Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz własnie przeczytałam sobie dlaczego powinnam być szczęsliwa. I usmiecham sie do siebie

Noi tak trzymaj, każdy musi znaleść swoje rozwiązanie... Mnie pomaga myślenie o bliskich mi osobach... o osobach które kocham i które mnie kochają...

Mnie dziś dręczo czysto fizyczne objawy i stąd te lęki i dołek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeeej u Was też tak pada?? Taka była ładna pogoda rano i...klops. A ja mam dzisiaj wizytę u psychiatry. Cieszę się że hej. :cry: Jak on mi dalej każe brać te tabletki co ostatnio to się załamię chyba. Badziewie jakieś - równie dobrze mogłabym cukierki jeść. Nie chce mi się tam jechać. trzymajcie się wszyscy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że chociaż mój gil Wam humor poprawił :lol:

a ja dziś od rana śmigałam po sklepach w celu zakupienia butów na wesele i to był koszmar raz, że nie chodzę na obcasach i każda szpilka wydawała mi się szczudłem, dwa, że mi się nic nie podoba wiecznie i mam wrażenie, że w większości tych szpilek wyglądam jak "qrwa w deszcz" ewentualnie "dzidzia piernik" :roll: w końcu zakupiłam ładne skromne i wygodne przylatuje do chałupy co by do kiecki przymierzyć a kiecka wisi na mnie jak na strachu na wróble no porażka na całego ( zapomniałam, że schudłam sporo przez ten jadłowstręt) i od nowo dawaj po sklepach chodzić tym razem za kiecką :twisted: opadło mi już wszystko co opaść mogło taka bezsilność mnie ogarnęła nie cierpię łazić po sklepach w konkretnym celu bo wtedy nigdy nic nie kupuje jak idę od tak dla relaksu to zawsze coś fajnego trafię a tak to bryndza, wieczorem jeszcze fryzjer mnie czeka i też mam mega stracha bo ja mam łeb kręcony i boje się, że owszem po wyjściu od fryzjera będzie ładnie do pierwszego mycia a potem to będę wyglądała jakby piorun w szczypiorek pinkolną :roll: i nic z tym sama nie zrobię, eeeeeeeeeee do bani mam dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano pada... ale kiedys przestanie :)

 

powiedz psychiatrze, że ci te tablety nic nie dają, zobaczysz, co powie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:17 pm ]

nie chodzę na obcasach i każda szpilka wydawała mi się szczudłem, dwa, że mi się nic nie podoba wiecznie i mam wrażenie, że w większości tych szpilek wyglądam jak "qrwa w deszcz"

 

Jaśkowa, mam ten sam problem. Czyli sukces, że wogóle coś kupiłaś :)

A włosami się nie przejmuj. Moje tez żyją swoim zyciem i już mi to zaczyna zwisać ;) dosłownie i w przenośni, bo mam proste druty z kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj ponuro... jednak kawka poszła i jest ok ;) rano znów wizyta w Legnicy i kolejne kilometry zaliczone (a egzamin tuż tuż)... no i wreszcie się doczekałem na nowy odcinek Prison Break'a (pierwszy z 3 serii) ;) już obejrzałem i znowu tydzień czekania, a znowu się co nieco dzieje :P

 

no i teraz nuuudę łapię :-|

 

a... Gilowatej zdrówka życzę ;)

 

a Grillowatej życzę żeby wreszcie tą robotę znalazła :P

 

Mi gorąco Laughing ja nawet w upały ubieram sweter

zmarzlak :P

Jak on mi dalej każe brać te tabletki co ostatnio to się załamię chyba. Badziewie jakieś - równie dobrze mogłabym cukierki jeść.
Wczoraj byłam u psychiatry i zmienił mi dawke leków - teraz dosłownie chodze po ścianach...

