ja moge ja tak traktować tak strasznie ja kocham a nie potrafie jej tego okazać cierpi przezemnie cierpi przez to kur...stwo które mną zawładneło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj zaczełam sie sama nakręcac coś mam dziś dziwny dzień......jest mi jakos tak smutno...i teraz sie troszkę wystraszyłam!!!musze to wytrzymac!tak się nakręcałam że zaczynało mi byc niedobrze i znów te fale gorąca..czyli to nie jakas dolegliwość tylko moje wymyśły :)

 

NIENAWIDZE CIĘ GŁUPIA NERWICO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam fatalna noc,zasnełam w okolicach 4 rano i dzień tez miałam fatalny bo przez pół dnia nerwica mnie trzymala tzn czułam takie wewnetrzne napięcie a przez to i puls sie podwyższył,dopiero jak sie poryczałam z tego powodu poczułam ulge i napięcie minęło a co za tym idzie puls spadł do 76. MASAKRA...czy ja juz tak zawsze będe mieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovita dziękuję :smile:

 

wiecie co mam wrażenie, że miałam dziś do czynienia z wampirami energetycznymi, jakiś koszmar ja nie mogę być chusteczką dla wszystkich w koło ........... no dziś w szkole wykończyli mnie co po niektórzy totalnie a ja nie potrafię odmówić............. słucham a potem przeżywam myślę i mam ataki REWELACJA :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dziś na forum i widzę dwie nowe Moderatorki. Ale zaskoczenie!

GRATULACJE.

Ja od ponad miesiąca czuję się świetnie. Ale mimo wszystko co jakiś czas tu wchodzę, bo wiem, że gdy było u mnie źle, to to forum mi pomagało, więc może teraz ja komuś pomogę...

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooni-nie martw się lęki i dół Ci przejdą,to wszystko przez tą pogode fatalną.

Ja dzisiaj jade do psychologażeby powiedzieć mu jak kiepsko się czuje :cry:

Aaa zapomniałem powiedzieć,że przedwczoraj zacząłem brzuszki robić po to żeby schudnąć ;),narazie robie 100 brzuszków dziennie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOO KOGO widza moje sliczne oczka Tomek witaj z powrotem ;) dzien u mnie jak codzień wczoraj było lepiej Musze się pochwalić że poznałam jedna osobe na zywo z Tego forum fajny miałam wieczór ale pora wracać do rzeczwywistości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak setka to na początek i "na razie" to respect :P

 

A ja krążę koło zeszytów... na razie krążę dookoła tylko jakoś do nich dojść nie mogę. Trza się zmobilizować, listy zadań czekają na wygłodniałych studentów (tylko zwykle nie na to oni mają apetyt :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×