Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

omeeena, widze,ze wracasz do swiata zywych:))) Bedzie coraz lepiej.

Ja sobie dzis slucham sciazki dzwiekowej z Lowcy Androidow i rycze.Pamietam jak ten film lecial zawsze pozno w nocy lub w Sylwestra gdy bylam nastolatka:((( Takie mile wspomnienia,banalny sentyment,ktory uzmyslawia,ze kiedys bylo tak pieknie.Zero lekow,zero uzaleznien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniezka, sen to faktycznie problem. niiby zasne ale budze sie jakas taka zdziczala,siadam na lozko i sama nie wiem czego chce. albo tluke sie po chalupie bez celu. jak juz nie wyrabiam to biore doraznie hydroksyzyne. zasypiam,ale nastpnego dnia chodze prrzymulona. i tak zle i tak niedobrze

 

-- 01 gru 2012, 19:50 --

 

omeeena, dzieki. czekam na ten dzien i wierze ze dojde do te :D go co ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwin bo jestem głupia :/ a tak wogole wczoraj rano było poniezj normy potem lekko wyzej wiec cos mi nie pasowalo i tak sie zaczzelo ze roslo z kazdym moim mierzeniem doszlo do 138/89 a nawet 92 i lekko opadalo zeby znowu nie chce przegabic nadcisnienia

Przez co do godziny 3 w nocy nie spałam brała hydro neopersen i syrop i jakos zasnelam meczyły mnie lęki strasznie. A dzisiaj po poludniu lekki lek juz nie wiem chce sie wybrac do kardiologa moze cos poradzi na to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×