Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Wiesz co Tygrysko a ja zawsze myślałam ze ten oklepany tekst jest po to zeby spawić osobe do mnie nigdy nie dzwonia jak juz wiem ze maja zamiar mnie przyjąc to wiem to od razu :roll: ale zycze Ci wszystkiego dobrego i trzymam kciuki mocno wspołczuje sąsiadów :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja dziś mam zamiar pisać tylko i wyłącznie optymistyczne posty, więc...

Dzień zaczął się super... Bo pod blokiem kopią jakieś dziury więc od rana słysze koparke za oknem.... Ale że miało być pozytywnie, to przynajmniej zrobią nam porządny parking :lol:

A poza tym planujemy spotaknie w katowicach i w końcu coś się ruszyło w temacie.... Chociaż oczywiście główny organizator, czyli JA mam agorafobie :lol: No ale luz... jakoś tam dotre...

W końcu grunt to pozytywne nastawienie...

Buziaki dla wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Tomek cieszę się bardzo, że jesteś tak optymistycznie nastawiony do terapii. Pozostań w tym stanie jak najdłużej :D

Niestety, moja Pani psychiatra oznajmiła mi, że kończy jej się kontrakt z NFZtem w dniu 1 września br., więc jeśli stać mnie na 80 zeta/h to możemy rozpocząć terapie. Nie stać mnie. Poleciła mi paru znajomków po fachu, ale straciłam zapał :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj lepiej,i w ogóle fajnie jest mi dziś.

Jestem dzisiaj pozytywnie nastawiony do ludziW każdym razie mam nadzieje że wieczorem mój stan się nie pogorszy.

A tak w ogóle to niedługo rocznica pobytu na forum ;) która niestety zbiega się akurat z egzaminem z PSYCHOLOGII :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak zwykle cudowny , a to wszystko z racji niesamowitych zawrotów głowy , które mnie dziś naszły --- ja chce jeszcze :shock: ... współpracownicy tylko dziwnie patrzyli gdy chodziłem zygzakiem ...

 

Z drugiej strony totalna derealizacja "wzbogacona" o całkowitą dezorientację , efekt? : pomieszanie zamówienia i minus 20 do współczynnika pamięć .

 

Ogólnie jest świetnie :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: Sztywnienie mięśni, szara skóra i białe plamki niedokrwienia na rękach (zawsze myślę, że zapowiada to niechybnie zawał). W zasadzie cały dzień przewegetowałem. Dwa dni urlopu by odpocząć od pracy. Najwyrażniej dwa dni by zmagać się z sobą.

Żona wyszła z koleżankami do pubu. Lęk przed atakiem sparaliżował mnie już na dobre parę godzin przed jej wyjściem. Jak sobie poradzę z małą córeczką, kiedy mnie dopadnie? Złotko pogrążone jest już w głębokim śnie... a ja poczułem się już lepiej. Ot, przekora umysłu. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tęsknie, a jeszcze nie zdążyłeś wyjść z domu

tęskniłem ;)

A poza tym planujemy spotaknie w katowicach i w końcu coś się ruszyło w temacie.... Chociaż oczywiście główny organizator, czyli JA mam agorafobie Laughing No ale luz... jakoś tam dotre...

W końcu grunt to pozytywne nastawienie...

heh... życzę udanego spotkania... bo na pewno musi wypalić ;)

 

bethi nawet nie próbuj mi się tu poddawać. NIE MA MOWY!

 

smutna48 nowy image widzę... nie poznałem :P

 

korres1, człowiek nerwica widzę że tego samego miesiąca dołączyliśmy... czyżby depresja jesienna ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korres1, człowiek nerwica widzę że tego samego miesiąca dołączyliśmy... czyżby depresja jesienna ?

