Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ogladałam wasze zdjęcia wszyscy jesteśce b sympatyczni naprwdę :-) zorki co się wystraszyłęs i olimp B wcale mi sie nie nie chciało ... i wclae się nie wystraszyłam ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:45 pm ]

nie pamiętam loginu osoby wstawiajacej zdjęcia przed choroba i po ale czy w trakcie choroby może tak ale miałam takie same smutne oczy ... nie mam juz tego zdjęcia bo ni ehce siebie takiej pamiętac ale dokładnie takie same :cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie jest po prostu zajebiście piękne :).Mam już komisa w kieszeni,a raczej egzamin warunkowy,który mnie dzięki Jowiszowi,nic nie kosztuje :).I jestem studentką nadal,a tak mało brakowało.W ten weekend ślub i będe się bawić.Cudnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie poddaje podaje się całkowicie mam tak serdecznie dosyć jestem pod kreską spadłam runełam nie ma mnie utonełam jak Titanic moje zycie zostało spuszczone w K...u (ubikacji) nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie poddaje podaje się

nie poddawaj się, bo wtedy nie zobaczysz, co będzie dalej.

Jesteś symaptyczną kobitą i jesteś nam potrzebna :)

U mnie tez pod górkę, znów siedzę w swoim słoiku :shock: , ale duzo daje mi rozmowa na forum.

Smutna, głowa do góry! Patrz, ilu nas tu jest, Wybrańców :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie poddaje podaje się

nie poddawaj się, bo wtedy nie zobaczysz, co będzie dalej.

Jesteś symaptyczną kobitą i jesteś nam potrzebna :)

U mnie tez pod górkę, znów siedzę w swoim słoiku :shock: , ale duzo daje mi rozmowa na forum.

Smutna, głowa do góry! Patrz, ilu nas tu jest, Wybrańców :mrgreen:

a mi juz nic nie daje :cry::cry::cry::cry: nic kompletnie jestem beznadzejnym przypadkiem i nie obchodzi mnie jakie szambo jest dalej ... bo to szambo a nie perfumeria szambo pustka pustka pustka AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Wybrańców ??? ja sie czuje jak błąd natury jak pomyłka jak nie na miejscu jak niebieski zafajdany krasnoludek w zielonej bajce .......

czuje sie do cna wyczerpana chce uciec z tąd bgyle dalej bo mnie to wszystko kłuje juz dusze... znieśc nie moge tego wszystkiego zmęczenia drgawek zas... mam dosyć jak nigdy chyba wczesniej ni echce tu byc nie wiem gdzie cche być, ale napewno nie tu nie teraz ..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna a co robisz aby to zmienić?, aby tak nie żyć? aby nie cierpieć?, nasze pocieszenia Ci nie pomagają i nie pomogą bo choć troszkę raźniej się w sercu robi niewątpliwie czytając pokrzepiające posty to, to Cię nie uleczy, a gdzie Ty mieszkasz kobieto bo Bóg mi świadkiem mam ochotę Cię za fraki wyciągnąć z domu......... ;) do lekarza na terapię itd. Bardzo się martwię o Ciebie!!!!!!!!!

 

a u mnie dzień pod znakiem wzięłam czy nie wzięłam, wziąć czy nie wziąć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oprócz tego że wcale nie chce iśc do lekarza to nawet jakbym chciała nie moge bez ubezpieczeni anie mogę nie pracuje nie mam w UP bo zawaliłam zlały mi sie dni i zapomniałam musza minac 3 -mce a jeszcze nie minęły to zacznę myśleć o sobie jak o genetycznej pomyłce :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kasy za bardzo po za tym jedna to nie wszystko nie wiem nie chce wiem że cchecie dla mnie dobrze ale ja sie czuje jakbym zawiodła siebie i innych cięzko mi z tym Bethi jak wejdziesz serdecznie Cie pozdrawiam ja juz taka jestem wole unikać tego bałaganu dzieki że mi pomagałaś b duzo mi pomogłas reszta nalezy do mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×