Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano na zajęciach miałem ostrą jazdę, a mianowicie: przez dwadzieścia minut tachykardię dochodzącą, jak mniemam z doświadczenia, do 300/min (mam trzepotanie przedsionków) i oczywiście wszystko na tle nerwowym. A że rzadko się coś takiego zdarza - nie miałem przy sobie propranololu, telefon mamy nie odpowiadał, bo się rozładował i panika gotowa. Dopiero, kiedy znajoma ruszyła z parkingu, żeby mnie zawieźć do domu, to nerwy puściły i przeszło. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Jestem juz miesiac bez jednego dnia na citabaxie dalej mam mdloci i brzuch boli chyba skutkow juz nie powinno byc dodatkowo objawy dalej sa. W piątek ide na gastroskopie bo tak sie nie da schudlam na tym leku ale tez mniej jem czy mozliwe zeby taki stan dalej taki byl?Za mną dwie wizyty u psychologa co dwa tygodnie chodzę kobieta fajna ale jak bedzie dalej zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo myślę, skupiam się na sobie, więc źle się czuję od rana...

 

głowa mnie boli coraz częściej w jednym miejscu (ale nie, nie szukam guzów mózgu, po prostu wiem, że to nerwica, tylko nie wiem co tym zrobić, nie lubię faszerować się tabsami)

 

nauka, a później może pohaftuję troszkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś mam dobry dzień. Byłam w PUP podpisać się i dowiedzieć coś na temat staży, prac interwencyjnych, kursów.

Większość staży jest na ''grupę inwalidzką'' - a to ciekawe. Jestem dobrej myśli coś muszę znaleźć dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był monter.Założył mi gniazdko do internetu stacjonarnego.Teraz czekam na kuriera z wifi i oprogramowaniem Windows 8 w prezencie.Ma być dziś do 19-stej :D

Do lekarza dziś nie pojechałam.Nie dałam rady rano wstać.Tak się wstydziłam,że znów zawaliłam,że nie chciałam wstać,dopiero jak monter przyjechał.Nie mogę :( Muszę coś zrobić z tymi lekami bo taka senna jestem rano,że nie daję rady.

 

-- 24 kwi 2013, 20:11 --

 

Czekałam na kuriera i się nie doczekałam buuu :( Nie lubię takich sytuacji.Otwieram piwo choć miało być na cześć szybkiego łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc to było tak: wstałem, seria brzuszków, potem pojechałem do urzędu celnego pomóc ojcu. Po powrocie w ramach leczenia fobii społecznej poszedłem nad Siedlecki zalew. Czyli jak na razie wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u neurologa. Powiedział mi, że prawdopodobnie mam poważne problemy emocjonalne i że jestem kłębkiem nerwów. Powiedział też, że powinienem udać się do psychologa, a jeżeli jemu nie uda się mnie dokładnie zdiagnozować, to wtedy mam do niego wrócić i przeprowadzi mi dokładną diagnostykę pod kątem opóźnienia psychoruchowego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×