No może :lol:

hm. Czyżbys był kolejnym przykładem tego, że psycholodzy mają największe problemy ze sobą :))

A psychologiem raczej nie będe więc raczej takim przykładem nie jestem,ale słyszałem od pewnej pani doktor,że rzeczywiście tak jest :lol:

Czasami psychologowie mają gorzej od nas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm. Czyżbys był kolejnym przykładem tego, że psycholodzy mają największe problemy ze sobą :))

czytając to przypomniał mi się jeden fajny filmik :D

 

http://pl.youtube.com/watch?v=RC8PUme1uz4&mode=related&search=

http://pl.youtube.com/watch?v=m79iTDs1LBw

 

W drugim linku jest fajna wizyta u psychologa, ale polecam obejrzeć całe :D

 

a tu pierwsza część:

http://pl.youtube.com/watch?v=tWFEQOkl1Ko&mode=related&search=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu precz z takimi dniami jak dzisiejszy ...

już od wczoraj ogarniają mnie myśli czy ja w ogóle jestem normalny ... nie mam weny dosłownie na nic :/ wydaje mi się jakbym w niedługim czasie miał stracić pamięć ... dosłownie boję się takiej myśli, że mógłbym robić rzeczy których nigdy wcześniej nie zrobiłem :( ogólnie to paranoja i już.

Wyczytałem artykuł jakiś czas temu, że ludzie którzy chorują na raka mózgu mogą zachowywać się i robić rzeczy których nigdy wcześniej nie robili :/

i od tamtej pory ( jakieś 2 dni) dopatruję w swoim zachowaniu rzeczy nienormalnych ... przeżywam znów słabsze dni :/

wypadałoby się wybrać do lekarza, ale po prostu boję się :( już raz miałem iść to, ale mówiąc wprost spanikowałem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojoj dzis mam zły dzień :((( własnie dostałam jakiś atak paniki!już dzis 2!!wczoraj cały dzień przelezałam w wyrku bo byłam mocno przziebiona!dzis juz jest lepiej!ale teraz zrobiło mi sie strasznie duszno :( ręce mi sie spociły a teraz to mi sie nawet trzęsą :(wieczorem maja przjechac znajomi a ja taka apatyczna jestem:(( Jest tak wiele rzeczy które lubie i lubiłam robic a teraz nie moge :(chociaż bardzo bym chciała:(czasem mam juz siebie dość!siedzenie w domu powoduje u mnie leki nie wiem czemu1wole miec duzo zajec !!pozatym wogole zle wygladam i zle sie ze soba czuje!wyszły mi jakes krostki na twarzy aż sobie w akcie desperacji sciełam grzywke!!wygladam głupio ale tych prychów nie widac ! to chyba jakiś grakowiec jest!:(masakra!

A teraz to sie czje jakby mi sie trzesło wszytkow srodku , a móżg jakby mi sie kurczył wgłowie! ogolnie oczówam lęk przed czymś złym !wspominam moje ataki i wogóle .... :cry:

Ewik 22 o jakiej motywacjii mówisz?moze mnie też by coś pomogło?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:33 pm ]

Ja tez straciłam nadziję że jestem normalna:((

 

O własnie teściowe przyjechali juz mgorąco!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???? Wszyscy mają zły dzień? Co tu się ku**a dzieje. Ech. Ja też miałem nie najlepszy [ale nowość :mrgreen: ] Zmęczony jak cholera jestem ale jakoś się jeszcze trzymam. Mimo że czuję się jak w obcym ciele. Jakieś nierealne wszystko się robi.

 

No a cała reszta trzymać sięę :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tylko to zobaczysz xD No tak trzymaj :)

Nie ma to jak przemoc dla motywacji :lol:

Zawsze mówiłam, że jestem inna...

 

Jeju, myślałam, że ten tydzień nigdy się nie skończy. Tak chorego tygodnia nie pamiętam w swoim życiorysie. Do tego koleżanka ni stąd ni z owąd, wytrzaskała gazetę i przeczytała mi horoskop na next weekend. Zapowiada sie jeszcze gorzej :? Nie wierzę w te bzdury, ale przybiły mnie mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doluj się przez głupi horoskop,też tak miałem a potem okazywało się że tydzień i weekend mijały mi względnie dobrze.Trzymaj się Wink

Eh, wiem, jestem po prostu zmęczona. Dziękuję.

A jak minął Tobie ten tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×