Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe to fajnie i na zdrowie Ci wyszło powinni zamiast mandatów i pkt karnych rozdawać sok z cytryny kto jest za ? :-)

Ja! notorycznie zapominam o zapalaniu świateł do jazdy dziennej :P

Ty ty, Piotrek, podnieś czasem prawą nogę jak siedzisz za kierownicą

nie jest źle .... zabić się nie chcę :P tylko nie cierpię się wlec i nie cierpię jak inni się wloką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalowałam paznokcie wkleiłam w nie jakieś diamenciki :roll: lansuje sie na jutrzejsze wesele na, które nie chce mi się iść bo po pierwsze nie jestem zadowolona z sukienki, którą zakładam po drugie jestem w stanie wojny z mężem :twisted: po trzecie jestem gruba :roll: po czwarte nie wiem jaką fryzurę jutro u fryzjera zrobić i boję się, że jak zwykle zmontuje mi na głowie coś co doprowadzi mnie do skrajnej rozpaczy i mycia głowy zaraz po wejściu do domu :roll: po piąte na tym weselu będzie kilka osób no może ze trzy, których sam widok napawa mnie obrzydzeniem ( co prawda po prosiłam aby mnie posadzono z daleka od nich, ale sam fakt, że tam będą mnie dobija) po szóste zjadłam dziś dwie wuzetki i eklerkę :roll: i jestem na siebie za to wściekła, więc ożłopałam się jak głupia herbatki na odchudzanie i mnie teraz mdli :roll:

 

a tak poza tym to uroczy dzień miałam :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 pm ]

mój mąż ogląda jakiś obrzydliwy film na HBO coś a'la Piła koszmar jakiś psychopata znęca się nad ludźmi kroi ich na żywca ja nie jestem w stanie tego słuchać a co dopiero na to patrzeć co za dramat :twisted: mam napięte wszystkie mięśnie i szczękościsk :twisted: jak można i po co w ogóle kręcić takie filmy, co do osób, które to oglądają to już słów brak :twisted: ( mój mąż jest nienormalny jak słowo daję :roll: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle .... zabić się nie chcę :P tylko nie cierpię się wlec i nie cierpię jak inni się wloką

 

A oni tak często się wloką, myślałąm, że to ja jestem przewrażliwona na tym punkcie ;)

 

hehehe to fajnie i na zdrowie Ci wyszło powinni zamiast mandatów i pkt karnych rozdawać sok z cytryny kto jest za ? :-)

 

Jestem za, jak najbardziej dobry pomysł :lol:

 

Bethi 3mam kciuki, dasz rade napewno;)

 

Dzejm jak tam z kotkiem? Wiem co czujesz, ja mam 4 pieski i są mi tak bliskie jak ludzie, nie sądziłam nigdy, że można tak bardzo przywiązać się do zwierzaka :smile: niedawno straciłam jednego pieska, potrącił go samochód, głupio tak teraz bez niego:? życze więc Twojemu kociakowi zdrówka, jakoś to bedzie;)

 

 

Ja dziś mam jakiś lepszy dzień, nawet zabrałam się za napisanie postu tutaj;) Pozdrawiam Was wszystkich i życze jak najwięcej lepszch dni wszystkim :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach idę do-oglądać film i później poczytać i później spać. Albo poleżeć pogapić się w ścianę, zasnąć, obudzić się pogapić się, zasnąć itd. aż do rana, wtedy wstanę zrezygnowany, zjem śniadanie jakieś marne, porobię coś, załatwię sprawy w mieście i do kompa. Do bardzo późnego wieczora i od początku to samo. All over again. Taka ot moja rutyna. Nienawidzę jak mi ją ktoś zaburza :twisted::twisted::twisted: Dobrej nocy dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka nie martw sie ja mam tak samo jak ty jak jestem sama w domu :( Kurcze a ja dzie sluchajcie miałam EEG głowy ;/ dziwne badanie , 14 min trzeba bylo lezec z zamknietymi oczami , a pozniej jakies impulsy mi wysyłał Pan doktor takie czerwone światełka o różnej amplitudzie , znaczy rosnącej w pewnym momencie już miałam dość aż niedobrze mi bylo od tychswiatełek! no i fryzure miałam boską ;) szkoda ze siebie nie widziałam hehe z jakas gumowa siatką na głowie i diodami ....jak debil... a pożniej miałam zarąbiaszczą fryzurkę ... no i szczotki do włosow zapomniałam i tak wracałam z tym żelem we włosach ;))))

ciekawe co mi wyjdzie ...? mieliście juz takie badanie??

