Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hello All :)

 

Witam , po dluższej nieobecności , kolejne egzaminy do przodu więc nic tylko się cieszyć :D:D:D

 

Nerwica siedzi w budzie w miare spokojnie ... oprócz częstej derealizacji do ktorej już dawno przywykłem wszystko na swoim miejscu ...

 

Dziś miałem egz. ustny ... przyznam że stres mnie troche złapał ... podczas odpowiedzi przez chwilę straciłem kontakt z rzeczywistością , ale nie przestawałem mówić :lol: i sukces ....

 

a nachodzące mnie od około miesiąca zawroty głowy strasznie mi sie spodobały ... szkoda że popjawiają się tylko czasami 8)

 

Pozdrawiam . milego dnia .

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać pracę licencjacką, ale nie mogę znaleźć żadnej motywacji. Zacząłem zaglądać do działu depresja. Mam permanentnego doła i nie widzę w niczym większego sensu.

 

Lubię podopowiadać innym żeby sobie ze wszystkim radzili, bo warto, a sam jakoś sobie doradzić nic nie potrafię. Brakuje mi przyjaciół i rodziny, którzy zostali w innym miejscu, choć nie są daleko. Brakuje mi też kogoś z kim mógłbym żyć wspólnie. Po prostu wszystko co teraz robię, robię tylko dla siebie, a nie chce mi się robić nic dla siebie. Nawet nei chce mi się tego pisać, bo to co piszę piszę tylko o sobie i żadnej korzyści z tego nie ma :/. Powinienem to napisać w jęczarni, ale zacząłem się bać, że któregoś dnia popełnię samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, trzeba się wziąć do roboty. Napisać tą pracę, zrobić pranie. Pierdolnąć piwo przed snem, może się zaśnie.

 

Nie podoba mi się świat po prostu. Ani trochę. Jest dla mnie smutny, straszy mnie swoimi objawami, nie mogę zrozumieć w ogóle tego systemu. Może za mały jestem jeszcze, ale obawiam się, że to chyba nie to. Do tego strasznie nieszczęśliwie się zakochałem i jest mi z tym bardzo, bardzo źle.

 

To tyle Wam powiem :D. Od siebie :D. Za to jestem dobry w pocieszaniu :) Jakby ktoś chciał może się odezwać :). Wezmę się do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slitzikin, mogę Ci poradzić, żebyś sobie ze wszystkim radzili, bo warto. Na serio warto. A i tak musisz radzić sobie sam dla siebie, by móc żyć dla kogoś.

 

Nerwusy drogie. I u mnie zaczyna być na jesień nieciekawie. Tracę mojego pałera. Przez ostatnie miesiące nauczyłem się wciąż pokonywać kolejne ograniczenia i teraz, gdy brakuje mi wyzwań - czuję pustkę. Wiedziałem, że gdy przestanę płynąć, utonę.

 

Ja sobie niczego teraz nie spartolę i nie wrócę do starego życia. Tylko tak coś smutno.

 

Powinienem zadawać się z wesołym towarzystwem i zająć się czymś konstruktywnym, ale nie mam pomysłu gdzie i jak. Weekendy są nudne, chętnie brałbym w nie nadgodziny, ale szef nie pozwala. Hobby nie mam. W pracy wszystkie fajne ludziki zostały przeniesione lub się zwolniły, a nabór na naszą linię się nie szykuje. Moi nieliczni znajomi mają zwykle jeszcze gorzej ode mnie. Pusto tak coś się robi.

 

Za dwa tygodnie idę do szkoły i liczę, że to mi pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slitzikin, stary nie pekaj :) tu duzo osob mysli o samobojstwie

taaaaaaaa smutno mi bo sama nie dośc że myśle to jeszcze probuje :lol: kompletny idiotyzm nie wiem co zrobić bezradna jestem co do siebie samej albo taka się czuję nie wiem jak sobie pomuc chciała bym a boje się co kolwiek zrobić to chyba to boje sie i nie mam siły wszystko mi jakos idzie jak krew z nosa .... :roll::roll::roll:

zakręcone to życie jak stado pędzących imadeł jak mawiał moj 1 śp. chłopak tez miał problemy ale dobry człowiek z niego był :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie było mnie przez weekend a tu takie jesienne marudzenie ;) nie no banda leniuszków zrywać fajne tyłki z ciepłych łóżeczek :mrgreen: iść do parku pozbierać kasztany ( dobre ponoć na reumatyzm ;) ) , na łąkach jeszcze rumianki kwitną (mam wielki bukiet w wazonie) a nie marudzicie i to jeszcze nie w tym topiku co trzeba ;) że jesień do bani, każda pora roku jest piękna pytanie tylko czy chcemy to piękno dostrzec?