Bo to wszystko to jedno badziewie. Tylko uzależnia... terroryści mogliby zostawić amerykanów i zająć się koncernami farmaceutycznymi szczególnie tymi od psychotropów :twisted:

hej wieceie byłam dzis u psyhiatry :)

wyczekałam sie z 2 godz naprawde babka z poświecenia! każdego pacjenta przyjmuje ok 30-40 min ... Shocked i bierze 30 zł!poprosiłam mame żeby z emna poszła! wogole to jest u mnie wprzychodni i kolezanka mi poleciła! jestem bardzo pozytywnie zaskczona ta lekarka :)

jakiś cud nad Wisłą :mrgreen:

co u mnie?? hmm... niestety nie zaliczylam poprawki i mam warunek. odpowiedzialam na wszystkie pytania, jak nie wiedzialam to przepisalam od kolezanek a one ode mnie... one zaliczyly, ja nie. kolezanka powiedziala, ze w tej szkole tak jest, zawsze wybieraja kogos zeby kase zarobic... poprawka 100, warunek 200, czesne 500 i tak na mnie zarobili 800 zl...

no fajnie wiedzieć co mnie czeka na studiach... w zasadzie jeszcze przed studiami będę zdawać prawo jazdy - ciekawe ile tam ze mnie wydoją :?

Dla mnie ta "polska jesień" nieco zbladła po tym jak zobaczyłam jesień na Ukrainie

no to się wyprowadzam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawde jak ktos jest z krakowa to bardzo polecam tą Pania psyhiatrolog :) z powołania kobieta ponoc!siedzi czasem w przychoni do ostatniego pacjenta do 23 wczesniej jest w szpitalu... no i bierze 30 zł! :)

 

A wogole to sie dzis zle czuje!znaczy do godz 18 jakos sie dobrze miałam!poszłam se na solarium i do apteki po leki i jakos mmnie takie poty obleciały straszne , nogi miałam jak z waty ale wytrzymałam!i poszłam do domu oczywiscie juz osłabiona!

Wogole po solarium mam tak że zawsze zle widze przez jakas godzine....nieostro i mnie biały kolor razii .. ale to chyba nie nerwicowe..;/

 

No i mam jakas dziwna głowe własnie jakby mnie ściskało , albo móżg by mi sie zle ułzył w głowie ...

 

Wogole to ide na EEG głowy w piatek ktoś z was juz miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi, nie wiem. Każdy reaguje inaczej. Ja brałam połówkę przez miesiąc, potem cała tabletkę przez następny, a teraz znów o pół więcej od tygodnia. Poczekam jeszcze tydzień, może się unormuje, jak poprzednio. Tylko, że na razie mam napady lęku i deprechy czasami. Zobaczymy. Mam wahania nastroju, przechodzę ze smutku w euforię, a potem znów mi się płakać chce. Czasami nie umiem wysiedzieć na jednym miejscu i sie skupić. Ale to wszystko na raz mnie przygniata. Jutro idę z synem do psychologa - to mnie pewnie tez dręczy. Mam dobrą psycholożkę. Mam nadzieję, że ona mi pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę z synem do psychologa - to mnie pewnie tez dręczy.

Mooni to się nie dręcz tylko pomyśl, jak wiele robisz dobrego dla swojego synka. Przecież wiesz, że jestes mu potrzebna zdrowa, więc głowa do góry mamusiu ;)

 

A ja dzisiaj miałam tak fatalny dzień , że wolałabym go wymazać z pamięci, ale niestety sie nie da... No i wieczór też jest delikatnie mówiąc beznadziejny - jednym słowem wszyscy mnie olali.... No ale to już kwestia przyzwyczajenia się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa napisał:

mam mega katar

ja tez jeszcze nie doszłam do siebie 2 tydzien zdycham na przeziebienie a może to juz grypa coż tego nie wie nikt ;) nie mam ubezpieczenia straciłam i moge sie cmoknąc wiecie gdzie hehehehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewik spoko, jak będziesz się strasznie nudzić wsiadaj w pociąg do Gdańska, skoczymy na piwko :D Bo ze mną też ostatnio nikt nie chce nigdzie wyskoczyć. :/ No cóż, może w weekend coś się ruszy. Ja mam całkiem dobry dzień, tylko ciągle nie mogę wziąć się za pracę licencjacką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim jestem wkurwiona na maxa :twisted: byłam u fryzjera, uprzedzę pytania jestem zadowolona owszem, wkurwiona jestem na mojego męża :twisted: i chciałam się z Wami tym podzielić cudowny koniec dnia nie ma co idę spać :cry: DOBRANOC!!

