Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a ja przez ostatnie dni przeglądam internet i zbieram materiały,zaraziłem sie ostatnio nowa pasją ,jest to pasja można powiedzieć nie bezpieczna i dająca dużo adrenaliny,na razie szczegółów nie pisze bo potrzebna jest kasa aby w to wejść,jak już zakupie potrzebny sprzęt to was powiadomię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina okrutna kobito :mrgreen: a'propos głupawek z obcokrajowcami przypomina mi się mój szef, który kiedyś tłumaczył jak gdzieś dojechać i z uporem maniaka mówił że trzeba skręcić w ul. Nieciepłą :roll: a tam takiej ulicy nie było zachodziliśmy w głowę o co mu chodzi a jemu chodziło o ul.Chłodną :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natik, .Tomek, Polina dzięx ;)

 

smutna48 tego mi jeszcze brakowało przeczytać... zaraz padnę na biurko snem ciężkim :lol:

 

natik jaka nerwowa? jeździsz ekstremalnie? ;)

a ja uwielbiam prowadzić chyba byłam w poprzednim wcieleniu taksówkarzem ( wróżka mi kiedyś powiedziała, że byłam czarownicą Rolling Eyes ) uwielbiam prowadzić wszelkie pojazdy Laughing

to ja się pod Tobą podpiszę ;)

 

i... nie ma to jak perypetie językowe :P

 

i....... jadę jutro do Wrocka na stancję... i raczej nie mam szansy jak na razie liczyć tam na dostęp do netu :? więc może mnie jakiś czas nie być... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ja również gratuluje :D wiem jakie to fajne uczucie zdać ten egzamin :D

 

Powiem teraz - nie było tak trudno jak wiele ludzi to maluje ;) a wszelkie 'tragedie' z powodu 'niesprawiedliwych i zawziętych egzaminatorów' na egzaminie od dziś uważam za wymówki osób które się nie nauczyły jeździć. Miałem właśnie egzamin z taką jedną 'wredną' egzaminatorką - tak naprawdę bardzo fajna kobieta, świetnie mi się z nią jechało.

 

także uważam, że jak ktoś bardzo chce to można to spokojnie zdać, ja też miałąm egzamin z gościem, który podobno wszystkich 'ulewa' i jakoś zdałam. Oczywiście nie można wykluczyć że raz na jakiś czas jakiś mniej sympatyczny egzaminator się trafi... Mimo to zachęcam wszystkich wahających się aby spróbowali, prawko fajna rzecz :lol: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam podły dzień :cry: Ledwo co wstałam to już to cholerstwo mnie dopadło (a tak długo był spokój).Ale jaka ja jestem głupia :? Mam przecież już ponad 30 lat i nadal mi jest żle jak mama wyjeżdża z domu (co za głupota).Przecież mieszkam z rodzicami ,mężem i dziećmi no to jak mama sobie gdzieś pojedzie no to nie zbrodnia no nie! No to czemu mnie tak telepie :cry: Ale mnie to wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszła do mnie ksiązka Prawdy, które mogą odmienić twoje życie coż wczoraj wydałam kase na kurczaka pieczonego i taki .....jak słonia trąba bede musiała zasuwać na pocztę a taką miałam ochotę sobie poczytać buuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopnijcie mnie w zadek, bo sama nie sięgnę.

Mooni nie będę cie kopała.. po prostu powiem tak - wypłacz się, a nie duś w sobie tego na siłe. Czasem nawet nam może się zdarzyć chwila słabości ;)

Dasz sobie rade, przecież jesteś twarda baba :lol: Dla mnie jesteś wzorem wytrwałości i cierpliwości. Pamiętaj, że to tylko gorszy dzień... minie!!!!

 

a ja mam od początku tygodnia wspaniały humor i niech tak zostanie!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie ten moj pierniczony lek trzepie po mozgu,ale coraz mniej juz.malo wychodze sama na zewnatrz ostatnio po tym ataku z przedwczoraj...zaczynam powolutku miec jednak znowu w sobie power

i czuje,ze kilka dni i organizm sie przyzwyczai do wiekszej dawki moze rowniez w miare szybko i bedzie good :D oby bo nie moge juz tak siedziec w domu i za robote jakas bym sie wziac chcialam w miare szybko...nie lubie bezczynnosci i wole bieg,ciagly pospiech i ogolnie miec malo czasu bo wtedy jakos wszystko sie lepiej uklada i jest paradokslanie latwiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole bieg,ciagly pospiech

tak, wtedy nie ma czasu na zbyt długie przemyslenia, a zmęczenie pozwala szybciej zasnąć czasami.

 

zaczynam powolutku miec jednak znowu w sobie power

to dobrze natiku , miałam podobnie po zwiększeniu dawki, ale objawy minęły szybko. Trzeba wierzyć, że będzie lepiej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×