Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe , fajne sny macie:) Mi jak już coś sie śni to są to zwylke jakieś schizowate sny, a jak byłem mały to prawie wszystkie takie miałem:/ ale czasem też coś miłego sie trafi. Kiedyś mi sie śniło że potrafie latać i sobie tak latałem po całym osiedlu we śnie:) A tak wogóle to ostatnio nawet nieźle sie czuje, lubie taką zbliżającą się jesień (sam niewiem czemu, ale to chyba moja ulubiona pora roku:P ), humorek na dodatek poprawiłem sobie kilkoma piwkami, może coś ciekawego mi sie przyśni z alkoholem we krwi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to ostatnio nawet nieźle sie czuje, lubie taką zbliżającą się jesień (sam niewiem czemu, ale to chyba moja ulubiona pora roku:P )

a ja to uwielbiam zimę,śnieg zawieje i mróz,nawet myślę że jak sie znowu wyleczę to wyemigrować do Norwegii,a takie bardziej teraźniejsze marzenie to jeździć w zimie piaskarką z pługiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie lubię, wstaje rano ciemno, śniegu po kolana, albo co najmniej za kostki, a trzeba kilometr na przystanek iść tymi polnymi ścieżkami, których oczywiście nikt nie odśnieży...(czasem sąsiada ruszy sumienie i traktorem przejedzie) Siedzę w szkole cały dzień a kiedy kończę znowu jest ciemno i scenariusz z drogą się powtarza, choć jest już łatwiej, bo po śladach można iść. No i tak mija mi dzień, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że w zimę czuję się jak kret :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimę też lubie, ale tylko jak jest śnieg i mrozik, wtedy jest super klimacik, ciemno i spadający śnieżyk oświetlany przez latarnie na ulicy - super:)

mmm to wspaniałe jest. Ja jeszcze lubię w zimę kiedy jest bardzo ciemno i zimno i latarnie świecą stanąć po środku drogi, zupełnie sam i tak stać i stać i rozmyślać. Wtedy wszystkie wspomnienia napływają do mnie zewsząd. Zazwyczaj są bolesne ale to tak miło coś poczuć, jakieś uczucia, powspominać dobre i złe czasy :) dlatego właśnie kocham zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię jesień, bo kojarzy mi się z jakimś nowym początkiem, jak pisał imć Tolkien czas na przygody, a zimę lubię, bo w zimie ubieram się grubiej na zewnątrz, a nie w domu jak teraz, nie ma takich zmian pogody, ciśnienia, temperatury, mniej turystów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak uwielbiam zimę w górach nie cierpię zimy w Warszawie szarej, brudnej, zachlapanej fuj :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:14 pm ]

A ja mam same koszmary ostatnio.

mi się ostatnio nic nie śni porażka na całego bo zazwyczaj przy lekach to ja miałam na maxa odpałowe sny :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jutro początek szkoły wszyscy uczniowie śmigać pa lulu ;) trzymamy kciuki za miłe ( oby dobrego początki) :lol:

Mi szkoła zaczyna się w pażdzierniku :mrgreen:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:44 am ]

o ostatnia się żegnałam i pierwsza się witam z kubkiem gorącej kawki , milego dnia kochani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie lęki od samego rana, a poszły, kysz. Chyba już chce z powrotem do Polski. Jak do czwartku nie znajdę stałej pracy, to rezerwuję bilet i pierniczę wszystko - w sumie, już chyba nawet zacząłem markować te szukanie pracy.

 

Z niewyjaśnionych przyczyn finansowe startowanie od zera napawa mnie dziwnym optymizmem i od razu niemal mi sie gęba szczerzy. To chyba objawy zidiocenia na ''stare lata'' ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień nie zaczął się ciekawie. Obudziłem sie z dziwnym bólem brzucha i mięsni. Nogi mi latają jak z galarety i nie potrafię znaleźć sobie miejsca. Po głowie chodzi mi tysiąc myśli a serce wali mi jak szalone. A na dodatek jeszcze na 14 mam do pracy. Porażka! Znowu cały dzień zmarnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu cały dzień zmarnowany.

Nie przesadzaj, na pewno nie bedzie tak źle... W końcu dzień się dopiero zaczął ;)

A ja się stresuje bo dziś pierwsze spotkanie w realu.... No mam nadzieje, że cały plan wypali... Trzymajcie za mnie kciuki...

No tym bardziej, że jade jeszcze na zakupy - ja i sklepy :evil: Będzie się działo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się stresuje bo dziś pierwsze spotkanie w realu.... No mam nadzieje, że cały plan wypali... Trzymajcie za mnie kciuki...

 

 

Ewik 22 wszystko będzie dobrze. Głowa do góry. Myślami jestem z Tobą.

Mam nadzieję, że spotkanie wypali i cały plan wypali. Chociaż nie wiem o jaki plan Tobie chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślami jestem z Tobą.

To miłe, dziękuje!

 

Plan jest prosty, ja muszę dojść na przystanek i odebrać mojego towarzysza niedoli... Potem planu już nie ma, czyste szaleństwo :lol:

A On musi przejechać pół śląska, żeby do mnie dojechać... No więc może być różnie...

Ale grunt to pozytywne nastawienie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się pokręciło i wydaje mi się, że jest wczesna wiosna Shocked

też pięknie :D ja dziś byłam cały ranek z synkiem na podwórku i czułam się bardzo dobrze :lol: teraz Jasiek spi a ja leże sobie pod kocykiem z laptopikiem, kawką i moim ciężkim psem :roll: na nogach mi się krowa uwaliła i jest mi bardzo miło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna48 najlepsze pamiątki to we wspomnieniach zostają

No wiem wiem ale b mi zależało :-) ;-) jedyna i pewnie niepowtarzlna okazja przynajmniej byłam hehehehe było fajnie zajefajnie nawet :D:D:D:D:D od dawna nie miałam takiego zajefajnego wieczoru :-) oni sa dla mnie jak polscy rollings stones albo jak Metalica całe zycie przy ich kawałkach no i trochę przy Nirvanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×