Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak, że jak się wypłacze to jest mi lepiej.

Umiejętność płakania to dobry znak. Gorzej było jak nie umiałam płakać. Chciałam, ale się nie dało. Duszenie w sobie to straszne męczarnie. Aż w końcu ktoś mnie nauczył i cieszę się z tego bardzo. Przydatna umiejętność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się wiele. Od osoby od której dostałam tak pięknie odmieniony księżyc dostałam wiele sygnałów, które kazały mi stwierdzić, że tak naprawdę taki księżyc nie istniał i nie istnieje, że o tym co było trzeba zapomnieć, że to były puste słowa. Choć ja nie chcę zapominać. To dla mnie.. troszkę ..bolesne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twilight zniknął bo- rozrabial,nie umiał pogodzić się chyba z tym że moderatorem przestał być i zaczął wojne z innymi moderami,zresztą bez powodu bo akurat pozostali modzi mieli racje.Chyba tak to było.W dodatku przeczytajcie temat "Grożby" na portal oraz forum nerwica.

Zgadnijcie kto pisał do atruchy bo ja wątpliwości nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twilight zniknął bo- rozrabial,nie umiał pogodzić się chyba z tym że moderatorem przestał być i zaczął wojne z innymi moderami,zresztą bez powodu

A nie uważasz, że jednak nie wiemy wszystkiego?

Wiesz jak to jest, zawsze trzeba wysłuchać obydwu stron, a nie wysuwać wnioski z kosmosu.

Mnie bedzie brakowało DOBRYCH RAD twilighta! I przykroi mi, że jego nieporozumienia z moderatorami i atruchą doprowadziły do kwasu na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co tu sie dzieje na tym forum. Może mi ktos to wytłumaczyć? Wchodze sobie spokojnie na forum a tu kwas i twilight gdzieś zniknął.... No nieźle się ten dzień zaczyna...

 

Twilight pewnie zasłużył.

Pamiętajmy że poza tym forum moderacja komunikuje się ze sobą również na modforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się: dostałam pracę :D:D Zaczynam od poniedziałku.

Teraz korzystam z ostatnich dni wolnego żeby pozałatwiac różne sprawy i poodpoczywać na zapas.

 

Jeżeli chodzi o ostatnią "aferę" to zgadzam się z Ewik że nie mamy dokładnych informacji i nie ma co wysnówać zbyt daleko idacych wniosków. Jednak ufam, że moderatorów nie ogarneła jakaś zbiorowa histeria tylko mieli poważne powody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie zgadzam. Twilight był ( i chciałabym, żeby dalej był) jedną z najbardziej udzielających się na forum użytkowników. BARDZO dużo razy pomagał wielu osobom. I popieram Ewik, że te rady były naprawdę dobre. Jeżeli faktycznie był złym moderatorem (czego nie zauważyłam) to mimo wszystko stratą jest dla forum zbanowanie Twilight'a i kasowanie jego postów, które są zwykłymi (w sensie nie wykraczającymi poza regulamin) i przyjaznymi wypowiedziami. Jest mi na prawdę przykro, że tutaj się tak dzieje.

 

Uważam, że nie jest normalne, gdy poważne zarzuty wymieniają pomiędzy sobą moderatorzy, a nikt nie ma odwagi postawić ich ''w twarz'' i muszę sie o nich dowiadywać z 15 ręki. Oczernić kogoś łatwo, gorzej wziąć na siebie odpowiedzialność za jasne postawienie sprawy.

To jest racja. trzeba mówić wprost, bo wtedy daje się możliwość 'usprawiedliwienia'. Może coś źle zrozumiane i już wielki problem. Z igły widły. Wiem, że nie wiem bardzo dużo, bo rozmowy prowadzone są w subforach ukrytych, więc może nie powinnam się wypowiadać, ale wiem, że z postów twilighta zawsze można było wyciągnąć wiele cennych rad. Może i w kłótni pojawiło się wiele niepotrzebnych wyzwisk, ale to chyba można wybaczyć?

Powtarzam jeszcze raz.. jest mi bardzo przykro, że się tak dzieje..

I jeszcze bardziej przykro, że nawet nie dajecie możliwości wyrażenia własnej opinii i użytkowników. Forum to głównie użytkownicy. A nie moderatorzy. Nasze zdanie też się przecież liczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja troche posmęce dzisiaj:/ Wkurza mnie że ludzie z wiekiem sie tak zmieniają, zaczynają dbać tylko o siebie, o swoje szczęście, a "kumple" pojawiają się tylko wtedy gdy czegoś potrzebują. Niektórzy robią sobie przykrości po długich latach znajomości dlatego że jeden ma "więcej" niż drugi, wychodzą różne rzeczy z przeszłości itp., a ktoś musi pozniej wybierać pomiędzi jednym ktosiem a drugim.

Kiedyś było fajniej, jak sie ktoś pokłucił to w miare szybko sie to załagodziło. W dorosłym życiu nie jest tak łatwo. Nie chce pisać w internecie o co dokładnie chodzi, więc tak po krótce opisałem co mnie gryzie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się: dostałam pracę Zaczynam od poniedziałku

No to wielkie buziaki i powodzenia!

 

Moje popołudnie upływa pod znakiem tęskonty, za jednym z urzytkowników tego forum.... Właśnie przeglądam jego zdjęcia... szkoda, że już nie mamy kontaktu :cry:

Łukasz 12345 - pamiętam o tobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dzień mija, żeby nie powiedzieć dosyć dobrze ...

a Ja poczytałem trochę nowszych i starszych postów i powiem, że strasznie żal mi jednego użytkownika ... niestety nie powiem który to, ale ...

i ogólnie jutro piątek a jak wiadomo w piątki nerwica nie atakuje ... żart oczywiście ...

pożyjemy zobaczymy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups ja jak zwykle obudziłam się po fakcie cos mnie na forum ominęło 8) ale ja dziś byłam na pierwszym spotkaniu terapeutycznym i miałam nostalgiczny dzień :roll: doszłam do wniosków nadal tych samych do których już dawno doszłam tylko co z tym dalej zrobić to jest pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak wczoraj brzydka pogoda ( jak dla kogo :P) ja lubie jak pada :))Wstałam dziś o 11 co ja mowie prawie o 12! :shock: wogole ostatnio tak wstaje a chodze spac o 03:00 i strasznie mnie wkurza to ze sie tak przestawiłam!! mam cały dzien w dupe pozniej!a dzis to sie zbieram żeby sie uczyc ale jakos nie moge ;/! moj mąż robi regały w magazynie a ja wycisnęłam swoja twarz :evil: tak wyglądam!pije sobie piwo i ide sie zaraz kapac!może jeszcze coś poczytam sobie z tej geologii regionalnej ;/

Wogóle to jakoś od rana jest mi goraco w jedna noge .... czy cos ze mna nie tak?jakby mi ktos raz na jakis cza termofor przykładał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×