Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

udalo mi sie przełożyć na jutro:))a jutro mam z kim jechac,wprawdzie jak mnie przyjma ewentualnie to nie wiem jak tam bede docierac,moze jak flash man:)pogoda fatalna,wymyslam sobie zajecia,troche tworze a zaraz wroci moj junior i napewno nie bede sie nudzic bo czyms mnie zajmie jak zawsze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za dzień ...

pobudka i od samego rana deszcz ... nie wiem, ale taka pogoda jest tragiczna - powiem tak: czuje się baaardzo smutno

wszyscy w pracy / szkole a mi cholera jakoś z pracą nie chce wypalić ... co dzwonie do nich to oni zbywają / olewają :/ a to mówią, że zadzwonią w tamtym tygodniu, za dwa dni :/ a kończy się tak, że Ja muszę do nich dzwonić ... i mówią znów, że na pewno w tym tygodniu i dalej od początku :/

i ogólnie nic mi się nie chce robić :(

i dodam jeszcze, że przed każdym telefonem zjadam nerwy, żeby tylko dobrze powiedzieć o co mi chodzi :(

aj tam pozdrawiam

powiedzcie jak tam u was z załatwianiem pracy się działo / czy było bez problemów czy jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis wymieklam i nie pojechalam na spotkanie,ale pojade jutro:)

nie boje sie samego spotkania a jedynie podrozy.dawno nie szukalam,teraz jednak nie mam wyjscia i jesli wczesniej nie mialam z tym problemow to teraz tez cos znajde,jesli nie natychmiast to za jakis czas.Lukasz1987 nie poddawaj sie znajdziesz z pewnoscia:)jesli stresuje sie przed takim meetingiem to robie cos takiego,szukam u osoby z ktora mam rozmawiac jakiegos defektu,pognieciona koszula,potargane wlosy,krzaczaste brwi itp zawsze cos znajde:),skupiam sie na tym i na samej rozmowie i czuje sie duzo swobodniej,moze bez sensu ale dziala:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja wczoraj sie nawet super czułem ,myślałem ze już może lek się wkręcił bo to przecież trzy tygodnie brania,a dzisiaj jest do dupy mdli mnie,szczękościsk i lęk cały czas się czai w okolicach serducha :cry:normalnie czuje że zaraz za przeproszeniem pierdolca dostane :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień wolałabym wymazać z pamięci... Ciemno, zimno, ponuro i to potworne uczucie SAMOTNOŚCI!!!! Niech juz ten dzień się skończy, bo zwariuje do reszty.... Crying or Very sad

Hej Ewik może położyła byś się spać? Powinnaś chyba. Połóż się spać i wyśpij się. Przynajmniej spróbuj zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeeeeeej :D Jak mnie tu dawno nie było :mrgreen: Witam wszystkich znajomych, szczególnie Ciebie Dareczku :D i wszystkich nieznajomych również bardzo serdecznie!!!!! Mam nadzieję, że osoby, które wiedzą :oops: odezwą się szybciutko... Bardzo się za wami stęskniłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz spróbować się czymś zająć czy to raczej przerasta Twoje siły? A może masz jakieś proszki nasenne

Nie chce się faszerować dodatkowo żadnymi proszkami. A moje zajęcie ogranoicza się dzisiaj do siedzenia na forum. NIC mi się nie chce, nawet myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się faszerować dodatkowo żadnymi proszkami. A moje zajęcie ogranoicza się dzisiaj do siedzenia na forum. NIC mi się nie chce, nawet myśleć.

a jeżeli to Cię pocieszy to nie jesteś sama ...

cały dzień leje jak cholera a taka pogoda chyba nie sprzyja za dobrze :(

czuję się jak wyrzutek ... mam lęki, ale nie wiem dokładnie z jakiego powodu

siedzę i oglądam M jak Miłość i zaraz chyba zacznę płakać ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli to Cię pocieszy to nie jesteś sama ...

cały dzień leje jak cholera a taka pogoda chyba nie sprzyja za dobrze

czuję się jak wyrzutek ... mam lęki, ale nie wiem dokładnie z jakiego powodu

siedzę i oglądam M jak Miłość i zaraz chyba zacznę płakać ..

Nie pocieszyło mnie to, ale też już chce mi się płakać, dlatego NIE oglądam M jak miłość... Nie chce się dobijać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojeeeeeej Jak mnie tu dawno nie było Witam wszystkich znajomych, szczególnie Ciebie Dareczku i wszystkich nieznajomych również bardzo serdecznie!!!!! Mam nadzieję, że osoby, które wiedzą odezwą się szybciutko... Bardzo się za wami stęskniłam

Cześć Atkaa!!!!!!!!!

Dawno Cie nie było,fajnie,że wpadłaś!!!!!!!!

Mam nadzieje,że będziesz częściej wpadać na forum ;)

Pozdrawiam Cię baaardzo serdecznie ;)

 

Ewik22-jutro będzie lepszy dzień,napewno lepszy niz dzisiejszy ;)

 

Ja prawie cały dzień się uczyłem,teraz skończyłem...no i nadal podtrzymuje to,że jestem fajnym gościem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień jest taki szary i ponury

 

pobudka i od samego rana deszcz ... nie wiem, ale taka pogoda jest tragiczna

 

Ciemno, zimno, ponuro

 

Ja tam kocham deszcz.. daje mi sił. Kocham taką pogodę, taką temperaturę.. jest w tym coś wyższego.. Mgła, drobny deszcz, szarość przykrywająca kolory- to niesamowite!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kocham deszcz.. daje mi sił. Kocham taką pogodę, taką temperaturę.. jest w tym coś wyższego.. Mgła, drobny deszcz, szarość przykrywająca kolory- to niesamowite!

 

zazdroszcze ci , nie lubie upalow ale jesien i zima wpedza mnie w jeszcze gorsza depresje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spędziłam wieczór w centrum handlowym i żyje :lol: mało tego było przyjemnie :lol: zakupiłam parę fatałaszek :mrgreen: nic nie nie telepało, czułam się bardzo dobrze a ostatnio jak byłam w tym centrum ( Arkadia) to po wyjściu z niego dostałam nawrotu w postaci silnego ataku lękowego z wymiotami i całą uroczą somatyką, dziś minęły prawie 2 miesiące od tamtego zdarzenia i nic cisza jest dobrze.......

Dobranoc Kochani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze ci , nie lubie upalow ale jesien i zima wpedza mnie w jeszcze gorsza depresje..

 

Właśnie ja też nienawidzę upałów. Nienawidzę w ogóle jak mi jest gorąco. Kocham śnieg, zimę, deszcz, burzę i jesień.. wiosna też może być ;) ciekawe rzeczy się dzieją i można dużo zaobserwować. Tylko lata nie cierpię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×