 

No bo mnie Pan doktor dziś to wszytko tłumaczył skad moga sie brac takie stany lękowe .... no i jednak chyba sobie ich tak o konca nie wymyślam...:( poprostu po zatruciu tlenkiem węgla moje komórki nerwowe troszke sie niedotleniły i mogły lekko obumrzec ... tzn. tyko jakas tam ich część.... i stąd te stany lękowe... moga sie brac...

 

A od jtra zaczynam brac leki... i 0 alkoholu :( dzis piłam ostatnie piwko ;(

 

Ale sie ozpisałam .....

Proszcie napiszcie jak macie jakies dośwoadczenia z badaniem EEG...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah maleństwo miałam też to badanie identycznie żel we włosach jakieś impulsy światełka pełen kosmos :lol: mnie to się spać bardzo chciało przy tym badaniu, oczywiście nic mi nie wyszło :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:56 pm ]

jest na forum topik o zaginionych userach bo nie mogę znaleźć więc piszę tu co się dzieje z Dino??? wie ktoś?? no i co z dżejem bo też jej nie ma??

 

acha jak nie ma takiego topiku to może założyć takowy przyda się taki do wymieniania info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój mąż ogląda jakiś obrzydliwy film na HBO coś a'la Piła koszmar jakiś psychopata znęca się nad ludźmi kroi ich na żywca ja nie jestem w stanie tego słuchać a co dopiero na to patrzeć co za dramat

Hostel...

A oni tak często się wloką, myślałąm, że to ja jestem przewrażliwona na tym punkcie

dużo jest takich 'przewrażliwionych' ;)

 

uuu... o badaniach dyskusja... to ja się nie włączam :shock: (nie miałem)

 

idę spać ... dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam mieszkam w domu wariatów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

juz nie moge z nimi wytrzymać!!!!!!!!!!!!!!! dostaje ku...cy

wczoraj włączyłam sobie ciepło żeby nie zmaarzać w nocy oczywiście chyba szwagier wyłączył zanim zasnęłam :twisted::evil::evil::x:x:x:x dobra ale to nie wszystko dziś kiedy usiłowałam rano spać najpierw slysze z dolu siostrę !!!!!!!!!!!!!!1 kur>>>>>>>> potem matka włązi do mnie otwiera mi okno w pokoju qrrrrrrrrrrrrrr :twisted::twisted::twisted::shock: za mało chora jestem i chyba za ciepło mi kurrrr mac do tego odkurzacz od rana ja zwariuję ja juz nie moge dostaję ch...y :cry: nie wiem czy to oni sa nienormjlani czy ja zwariowałam :cry::cry::cry::twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:42 am ]

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bede zabijac chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bede zabijac chyba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad

Nie zabijaj. Do paki Cię wsadzą. Nie warto ;) Ach ale z drugiej strony jakby mi coś takiego urządzili to chyba bym dostał szału. Dziki szał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko smutna48 :? że ty w tym domu nie zwariowałaś to ja cię podziwiam. :smile: Współczuję ci (bo cóż innego mogę) i przytulam pocieszanie.gif

i nie zabijaj --- jak to mówią zabijesz gada (nie żebym kogoś obrażała :)) a pójdziesz siedzieć jakbyś zabiła człowieka :roll:

Trzymaj się!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień zaczął się standardowo od kłótni z moim mężem... Ale do tego już sie przyzwyczaiłam...

Teraz w głowie mam coś zupełnie innego... Ale to pozostawię moją słodką tajemnicą....