 

a ja miałam fajny dzień cały spędziłam no łonie natury :mrgreen:, jadłam orzechy, łowiłam ryby, zbierałam rumianek i kamienie do skalniaka :mrgreen: i wiecie co teraz to sobie uświadomiłam, że tylko raz przez cały dzień pomyślałam o chorobie, jak szłam nad staw pomyślałam, że nie mam przy sobie hydro lub lorafenu na atak i wiecie co nie zwróciłam po moje "koło ratunkowe" poszłam bez leków i żyje :mrgreen: może to zabrzmi głupio, ale jestem z siebie dumna 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa ale miałaś super dzień, aż zazdroszczę! :D

Ja też wreszcie dzisiaj ruszyłam tyłek z chaty, połaziłam po parku, poznałam paru fajnych ludzi, aż się sama sobie dziwię :P

Niestety jak to zwykle bywa po fajnych zdarzeniach, zawsze potem mam silne ataki lęku "za karę", jak przed chwilą, na szczęście trochę się już uspokoiłam, ale i tak zaśnięcie nie wchodzi w grę przez następne kilka godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa gratuluję naprawdę fajnego dnia. Ja się wybiegałem po marketach i pokupywałem trochę rzeczy na stancję. Ogólnie mam na najbliższy nieokreślony czas dosyć widoku marketów. Za 7 godzin mam jazdę - przynajmniej jakaś przyjemność :D a potem co będzie - się okaże. Jakieś echo mnie doszło o grillu u cioci - jeżeli tak to się nawet ucieszę bo u tej cioci imprezy i okoliczności zawsze dopisują ;) byle pogoda była bardziej letnia niż jesienna jutro.

 

PS. Dżejem, Jaśkowa - apropo uroków jesieni to bardzo lubię polską złotą jesień, oczywiście ze słoneczkiem i przyzwoitą jak na tą porę temperaturą. Ale jak mam oglądać skalę odcieni szarości za oknem to mnie nieco trafia szlag że lato już się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie lubię każdą porę roku ale tylko w pełnej krasie. Bo wszystkie pory roku mają jeden wspólny wariant - deszczowa szaruga i temperatura taka że równie daleko do zimy jak i lata. I jedyne czego nie lubię to właśnie tego wariantu, który ostatnio się zbyt często powtarzał i zazwyczaj zastępuję tą jesień jaką chcielibyśmy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie było mnie przez weekend a tu takie jesienne marudzenie ;) nie no banda leniuszków zrywać fajne tyłki z ciepłych łóżeczek :mrgreen:

 

No to wstałem :) Samopoczucie zadziwiająco dobre. Chyba lubię wstawać wcześnie rano, trzeba będzie częściej. Wykąpałem się i jestem pachnący i puchaty :D.

 

A ja się cieszę, że lato się już skończyło, bo nie lubie tej pory roku, jestem zimnolubna i czekam na zimę, żeby się móc schować przed światem w grubej kurtce

 

Hmm, też tak mam :). Tylko żeby było mniej nocy w zimę, nie obraziłbym się.

 

Dobra, idę wyciągać pranie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Muszę sie pochwalić, ze weekend miałam wspaniały. Składaliśmy altankę , pilismy piwo, śmialiśmy się ...słońce świeciło...malowałam sztachety, podlweałam trawkę. Wszytsko mnie cieszy!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

 

Dzisiajszy ranek też jest wspaniały. Nawet dzieciom i męzowi kanapki do szkoły i pracy zrobiłam.

 

Chyba pojadę sobie do Wrocka rozerwać się.

Miłego dzionka Wam wszytskim zyczę!!!!!!!!!

 

Rzabka szczęsliwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten zimny bleee poniedzialek zimno rety do tego stopnia że kostnieją mi ręce :shock::shock::shock: nienawidze poniedziałków wtorków śród czwartków piątków sobut i niedziel hehehe :lol: bo mi źle bo mi smutno bo mi szaro moje zycie ciagnie sięjak makaraon tralalalalalala bleeee rz.c się chce :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×