 

PS. gdyby tak dało się przespać głupotę, złośliwość, brak empatii, egoizm gdybym mogła to wszystko przespać obudzić się i ujrzeć wszechogarniający błogi spokój i żeby wszystko było już piękne i dobre !!! i tym naiwnym wyobrażeniem zakończę swoje wypociny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ubezpieczenia straciłam i moge sie cmoknąc wiecie gdzie hehehehe

Hehe Smutasku ja też nie mam ale mi się fajnie zrobiło, myślałam że jestem taka jedna, co nawet do lekarza ze sraczką nie może iść

 

 

jak widac nie. Witaj w tym niechwalebnym klubie nieubezpieczonych :lol: do tego bez pracy ja zawaliłam bo miałam chyba akurat silnego doła i termin wizyty w UP calkowicie wyleciał mi z głowy z reszta komu ja to pisze sami wiecie jak to bywa psychiczny eden 7 dni zlewa sie w jeden.... poprostu zapomniałam przypomnieło mi sie ze 2 dni poźniej nie wiedziałąm ze mozna to jakoś odkręcić i olałam a oni mi po kilku tyg przysłali pismo ze mnie wykreslają a hak im w smak. I tak miałam dosyć tego ich" pomagania" robia jakies targi zmuszają ludzi a ja wtedy nie miałam ochoty na nic siedziałam w domu i byłam w zupełnie innym wymiarze niestety mało ciekawym ale byłam juz nie jestem :D choć jestm mi czasem źle nawet bardzo źle to nie bede juz cierpiec ie moge do tego dopuścić :D

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:33 am ]

 

Jaśkowa i zycze abys kiedyś się obudziła rano i żeby tak właśnie było :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dziękuję dziś faktycznie lepiej ( gdyby nie ten katar :roll: ) wieczorem Jaś ma bilans dwulatka a potem ruszam do sklepu po tą nieszczęsną kreację na sobotnie wesele :roll: im bliżej tego wesela tym mniej mi się chce iść :cry:, ale może będzie fajnie ;) na dworze pogoda paskudna zimno jak diabli :-| nawet moja psina nie była zbytnio zainteresowana dziś brykaniem ;) to do wieczorka spadam póki co jakiś obiad zmontować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem Jaś ma bilans dwulatka

Napewno bilans wyjdzie dobrze ;)

Myslę jak tu dzieciakowi pomóc. Chłopak jest nadwrażliwy i wszystko strasznie przeżywa. Dobrze, że ufa mi na tyle, że o wszystkim mi opowiada- sukces

Wiesz przede wszystkim zawsze tak jak teraz wspieraj Go,uważnie Go słuchaj,to że Ci ufa to znaczy że już robisz dla niego bardzo dużo i On to napewno docenia.To że Ci ufa znaczy też,że jesteś dobrą mamą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam dziś do dziekanatu,co by się dowiedzieć,czy moje podanie o przyznanie komisa zostało rozpatrzone.Po 2 godiznach nieudanych prób mi sie udało i miła jak nigdy Pani,powidziała,że mam czekać jeszcze tydzień.Super.Prawie przez tą sesje osiwiałam.Zawsze zostaje warunek,ale to zgodnie ze specyfiką wydziału kosztuje i to nie mało.Muszę iść do pracy,ale nie mam kiedy,bo siędzę na uczelni od rana do godzin wieczornych,więc muszę wykombinować sobie w miare dochodowe i nieczasochłonne zajęcie,albo znaleźć bogatego,starego męża :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×