 

No ale żebyście nie czuli się tak do końca niedoinformowani to powiem tak - jestem szczęśliwa!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B mi sie żle tak mieszka ja chce do domu do mojego blokowego pokoiku małego ale b ciepłego ja cche do domu poprostu chce do domu :cry::cry::cry::cry::cry:

fakr z tym gadem ale może zakopie w ogródku może pies nie odkopie i jak by co to zagięli :lol: ja juz dostaje szału rano jak juz sie podniosam z łózka szał ostre wnerwienie to miałam ochote wziaśc siekiere i porabac ich na kawałki :twisted::lol:;););) nie zebym była psychopatka ;) ale nerwa miałam takiego że normlanie nic tylko wsadzić im kose w plecy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam mieszkam w domu wariatów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juz nie moge z nimi wytrzymać!!!!!!!!!!!!!!! dostaje ku...cy

Jak dobrze to znam...

ja juz dostaje szału rano jak juz sie podniosam z łózka szał ostre wnerwienie to miałam ochote wziaśc siekiere i porabac ich na kawałki Twisted Evil Laughing Wink Wink Wink nie zebym była psychopatka Wink ale nerwa miałam takiego że normlanie nic tylko wsadzić im kose w plecy

No wiesz - ja też mam ochotę niekiedy swoich domowników rozwalić gdy robią wszystko po kolei świadomie lub nie dokładnie tak jak ja najbardziej nie chcę :twisted:

Mój dzisiejszy dzień zaczął się standardowo od kłótni z moim mężem... Ale do tego już sie przyzwyczaiłam...

Po prostu z nim nie gadaj jak zacznie swoje wywody - niech prowadzi monologi - ja w takiej sytuacji posłuchałbym sobie muzyki (bezeczelne ale skuteczne :mrgreen: )

Teraz w głowie mam coś zupełnie innego... Ale to pozostawię moją słodką tajemnicą....

słodziutką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dino gratuluję samopoczucia. Tak trzymaj :]

 

Ja za to dzisiaj jestem zdechły od samego rana nie wiem czemu, nie mogę się obudzić, nie mogę się do niczego ruszyć, nic mi się nie chce. I co najgorsze nie mogę do ch.....ry tego parszywego stanu przełamać :?

znam Piotrek te stany,ale nic na siłę im bardziej będziesz o tym myslał tym będziesz gorzej się czuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień zaczął się standardowo od kłótni z moim mężem... Ale do tego już sie przyzwyczaiłam...

A do tego da się przyzwyczaić :shock::?: No bo ja staram się od 3 latek ale nie potrafię :cry: . No i witam w klubie rozpoczynających dzień od kłótni z facetem. Znalazłam sobie sposób na nie zwariowanie w tych warunkach, takie powiedzenie: im gorzej się zaczyna, tym lepiej się kończy :roll:

 

Smutasku, Kochanie, brak słów. Tulę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zamiast wstać wcześnie rano i zabrać się za pracę.... krótko mówiąc wstałam bardz późno i nie mam w dodatku siły się zebrać, żeby cokolwiek zrobić... na szczęście czuję się lepiej po wizycie kolegi, chociaż od nowa zaczynam się bać, że on jednak wybierze ją, nie mnie i w ogóle nie wiem co się dzieje, tracę grunt pod nogami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy robią wszystko po kolei świadomie lub nie dokładnie tak jak ja najbardziej nie chcę

właśnie takie denerwujące zachowanie zwłaszcza, że ja co raz bardziej się utwierdzam w przekonaniu iż moje kompletne anty nastawienie do takiego pomusłu było słuszne że ja miałam rację :evil: wkurza i doprowadza do wściekłości nie czuje się jak w domu naprawde nie czuje się jak w domu Bethi dzięki :? serce mnie az rozbolało wystarzy ze się zdenerwuję i bummmm wszystko zaczyna wracać. Mialam dziś gości do tego babcie i ciotkę z USA wpadła 2 raz żeby się pozegnac bo jutro wylatuje ufffffffff niby nie siedziała tutaj ale ja miałam poprostu kiepski dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×