Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia noc fatalna.Nie moglam zasnac ze 4 godz ,na tabletkach rowniez ledwo spalam snem plytkim I co sie okazalo?Miesiaczka.Zawsze,,przed'' mialam i mam problemy ze spaniem.Cala noc wyglada jakbym czekala na jakies wielkie wydarzenia.Kiedys nie spalam w przeddzien wycieczek szkolnych :))Taki stres i eksytacja.

Cale szczescie juz mam i na wolnym.Bede tylko lezec i nic nie robic dzis.Praca dopiero od wtorku.Oby dzis zasnac normalnie na malej dawce:)Milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, pisanie jest latwiejsze. mozesz zrobic sobie przerwe,zastanowic sie co dalej pisac. jak rozmawiasz na zywo to jest raczej nie bardzo. ktos moze pomyslec ze sie jakasz albo nie chcesz z nim gadac bo zacinasz sie w rozmowie. najtrudniej sie prrzelamac. potem jest juz latwiej

 

-- 01 gru 2012, 13:08 --

 

sniezka, a ja slaba,ledwo zyje i wszystko mnie drazni. no i ten bol brzucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fatuma03, mnie tez boli:( Zawsze ,,przed''mam typowy PMS:((( Teraz sie nasililo od tych nerwow.Moze wybrac sie do ginekologa? Moze to wszystko od hormonow? Zygam tym.Czytam,ze mnostwo kobiet ma z tym problem.

Ja wczoraj z moim mezem stalam w sklepie bo podpisywal umowe ponad godzine i myslslam,ze dostane ataku paniki i zlosci.Wychodzilam z siebie,a sprzedawca sam poddenerwowany bo widzial moja mine.I jak tu zyc?Opanowac sie nie da tej zlosci i frustracji.Pozniej zlosc wyladowalam na mezu.Niedlugo mnie kopnie w dupe.Ile mozna wytrzymac z baba niestabilna emocjonalnie.

 

Dziewczyny ,czy na Was tez leki dzialaja gorzej przed lub w trakcie miesiaczki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Dawno tu nie zaglądałem, powiem wam ze ze mna jest duzo lepiej nie moge wyjsc do konca z tego bo nie potrafie sie przelamac i pojsc na psychoterapie zamknieta na 2-3 miesiace

 

Tak ogólnie coraz mniej mysle od chorobie leki działają do 80% wiec jest bardzo dobrze

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :great: super, wczoraj krótko byłam na forum, mam nadzieję, że dotarłaś na terapię spokojnie i wszystko jest OK. Czy tak???

 

-- 01 gru 2012, 18:30 --

 

Wyjście do ludzi naprawdę bardzo pomaga w pokonywaniu nerwicy i innych problemów , co mnie bardzo zdziwiło, oczywiście musimy czuć się względnie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień, to 3h zmuszania się do wstania, a reszta to bezsensowne krążenie po domu. Kolejny raz, gdy czuję się jakby każda część mojego ciała ważyła 2x więcej niż zwykle... Następny z rzędu zmarnowany dzień :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 11 przyjechał brat i po 10 min. rozmowy w przedpokoju wywalił na mnie gały i mówi: "Siostra, ty ze mną rozmawiasz!!! Co ty robisz nie w łóżku???" :D:D:D

 

Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy zjadłam ziemniaki. Plus gołąbek.

 

Niedawno poszłam na włączenie iluminacji, ale sukinkoty się pospieszyli i pół godziny wcześniej odpalili, wrrrrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×